Карти Таро тема 21

  • 15 688
  • 729
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 166
Фокусът й трябва да е, че тя се грижи за детето, а бащата не е искал нито да дава нито да се грижи за детето. И да го подкрепи това с документи, бележки, комуникации, където го е питала да даде и той е отказал.

Трябва да си промени настройката от рицар мечове на това, че може да е и кралицата и краля. Да се покаже като финансово стабилна, грижеща се и за психическото и за емоционалното израстване на детето.

Ако преди е мислела да покаже какъв е лош бащата, по-добре да не го прави. По добре да каже "Не говоря лошо на детето за баща му/й, за да не го/я нараня. Той все пак му/й е баща и той/тя си го обича като такъв, но не и той да се грижи за детето или да взима решения за него. Той прави неща, които не са в добрия интерес на детето и ето такива са доказателствата".

Да покаже, че е независима (9 пентакли) и че може да осигури взимането на решения за детето мъдро и в интерес на детето. Да пристъпва към ситуацията с бащата деликатно (5 пентакли). "Да, имахме дете. Обичахме се, но сега той постъпва неразумно и това не е в интересите на детето". Но пак да си иска издръжката. Все пак това е и негово дете.

При нея трябва много обрано и деликатно да покаже неразумните му постъпки и как те не са в интерес на детето.

# 316
  • Мнения: 1 545
Много ти благодаря,Елфичка  !!!

# 317
  • Мнения: 722
Давам обещаната обратна връзка - отново не взех изпита...

# 318
  • Мнения: 1 545
Виждам,че аз съм ти теглила карти :

Умереността - Светът - Рицар чаши

И Delecta :
Асо чаши - Кралица чаши - Справедливостта

Какво се случи ? Трябвало е да си балансирана  по Умереността - да съумееш да не се филмираш...
Картите на Delecta в общи линии са ти показали същото.Ако си твърде емоционална ,със Справедливостта на 3- та,няма да ти се получат нещата.
Светът (цикличността,преминаването в нов етап) ,което на мен ми изглеждаше като вземане на изпита,е резултат от личната воля и умения на човека.

Картите са показали ,според мен точно това - трябвало е да си балансирана и спокойна.

Съжалявам,искрено ме е яд !!!

# 319
  • Мнения: 722
Паника. Не можах да потегля по баира нагоре, бях си спряла на Стоп и в паниката угасих колата. Пак от паника не успях три пъти да потегля
 Сто пъти съм спирала и тръгвала на това място...

# 320
  • Мнения: 6 166
Разбирам те. И мен ме мъчат изпити сега и направо съм в паника и грам не помага това, но ..

# 321
  • Мнения: 1 671
Здравей, за любовни отношения ми се падат
2 жезли 3 меча и Смъртта, какво мислите?
💌

# 322
  • Мнения: 492
Елфичка ,може ли да ми кажеш как ще се развият отношенията ни със С. И аз съм С. Ще бъда мнгоо благодарна🙏🏻🤗

# 323
  • Мнения: 1 545
Здравей, за любовни отношения ми се падат
2 жезли 3 меча и Смъртта, какво мислите?
💌

За съжаление,нищо позитивно с 3 меча и Смъртта на 3- та позиция.

Много се извинявам,публикувах 2 мнения едно след друго от невнимание !!!

Мама Звярка - другият път Simple Smile На моят изпит, в една друга епоха,се молех да не ме спрат точно на такова място - на наклон и знак СТОП . Много време мина,докато се науча да си паркирам колата и после да потегля без аварии...Това се учи с практика.

Емоциите са мега гаден съветник,следващият път се постарай да си спокойна ... Само помисли какви хора вземат книжка - които не могат да напишат три думи вярно.Просто е,трябва концентрация и практика. Съветвам те,след като следващият път вземеш книжка,да си наистина много фокусирана,докато шофираш .

И така - кога е следващият изпит,казваш ?

