Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 829
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 303
Здравейте,

какви са причините да не се използват масово сушилните коминен тип, при тях времето за сушене е значителни по-кратко?

# 331
  • Мнения: 727
Влизам да споделя отзиви за сушилнята, която купих на майка ми - да припомня - Беко, 7 кг., А ++, с термопомпа, 700 лв. Та, досега пуснахме едно цветно пране и едно със спално бельо, първото на програма "микс", второто - на памук, готово за гардероба - нямам забележки, излиза сухо, понамачкано повече отколкото от пералнята, но на мен не ми пречи; ароматът от праха се запазва. Още ще я разучаваме, докато уцелим оптималните програми.
Зсравейте! Шумна ли е сушилнята?

# 332
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Здравейте,

какви са причините да не се използват масово сушилните коминен тип, при тях времето за сушене е значителни по-кратко?
Предполагам, че ограниченията в мястото ѝ на монтаж. Трябва да има възможност за включване към комин.

# 333
  • Ловеч
  • Мнения: 782
В сайта на Технополис има само ЕДИН модел на самсунг...нереално ми е.
Като че ли ще се ориентирам към БОШ.

# 334
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
В сайта на Технополис има само ЕДИН модел на самсунг...нереално ми е.
Като че ли ще се ориентирам към БОШ.
Самсунг имаше няколко вида в Техномаркет, Цариградско, на сайта им не съм проверила.

# 335
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
mystic193, ами не е от тихите Wink аз, може би съм свикнала моята пералня като е в коридора да не я чувам, но на майка ми сушилнята е в кухнята и дразни ухото/поне моето/, трябва да погледна техническите характеристики и ще пиша, за да съм по-точна.

# 336
  • Мнения: 873
Здравейте,

Търся мнения за тази сушилня Беко

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-BEKO-DH-7411-PA/p/680400

ограничава ни размера и само това намерих под 57см

# 337
# 338
  • София
  • Мнения: 10 584
Канди не

# 339
  • Мнения: 873
Да и нея видях, но Candy ми е съвсем непозната марка

# 340
  • Мнения: 11 626
Candy е много стара марка, основана в Италия. Някъде между 1940-50 г. Не знам точната година. Започнали са с произвоство на перални. Бяха заедно с Хувър, а сега и двете са собственост на китайския Haier.

# 341
  • София
  • Мнения: 6
Закупихме сушилня WHIRLPOOL ST U 92X EU, в неделя се очаква да я доставят и ще пиша мнение след като я пробваме.

https://www.technomarket.bg/sushilni/whirlpool-st-u-92x-eu-09176691

# 342
  • Мнения: 13 191
Здравейте отново! Купих две нови абсолютно еднакви български тениски 100 памук, размер, дължина, ширина, всичко. На етикета нямаше знак забранена сушилня. Едната изсуших в моето Миле, другата в сушилня на моя близка - Беко. Тениската в Милето се сви с 2 см, тениската в Беко се сви 3 см. При гладене и двете отпуснаха с по 1 см. Това е от мен!
Бекото с термопомпа ли е?

# 343
  • Мнения: 4 771
Здравейте отново! Купих две нови абсолютно еднакви български тениски 100 памук, размер, дължина, ширина, всичко. На етикета нямаше знак забранена сушилня. Едната изсуших в моето Миле, другата в сушилня на моя близка - Беко. Тениската в Милето се сви с 2 см, тениската в Беко се сви 3 см. При гладене и двете отпуснаха с по 1 см. Това е от мен!
Бекото с термопомпа ли е?

Не знам, трябва да попитам.

# 344
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте.на какъв принцип са таймерите при вашите сушилни?прави ми впечатление,че при моята, таймера си отброява по странен начин. Програма от 2:30 ,изведнъж показва ,че е минал примерно час...или показва 15 минути,но върти поне 30 минути.благодаря

Общи условия

Активация на акаунт