Имам ли шанс

  • 6 045
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
По време на нашата връзка тя много ми говореше как ще се опита да се оправим ако евентуално се разделим ,че много ме обича, няма по-добър от мен и т.н. ,дойде и този момент.. от както сме разделени всеки път като и пиша тя дори не ми отговаря ,започна да ходи на дискотека, да се облича по различен начин,да си пише с доста момчета дори и да излиза и да се вози при тях..

Тя се отдръпна от мен,започна да ме ревнува от въздуха, да се сърди за всичко и накрая "трябва да се разделим" ,естествено аз не се отказах, но нямаше шанс.

She's not yours, it's just your turn. Satisfied
По-голяма класика от това надали има Smile
При големите хора не е по-различно от тийновете - просто има повече лицемерие и повече за губене Wink
Дано си си научил урока, ще ти трябва вбъдеще.
А нека Братан е такъв и онакъв Wink

# 16
  • Мнения: 8
Хората бързо се променят, както и твоята приятелка. Остави я да диша щом иска, ако ви е писано ще стане. Няма смисъл да се измъчваш, сега те боли, но тази болка ще мине. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 17 851
Хората, които веднага се оглеждат за нов/а, не стават. Застъпваници, скачания от един на друг значат само едно за мен- истинска връзка не е имало. Време е да го проумееш.

# 18
  • Мнения: 10
Хората, които веднага се оглеждат за нов/а, не стават. Застъпваници, скачания от един на друг значат само едно за мен- истинска връзка не е имало. Време е да го проумееш.


Опитвам се ,но за жалост ми е доста трудно..

# 19
  • Мнения: 1 770
Момче, бил си "най-добрият", защото си и първият. Толкова сте млади. Животът е пред вас. Не я обсебвай. Това отблъсква много. Времето ще те излекува, а опита ще те научи да опознаеш повече жените и себе си. Остани с хубавия спомен и продължи напред. Успех ти желая!

# 20
  • Мнения: 1 334
( всеки ден плача вкъщи (никога не съм плакал за момиче) просто е различна от другите и не мога без нея ....Какво да направя,спрях да ям,спя, уча и куп други неща ,моля за съвет 😣
Ще ти мине, спокойно. Нито си първия, нито последния в такава ситуация. Просто трябва да си изживееш мъката. И запомни - за да я бъде една връзка трябва и двамата да го искат. Ако е само едната страна, т.е. ти в случая, каквото и да прави, каквито и усилия да полага, няма как да стане. Французите много хубаво са го казали: C'est la vie! Такъв е животът!

# 21
  • Мнения: 17
Здравейте,не съм сигурен дали тази тема е точно за този раздел, но ако съм объркал се извинявам предварително!

Та направо към историята ми:
С бившата ми приятелка  бяхме заедно 1 година и 7 месеца и се разделихме този Август( преди 2 месеца) ,тя е на 17 години а аз на 20.
Аз й бях първия в много отношения - секс,дълга връзка,любов. По време на нашата връзка тя много ми говореше как ще се опита да се оправим ако евентуално се разделим ,че много ме обича, няма по-добър от мен и т.н. ,дойде и този момент.. от както сме разделени всеки път като и пиша тя дори не ми отговаря ,започна да ходи на дискотека, да се облича по различен начин,да си пише с доста момчета дори и да излиза и да се вози при тях.. мен доста ме боли от това, защото аз след раздялата нямам очи за друга и постоянно и звъня да я чуя а тя отговаря "остави ме намира, живей си живота, досаден си,психар" и доста други,след няколко дни тя ми се обади и си говорихме все едно нищо не е станало, тя каза че мисли за нас ,но за нея вече съм ПОЗНАТ С ОБЩО МИНАЛО!!! После не ме търси 2 седмици и реших да се обадя и с вдигането започна да ме обижда ,че я притеснявам,задушавам и много други.
Ходих пред тях с мисълта да се оправим,но тя не излизаше дори пред тях..правя какво ли не по въпроса само и само да си я върна, но не съм желан
явно .. все си мисля,че като съм й първия ще е различно, но тя ме забрави за 1 месец Sad всеки ден плача вкъщи (никога не съм плакал за момиче) просто е различна от другите и не мога без нея ....
Какво да направя,спрях да ям,спя, уча и куп други неща ,моля за съвет 😣
Ами спри да я търсиш ... Живота свършва ли какво ? Казала ти е да не я търсиш , естествено добре си направил че не си я послушал първия втория път ама след това какъв е смисълът да я търсиш ? Пак казвам живота не свършва с една тийнейджърка Wink

# 22
  • Мнения: 32 018
На момичето му се живее. Живей и ти.
Изключително са редки случаите в които тийнове в гимназията остават заедно за дълго време. В крехка възраст сте и двамата.

# 23
  • Мнения: 107
За мен момичето си е намерило някой нов. Когато бях на вашата възраст имах и аз една такава "дълга" връзка, но момчето просто ме задушаваше с любовта си и това да не ме оставя сама дори за малко. Беше ми натоварващо и реших да се разделим. В същия този момент друго момче започна да ми обръща внимание, накара ме да се чувствам красива и желана. И да бившият като теб не спираше да ме търси, а аз отговарях като твоята бивша приятелка, че ми досажда, че е психопат и т. н. т. Моят съвет е да си изживееш мъката, от любовната не се умира, плачи си, но не се затваряй, излизай и ще ти мине, след време ще ти е смешно за какви неща си се разстройвал, животът продължава, на всеки му разбиват сърцето, както и той разбива нечие.

# 24
  • Мнения: 819
. В момента единственото, което ми липсва е семейството ми... Обичай родителите си, за тях мисли! Един ден, ще благодариш на това хлапе, повярвай!!!!

Ето това е истината...

# 25
  • Мнения: X
. В момента единственото, което ми липсва е семейството ми... Обичай родителите си, за тях мисли! Един ден, ще благодариш на това хлапе, повярвай!!!!

Ето това е истината...

Истината е, че родителите могат да направят много за нас, да бъдат до нас, само за да успеем в живота. Но няма нищо общо с родителите. Поне не става въпрос за тях, а някаква връзка, която не е любов, каква любов в тези тийнейджърски години? Типично за годините на автора – пубертетски неволи, разочарования, ала-бала, но истинските разочарования си идват, когато...

Абе, ще разбере кога са истинските приключения в живота. Не е това, за което страда в момента.

# 26
  • Мнения: 819
. В момента единственото, което ми липсва е семейството ми... Обичай родителите си, за тях мисли! Един ден, ще благодариш на това хлапе, повярвай!!!!

Ето това е истината...

Истината е, че родителите могат да направят много за нас, да бъдат до нас, само за да успеем в живота. Но няма нищо общо с родителите. Поне не става въпрос за тях, а някаква връзка, която не е любов, каква любов в тези тийнейджърски години? Типично за годините на автора – пубертетски неволи, разочарования, ала-бала, но истинските разочарования си идват, когато...

Абе, ще разбере кога са истинските приключения в живота. Не е това, за което страда в момента.

Аз друго исках да кажа. Изживяла съм такава ряздала на годините на автора. Докато семейството ми беше цяло и здраво, аз не оценявах какво имам в тяхно лице, ревях по цели дни и нощи. Сега положението е малко по-различно. Изгубих ценно време в това да страдам за нещо, което не беше важно вместо да прекарам време с тях, докато още бяха здрави. За това съжалявам

# 27
  • Мнения: 2 857
Приятелю, колкото и банално да звучи, трябва ти време и ще го преодолееш. С първата си любов съм го преживявал същото, само че бяхме на 16г.  Просто тя беше узряла явно по-бързо от мен и ѝ се искаха неща, за които аз още не смеех да мисля. И аз като теб правих грешката да и се пречкам постоянно, да я моля и досаждам.  Не го прави! След години ще ти идва да си удариш един шамар и ще се питаш : "Как съм бил такъв глупак?" (извинявай, просто за по-образно)
При мен се случи и на по-късен етап, когато и двамата бяхме свободни от предишни връзки, отново да опитаме, но още на първата ни среща се разбра, че втора няма и да има. Просто не бяхме един за друг. Приеми го и ти така, знам колко ще ти е трудно, но ще издържиш.
Въпреки всичко първата ти любов няма да я забравиш никога. След години, вече бях с настоящата ми съпруга, когато влизахме заедно с нея в един магазин, на входа се засякохме с т.нар. ми първа любов, разменихме само по две приказки и продължихме. Но жена ми веднага попита коя е тази и защо ръката ми се е разтреперала, докато сме говорили...
А съветът от по-горе, за родителите ти , подкрепям с две ръце.
Стискам ти палци да го преодолееш по-бързо!

# 28
  • Мнения: X
Аз друго исках да кажа. Изживяла съм такава ряздала на годините на автора. Докато семейството ми беше цяло и здраво, аз не оценявах какво имам в тяхно лице, ревях по цели дни и нощи. Сега положението е малко по-различно. Изгубих ценно време в това да страдам за нещо, което не беше важно вместо да прекарам време с тях, докато още бяха здрави. За това съжалявам

Да, това имам предвид, че семейството е най-важното и ценното, докато сме до тях, независимо от годините ни – тийнейджърски, зрели... Почти на всеки му се е случвало да занимава родителите си с тези простотии, изобщо – тийнейджърските години са изблици от буйстващи хормони, така че... По-важното е да узреем и да им покажем колко са ценни за нас. Докато са до нас. Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 12:53 от Анонимен

# 29
  • Мнения: 10
Почти 5 месеца се минаха от нашата раздяла и все още ми липсва ... до колкото виждам в социалните мрежи си е намерила друго момче или се срещат само да правят секс,но не съм сигурен на 100% 😔 След 4 дни имам рожден ден и се чудя ,дали да я поканя да излезем ?

Общи условия

Активация на акаунт