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 15:27 от menarini

# 324
  • Мнения: 157
На въпрос какво иска конкретен мъж от конкретна жена, изтеглих обесеният, справедливостта и глупакът. За пръв път се падат три ГА. За Глупакът четох, че в повечето случаи показва питащия, но пък се интерпретира и като ново начало. Дали картите не казват, че той иска жената да го извади от състоянието на застой, в което се намира, за да имат ново начало. Все още ми е много трудно с общата интерпретация на картите, така че ще се радвам и на вашите мнения. ❤

# 325
  • Мнения: 4 807
Днес ми попадна тази статия за Дявола и някак съпоставих написаното с  таро картата Дявола и се оказа още едно определение или значение за нея и то доста точно. Може да обясни доста неизвестни, когато се падне в гледане. Текстът е от интернет.

Скрит текст:
"Преди много години Дяволa решил да се похвали и изложил за всеобщо разглеждане всичките инструменти на своя занаят.

Той ги поставил акуратно в стъклена витрина и прикрепил към тях надписи, за да знае всеки какво е това и колко струва всяко отделно нещо.

Каква колекция била само!

Там се намирал и блестящият Кинжал на Завистта, и Чукът на Гнева, и Капанът на Алчността.

По лавиците били прилежно подредени всичките оръдия на Страха, Гордостта и Омразата.

Инструментите лежали на красиви възглавнички и предизвиквали възхищение у всеки посетител.

А на най-отдалечената лавица лежало малко невзрачно изхабено дървено ножче с надпис „Отчаяние“.

За голямо учудване, то струвало повече от всичките инструменти, взети заедно.

На въпроса защо Дявола цени толкова високо този предмет, той отговорил:

– Това е единственият инструмент в моя арсенал, на който мога да разчитам, ако всичките останали се окажат безсилни. И той нежно погладил дървеното ножче.

Ако успея да го забия в главата на човека, той отваря врати за всичките останали инструменти…"

# 326
  • Мнения: 62
Здравейте момичета, в много трудно положение се намирам. За да издържам децата си/които са студентки съм принудена да работя на две места от повече от десет години/. И двете ми учат медицина и не могат да работят, защото тази специалност изисква много учене. Мъжът ми е доста по-възрастен от мен и от две години не може да върви, та и за него се грижа. Покрай това че остарява непрекъснато ми мърмори и ми утежнява положението още повече. Обичам го, но не издържам вече, превърнах се в робот буквално. Само за тях мисля и нямам почти никакво време за себе си. Състарих се преждевременно. Страхувам се да отида на лекар да не би нещо лошо да ми кажат, щото не знам ако падна какво ще се случи с моите хора. На 44 години съм, но вече усещам , че започват силите да не ми стигат, срината съм и психически и физически. От известно време обмислям да напусна поне едната работа, защото наистина много ми идва от десет години не съм почивала. Нямам средства да се обърна към някой професионален гледач , затова се обръщам към вас момичета. Може ли някой да ми хвърли карти дали скоро ще ми се оправи положението? Ако можете ще съм много благодарна, ако не здраве да е само. Simple Smile

# 327
  • София
  • Мнения: 943
Здравейте момичета,
Отдавна не съм писала, но си ви следя. Тези примерни въпроси към Таро ме вдъхновиха да си изтегля карти.

Върпсът е какъв е най-дълбокия страх на В. и как се проявява той във взаимоотношенията ни?
Картите са: Светът, 6 меча, Смъртта
Скритото е: Страшният съд

Как ще се развият нашите взаимоотношения от тук нататък?
Картите са: 7 жезли, Кралица на чашите, Паж на пентаклите
Скритото е: 4 чаши

Благодаря ви предварително Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 328
  • Мнения: 4 807
Какво да направи С. ,за да обърне делото в своя полза?

5 пентакли - Кралица мечове- Крал мечове
Излетя 9 пентакли.

Помощ !!!

Нищо не може да направи С, защото той определено крои планове и мисли как да я "отреже" , остави без пари/ 5 пентакли + Крал.  меча / Тук Кралицата няма никаква сила, защото е до Крал меча и той е по - влиятелен.

# 329
  • Мнения: 1 545
Хм,ама той никога не е давал и стотинка...

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 21:37 от menarini

Общи условия

Активация на акаунт