Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 окт. 2019, 01:39 ч.

201-ва златна немска есен

• 5 581
  • 157
  •   2
Отговори
# 150
  • Hamburg
Mоже да поискате Auszug aus dem Grundbuch. Но трябва да докажете обоснован интерес по  § 12 GBO - например чрез предварителен договор за покупко-продажба.

# 151
Здравейте, бихте ли ми препоръчали пробиотик за бебе?

# 152
  • София
Ако някой има опит или информация, да ми каже разликата между Realschule и Mittelstufenschule. Не искам линкове, а реална информация от първа ръка. Интернет линкове и сайта на училището съм си ги намерила сама. Но разликата не я разбирам. Благодаря!

# 153
  • Немция
Здравейте, бихте ли ми препоръчали пробиотик за бебе?
Давам линк с различни пробиотици за деца или бебета.

# 154
  • София
Момичета, някоя ще ми припомни ли как беше ситуацията на Франкфуртското летище. Летяла съм отдавна и само директно, а не с прекачване от 50 мин... (Да, не е моя идеята)
С багажа как стоят нещата, на втората "спирка" ли се взима и от кацане на терминал 1, а после излитане също от терминал 1, имаше ли бусче (май не), сменяха ли се етажи?

# 155
За багажа нямаш ти грижата, получаваш си го на крайната аерогара. Щом кацаш и излиташ от Терминал 1, не ти трябва бус. Всичко е добре обозначено.

# 156
  • София
Добре, мерси. Като гледам картата, спират на средното ниво и се качваш на последното ниво за гейтовете. ABCZ

# 157
  • Германия
Ако не те мързи, можеш да си свалиш приложението на Frankfurt Airport, на мен ми беше полезно преди няколко седмици.

Общи условия

Активация на акаунт