Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 58

  • 14 036
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Скрит текст:

Акаунти на акьорите в социалните мрежи
Велислав Павлов - instgram
Димитър Захариев - instagram
Диана Димитрова - instagram

Велислав Павлов - facebook

Диана Димитрова - facebook

Вездесъщият - линкове и полезна информация

Постановки, в които можем да ги гледаме:
Скрит текст:

Велислав Павлов

Дон Жуан – Народен театър – голяма сцена
На ръба – Народен театър – голяма сцена
Рибарят и неговата душа – Театър 199
Три сестри - Родопски драматичен театър, гр. Смолян - вече не се играе

Диана Димитрова
– в момента не играе никъде, снима филми и серили. Очакваме постановка с нея в края на 2018
Димитър Захариев
Занимава се с импровизационен театър – Клонираните/ ХаХаХА Импро – Кино Влайкова
Джордж Каплан - Френски институт/ Арте урбана Колектив

Телевизионни интервюта

Други интервюта в електронни и печатни медии
Скрит текст:
Велислав Павлов
Диана Димитрова
Димитър Захариев


Кино/ Театър/ Телевизия - трейлъри


Благодарение на Mari_Mar сезоните от Откраднат живот с участието на тримата актьори.
Скрит текст:

     










Гифчета за сваляне

СТАРИ ТЕМИ

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 11:22 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 12 400
Като запис в темата искам да споделя, че според анонса Диана ще се нуждае от спешна операция. Доколкото познаваме структурата на болницата в нея има само един детски хирург Sunglasses

# 2
  • Мнения: X
Като запис в темата искам да споделя, че според анонса Диана ще се нуждае от спешна операция. Доколкото познаваме структурата на болницата в нея има само един детски хирург Sunglasses

Добре, че направих темата навреме. Отиде Joy

# 3
  • Мнения: 9 374
Грехота ще е да не го използват по предназначение. Grinning

Доне, мерси за темата! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4
  • Мнения: 12 400
Е, разбира се винаги може да се окаже, че има нужда от мозъчна операция, но лекинко се съмнявам Grinning

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 11:35 от Mosquita

# 5
  • Мнения: X
Е, разбира се винаги може да се окаже, че има нужда от мозъчна операция, но леки но се съмнявам Grinning
От мозъчна операция има нужда бащата на Диана Joy

Тя и да има нужда от мозъчна операция, ще трябва да викат националния консултант, защото Табаков едва ли е и детски хирург и ...пък сега няма пари за национален консултант...
Аз залагам на лекинко проблемче в едното бъбрече - съвсем лекинко. Ще оперира детският коремен хирург, а урологът-отделение на Света анастасия ще консултира и асистира.

# 6
  • Мнения: 1 742
Благодаря за темата.

Дано довечера има много Марио и Зорница Simple Smile

# 7
  • Мнения: 489
Благодаря за темата,, Доне!
И аз искам много Марио и Зорница!😍

# 8
  • Мнения: 2 364
Доне, благодаря!
Скрит текст:
Прибави в постановките Братя Kарамазови, моля  Flutter

Дано сценаристите не са забравили факта за наличието на един единствен детски хирург Joy

# 9
  • Мнения: 3 269
Дона, мерси за темата 🤗.

Като гледам Зорница с шапката в промото, като нищо са оперирали Диана заедно и от там тръгва разговора за невъзможността да се разминат.

# 10
  • варна
  • Мнения: 355
В анкетата гласувах с Марио, макар че всъщност идея си нямам дали изобщо ще се случи това, събирането им де. Даже сега като се замисля не знам защо гласувах така. 😀
Ако е Зорница, това би говорило зле за характера на Марио. Не ме иска-примирявам се, иска ме-готов съм. Аз нямам такова впечатление за него. Че е търпелив, търпелив е, ама в никакъв случай не е някой мухльо, да не  кажа нещо по-силно. Има си човека мъжка чест и гордост. От друга страна пък и заради тази гордост, защо пък да е Марио? Тя го остави, сега той да тича след нея ли? Май трябва да са и двамата... След тези ми размисли мога ли да си променя отговора в анкетата? 😀
Обаче в промото са много готини! Марио е превключил на оня топлия глас ❤️(първо той ми направи впечатление😉) , който преди поне, беше предвестник на много хубавини. ❤️

# 11
  • Мнения: X
Естествено, че можеш. Сложила съм опция за промяна на гласа.

# 12
  • Мнения: 9 374
Гласувах, че и двамата едновременно ще направят стъпка един към друг. Не мога да реша кой би бил първи, мисля че някак естествено ще им се получи, ако идеята e да се съберат.

# 13
  • Мнения: 12 400
И аз смятам, че ще са двамата едновременно и ще е неусетно, докато си мислят, че няма нищо такова.
Но от двамата очаквам първо Марио да се осъзнае какво се случва, защото на него вече не му е чужда идеята, че не всичко е таман. Grinning

# 14
  • Мнения: 3 269
И аз гласувах за двамата едновременно. Марио не го виждам да направи пръв целенасочена крачка. Едно заради това, което Зорница му причини на сватбата и второ, защото е с Нора. Зорница също заради Нора не мисля че би направила първа крачка. Не защото й е важна Нора по някакъв начин, а защото в нейните очи Марио е продължил напред.
Та ми се струва, че ако изобщо ще се събират, ще е точно постепенно и неусетно.

Общи условия

Активация на акаунт