201-ва златна немска есен

  • 25 748
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Поне забраниха износа на маски. Което от друга страна значи, че докато лекари са нямали маски е имало износ.

# 736
  • Мнения: 6 348
Дано заредят аптеките скоро. Макар лекарите и болниците да са приоритет.

Екскурзията до Европарламента се отменя. Не заради нашите ентусиасти, разбира се. Евроинституцията се затваря за външни посетители.

# 737
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
При нас получихме писмо, в 7 клас в училището на децата има заразен. Те са изпратени у дома, останалите са в училище.

# 738
  • Мнения: X
Аз не виждам как може да се овладее този вирус освен ако не хлопнат кепенците на всичко.  Сутринта се возих в препълнен трамвай... явно предишният е отпаднал по някаква причина (честичко се случва). На връщане уцелих “ученическия”, само една мотриса бяха пуснали и пак беше пълен. Един заразен да кихне и край... Освен да си записвам кога с кой трамвай пътувам. DB така щели да информират клиентите си ако са се возили със заразен... смешки.
И онлайн аптеките явно са на зор. Поръчах си обичайните неща (козметика) и втори ден не са ми пратили пакета, а друг път винаги на следващия ден вече пътува към мен.

Олеле, Geia! Трябва всички деца да пратят вкъщи, не само 7-ми клас! Дано да е само единичен случай...

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 15:35 от Анонимен

# 739
  • Мнения: 9 292
Един заразен да кихне и край... Освен да си записвам кога с кой трамвай пътувам. DB така щели да информират клиентите си ако са се возили със заразен... смешки.
Аз като всеки ден пътувам с точно определена S-ка от едно населено място до друго, да не мислиш, че помня номерата. Освен това, ако предният влак малко закъснее, се качвам в него, защото и двата ми вършат работа.

Току-що пристигна и имейл от гимназията на дъщерята, че ски-училището в Автстрия остава и може да се отмени, само ако от Външно изрично предупредят.

# 740
  • Germany
  • Мнения: 7 882
Гея, я кой град си? Стискам палци да си остане еденичен случай! Аз ако разбера за заразен в нашето училище веднага спирам децата и хич не ме интересува. Играят си с огъня германците...

# 741
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА !!! Hug

# 742
  • Мнения: X
Geia, стискам палци.

Съобщоха, че в Европейския парламент има болен служител. Сигурно затова е е затворен за външни посетители.

Не че нещо, но аз преди седмица предложих да се спрат всички сбирки и пътувания, но тогава изглеждаше като паника.

# 743
  • Мнения: 177
Мили мами, моля ви препоръчайте ми нещо от аптеките тук за засилване на имунната система на 10 месечно бебе. С този корона вирус яко ме е хванало страх, овобено след като има вече 1 болен в нашия град. :X

# 744
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Има нова тема вече, там си задай въпроса. Blush

# 745
  • Мнения: 177
Има нова тема вече, там си задай въпроса. Blush
Да видях, но малко късно, но писах същия въпрос и там.

Общи условия

Активация на акаунт