Карти Таро тема 21

  • 15 338
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 759
Дами, имам едно питане и ако може да не изтегля аз картите, че ми е твърде близък до сърцето въпроса. Въпросът е следният: Ще бъде ли успешно новото ми начинание? Още не съм го започнала. Трябва ми и още един човек за подпис на документите. Моят подпис не е  достатъчен. Подвъпросите са ми свързани с това дали С. ще се съгласи на на това да ми е гарант и дали накрая ще се получат нещата с финалният документ. Нещата са свързани с много голямо гласуване на доверие и много рискове. Ще съм ви много благодарна ако погледнете картите за мен.

Обърната Умереността Папата 6 пентакли -  Елфичка, много трудно ще убедиш С да ти помогне. Обърнатата умереност + Папата , показва че отношението на този, от когото зависи към теб не е добро, няма доверие в теб  и ще имаш доста спънки. Дори да подпише, ще ти " извие ръцете" пък рискът е голям.

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 07:42 от a.nik

# 31
  • Мнения: 4 706
Совичка, какво стана с момчето? Видяхте ли се?
Хубаво е че картите не ти влияят... Но въпросът беше ще те потърси ли,  въпросът е за нея (совичка), тази висша жрица защо да не е тя в комбинацията? Ако изобщо е жена.

# 32
  • София
  • Мнения: 943
Совичка, какво стана с момчето? Видяхте ли се?
Хубаво е че картите не ти влияят... Но въпросът беше ще те потърси ли,  въпросът е за нея (совичка), тази висша жрица защо да не е тя в комбинацията? Ако изобщо е жена.
Не се видяхме. Но и аз не исках да го каня в нас... Теглих кари: Какво иска? Крал на чашите, Страшният съд, Слънцето
Скритото е: 2 Пентакли
Какво мислите?

# 33
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Совичка, какво стана с момчето? Видяхте ли се?
Хубаво е че картите не ти влияят... Но въпросът беше ще те потърси ли,  въпросът е за нея (совичка), тази висша жрица защо да не е тя в комбинацията? Ако изобщо е жена.
Не се видяхме. Но и аз не исках да го каня в нас... Теглих кари: Какво иска? Крал на чашите, Страшният съд, Слънцето
Скритото е: 2 Пентакли
Какво мислите?
За мен картите са много хубави виж комбинации на големи Аркани.

# 34
  • Мнения: 10 197
Нов шанс иска. Опитай, но внимателно - Висшата жрица, Дяволът, сега пък и Двойка пентакли на дъното..не е много чиста енергията за ново начало.

# 35
  • София
  • Мнения: 943
Нов шанс иска. Опитай, но внимателно - Висшата жрица, Дяволът, сега пък и Двойка пентакли на дъното..не е много чиста енергията за ново начало.
Незнам защо, но аз се усещам като Висшата жрица. Просто усещане. А и в последно време ми излизат само големи аркани.... Ще му дам шанс, той си го има още отдавна. Просто почти не говори и ми е интересно какво мисли.

# 36
  • Мнения: 10 197
Не пречи да си ти Висшата жрица, особено след като не си реално присъстваща в живота му. Това не изключва да има някоя Кралица пентакли около него..примерно. Но да не гледаме негативно. Имаш по-голям проблем по другите две карти. Все пак човекът наистина има емоция към теб, а и е достигнал до някаква осъзнатост, дано да му е достатъчно.

# 37
  • София
  • Мнения: 943
Не пречи да си ти Висшата жрица, особено след като не си реално присъстваща в живота му. Това не изключва да има някоя Кралица пентакли около него..примерно. Но да не гледаме негативно. Имаш по-голям проблем по другите две карти. Все пак човекът наистина има емоция към теб, а и е достигнал до някаква осъзнатост, дано да му е достатъчно.
Какъв проблем по другите карти? Би ли ги тълкувала, че аз все още не мога добре.

# 38
  • Мнения: 1 544
На мен Слънцето на трета позиция не ми харесва чак толкова... Внимавай. Усещам го като предупредителен знак.

