Имам ли шанс

  • 6 048
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 365
Здравейте, стана така ,че се виждахме няколко дни подред след което тя предложи да се срещаме само и единствено за секс ,е аз приех (може и да съм сгрешил) Пишем си понякога за миналото ни,дори ми каза ,че все още ме обича ,но я е страх да се съберем,защото й харесва свободата пък и няма да имаме време един за друг (това бяха нейни думи) приех това така както е и не се виждаме за друго освен за секс,но има един проблем!
Разбрахме се без да се целуваме и гушим, но последния път когато правихме секс (четвъртък) тя не спираше да ме целува докато го правим,а след това като я попитах,защо ме целуна тя отвърна (не помня това да е станало) Grinning
След секса излизахме да се разходим и аз от време на време пусках някоя шега ,че няма да се задържим много така и отното ще спрем да се виждаме ,а тя само казваше (стига говори така,като го казваш е възможно да стане и т.н.) Тя показа също ,че ме ревнува ,но не зная какво изпитва .. някак си чувствата ми се изпариха изведнъж ,а ме е страх да не поиска да се съберем .. Какво да правя ,да продължа ли да се срещаме само за това (макар ,че си мисля че ще дойде момента в който ще поиска да сме заедно ) или да спра да се виждам с нея ?

Зарежи! Казвам го от личен опит - от тези отношение тип "приятели с привилегии" нищо добро не излиза.

# 46
  • Мнения: 91
Сигурно са я зарязали и отново се е върнала при теб, защото те познава и й е приятно. Пори си я като рибка и хич не се замисляй! Само не се набутвай с чувства, че пак ще страдаш, защото като й излезе някой нов, пак ще те зареже. Но този път ще си подготвен.

# 47
  • Мнения: X
Абе ти и ходи на крака и и изпълнявай всички желания, пък се самоуспокоявай, че уж я "пориш кат рибка".
Това мъжете големи бунаци, страшно въображение как уж са все отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт