AdeZ – силата на растенията в бутилка

  • 8 218
  • 251
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 9 850
Купувала съм си такива напитки, с тях си правех мюсли за закуска, защото прясното мляко не го усвоявам добре. Ще ми бъде интересно да разбера ползите от тези продукти.

# 106
  • EU
  • Мнения: 400
Бих опитала. Този вид напитки осигуряват един по-балансиран начин на хранене.

# 107
  • Мнения: 1 134
Подходящи са за хора с лактозна непоносимост, и хормонални проблеми на щитовидната жлеза. Бих пробвала продукта.

# 108
  • Мнения: 5 250
Знаете ли кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа? Купувате ли напитки от ядки и семена за семейството си? - Заради проблеми със стомаха се принудихме да спрем почти всички млечни продукти на детето ми. По тази причина се наложи да заменим прясното мляко с такова на растителна основа. Най-често и любимо и е кокос и бадем или само кокос. Соево не става, боли я корема от него. Така че, съм запозната с тези напитки и с удоволствие бихме пробвали някои от вашите.

# 109
  • Мнения: 855
Да, ползваме бадемово мляко вкъщи. Този вид напитки имат своите предимства. Тайната е в начина на приготвяне на напитките, до колкото знам зърната се накисват във вода, след това се пасират, прецежда и сваряват. Така в напитката остават всички полезни свойства на самите зърна.

# 110
  • Мнения: 1 009
Знаете ли кои са основните здравословни ползи на напитките на растителна основа? Купувате ли напитки от ядки и семена за семейството си?
Ползите са , че напитките са чисти ,без оцветители, консерванти и захар. Здравословни и вкусни.
Напитки от ядки или семена до сега не съм опитвала, но с удоволствие бих опитала .

# 111
  • Мнения: 1 651
Купувала съм преди време кокосова и бадемова напитка, но ми се сториха доста блудкави, за това бих пробвала и от този вид.

# 112
  • Мнения: 4 859
Докато бях веган често си купувах бадемово мляко .Пробвала съм да си го приготвям и сама,както и такова от кашу,като съм използвала сурови ,накиснати ядки,както са най-полезни .

# 113
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Основната ползва е, че не съдържат лактоза, което е добре за хора с алергии към нея. Също, повечето такива напитки са веган, обогатени са с витамини и минерали и са "диетични". Аз съм купувала 2 пъти бадемово мляко за себе си, на децата давам краве предимно.

# 114
  • Мнения: 10 210
Купувам, а също и правя. Ползите зависят от конкретния състав на напитката. Но предвид, че са алтернатива на млечните продукти, които са слузообразуващи, общо може да се каже, че тези напитки осигуряват едно по-облекчено храносмилане. При хора с алергии към лактоза вече е ясно, че са възможност за включване в диетата на "млечен" продукт.

# 115
  • Мнения: 2 361
Конкретно с  ползите не съм запозната,но да ,купувам напитки от семена,защото съм с малко дете и ги използвам като алтернатива на прясното мляко

# 116
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа и ще ми е интересно да разбера.

# 117
  • Elhovo
  • Мнения: 360
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа и никога не съм опитвала такава.

# 118
  • Мнения: 1 001
Никога не съм купувала подобна напитка за мен и семейството ми. Предполагам, че ползата е във витамините и минералите, които се съдържат.

# 119
  • Мнения: 629
Купувам често, а отскоро се опитвам да правя и ядково мляко в домашни условия.

Общи условия

Активация на акаунт