# 39
  • София
  • Мнения: 943
На мен Слънцето на трета позиция не ми харесва чак толкова... Внимавай. Усещам го като предупредителен знак.
За какво трябва да внимавам?

# 40
  • Мнения: 4 759
На мен Слънцето на трета позиция не ми харесва чак толкова... Внимавай. Усещам го като предупредителен знак.
За какво трябва да внимавам?

И аз за Слънцето съм на това мнение, не само защото е на трета, а заради Дявола по първите карти, някак ми се припокриват двете, не виждаш нещо, нещо е скрито и няма да ти хареса.

# 41
  • София
  • Мнения: 943
На мен Слънцето на трета позиция не ми харесва чак толкова... Внимавай. Усещам го като предупредителен знак.
За какво трябва да внимавам?

И аз за Слънцето съм на това мнение, не само защото е на трета, а заради Дявола по първите карти, някак ми се припокриват двете, не виждаш нещо, нещо е скрито и няма да ти хареса.
Хммммм, освен да има връзка, за което съм мислила, не виждам друго, да...

# 42
  • Мнения: 1 671
Момичета, какво мислите за комбинация 6 жезли, Слънце и 6 чаши
Просто ,като тълкуване
💛💙💛
Аз мисля , че нещо бързо се е запътило от миналото, лети към победа
Обаче това Слънце по средата?

# 43
  • Мнения: 6 166
Дами, имам едно питане и ако може да не изтегля аз картите, че ми е твърде близък до сърцето въпроса. Въпросът е следният: Ще бъде ли успешно новото ми начинание? Още не съм го започнала. Трябва ми и още един човек за подпис на документите. Моят подпис не е  достатъчен. Подвъпросите са ми свързани с това дали С. ще се съгласи на на това да ми е гарант и дали накрая ще се получат нещата с финалният документ. Нещата са свързани с много голямо гласуване на доверие и много рискове. Ще съм ви много благодарна ако погледнете картите за мен.

Обърната Умереността Папата 6 пентакли -  Елфичка, много трудно ще убедиш С да ти помогне. Обърнатата умереност + Папата , показва че отношението на този, от когото зависи към теб не е добро, няма доверие в теб  и ще имаш доста спънки. Дори да подпише, ще ти " извие ръцете" пък рискът е голям.

Мерси А.ник. И на мен са ми такива опасенията за С. Радвам се, че и картите го потвърдиха преди да съм изпаднала в стресова ситуация с него.

А би ли могла да погледнеш дали ще си намеря моят гарант и дали ще успее начинанието ми? Проблемът ми е, че гаранта ми трябва сега, а това, което искам да си го взема ще го строят още година и половина и уж така ги раздавали разрешенията за ползване, но се притеснявам, че на теория е едно, а на практика може да се окаже съвсем друго.

За финален успех изтеглих: 2 чаши обърната (постоянно разминаване, все не можем да се улучим в правилния момент - може би това е гарантът, който търся?), 9 чаши обърната (не мисля, че заслужавам), 7 жезли (нещата са по-хлъзгави отколкото си мисля). Скритата карта е рицар мечове - мда, отсега се виждам как трябва да се изпокарам с всичко и всички, за да постигна това. Пак се чудя, да или не ще е?

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 11:38 от Елфичка

# 44
  • Мнения: 10 197
Не пречи да си ти Висшата жрица, особено след като не си реално присъстваща в живота му. Това не изключва да има някоя Кралица пентакли около него..примерно. Но да не гледаме негативно. Имаш по-голям проблем по другите две карти. Все пак човекът наистина има емоция към теб, а и е достигнал до някаква осъзнатост, дано да му е достатъчно.
Какъв проблем по другите карти? Би ли ги тълкувала, че аз все още не мога добре.
Този човек не те е направил негов приоритет. Освен това, има нещо нездраво в заявения му интерес сега и ситуацията като цяло. Но не приемай картите като присъда или решение. Те са само насока, ти решаваш как да отработваш всяка ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт