AdeZ – силата на растенията в бутилка

  • 8 143
  • 251
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 851
С удоволствие и интерес бих пробвала напитките. Не съм запозната с ползите.

# 91
  • Мнения: 4 555
Аз купувам ядково мляко, защото не пием прясно краве мляко вкъщи, не ни понася добре на храносмилателната система. А и според мен ядковите млека са доста по-полезни (и вкусни) от кравето.

# 92
  • Мнения: X
не съм запозната ,но бих я пробвала ,може пък да ми хареса. И ще прочета малко повечко за нея че ми стана интересно.

# 93
  • Мнения: 1 380
 С удоволствие бих пробвала и научила повече. За първи път чувам за напитки от ядки и семена.

# 94
  • Мнения: 149
До колкото ми е известно се използат от хората непонасящи лактозата. Водят до намаляване на холестерола и са отличен източник на висококачествени протеини, мастни киселини, фибри, витамини и минерали.

# 95
  • Мнения: 529
Никога не съм опитвала такава напитка и ще ми бъде интересно да пробвам. От написаното по-горе разбирам, че съдържат много полезни вещества и са алтернатива на животинското мляко.

# 96
  • Мнения: 507
Не знам кои са ползите, но ще ми е интересно да купя такъв продукт, досега не съм купувала

# 97
  • Мнения: 1 050
Купувала съм единствено оризово мляко, бих пробвала и други напитки от растителен произход, защото знам, че имат редица ползи - контролират теглото,поддържат нормални нива на холестерола, подпомагат нормалното функциониране на имунната система и подпомагат защитата на клетките.
Старая се да водя здравословният начин на живот, съчетан с балансирано и  разнообразно хранене.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 296
Съдържат хранителни ценни вещества.
Никога не съм купувала.

# 99
  • Мнения: 61
Този вид напитки осигуряват един по-балансиран начин на хранене. Бих пробвала с удоволствие.

# 100
  • Мнения: 241
Купувала съм от любопитство . Соевото мляко ми хареса повече от бадемовото и кокосовото

# 101
  • Мнения: 468
Не съм купувала такива напитки , но бих ги опитала с удоволствие. Вярвам, че освен полезни, ще са и изключително вкусни.

# 102
  • Лясковец
  • Мнения: 762
Не съм купувала такива напитка,но с радост бих опитала.

# 103
  • Мнения: 477
Може би това, че не съдържат лактоза.Пробвала съм  соево мляко , но не ме впечатли , но обожавам бадемово мляко.

# 104
  • Мнения: 301
Не знам кои са  здравословните ползи на напитките на растителна основа,но ще ми е интересно да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт