Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 525
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 10 518
Следи влажността. Суши, колкото е нужно.

# 346
  • Мнения: 40 320
Просто това не е таймер, а индикация за прогнозираното време и прогнозата се променя, защото машината не знае каква е материята, колко е голяма дрехата и т.н.

# 347
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Най-общо казано,в сушилнята има сензори за влага,които следят влажността и подават информация.Държанието на вашата сушилня по начина който обяснявате е  напълно нормално.

# 348
  • Мнения: 18 333
Преди време БМ21 го беше обяснил много добре - показаното време е ориентировъчно, може да се промени според показанията на сензорите, не е проблем, ако забележите промяна или липсващи минути.

# 349
  • Мнения: 42
Здравейте,

Моля ако някой със сушилня Gorenje може да ми каже какво означава грешка "F2",  че на моя позната сушилнята и има някакъв проблем, но изглежда не е ясно точно какъв просто от време на време на дисплея и излиза този сигнал за грешка и спира да работи. Не е от най новите модели до колкото знам, но ако някой е знае моля да сподели. 

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Здравейте дами! За първи път ми предстои да си купя сушилня, нищо не зная и не съм проучвала марки, модели, екстри...Имам нужда от съвети и препоръки, моля.
Миналата година си купих пералня Bosh и съм изключително доволна, мисля си за същата марка и сушилня...Как мислите добри ли са? Или ще ми препоръчате някоя друга марка и модел?

# 351
  • Мнения: 11 445
Здравейте,

Моля ако някой със сушилня Gorenje може да ми каже какво означава грешка "F2",  че на моя позната сушилнята и има някакъв проблем, но изглежда не е ясно точно какъв просто от време на време на дисплея и излиза този сигнал за грешка и спира да работи. Не е от най новите модели до колкото знам, но ако някой е знае моля да сподели. 
Мисля, че е добре да се каже кой е моделът, защото при проверка за едни модели излиза проблем с помпата,, а за други с вратата.

# 352
  • Мнения: 42
Здравейте,

Моля ако някой със сушилня Gorenje може да ми каже какво означава грешка "F2",  че на моя позната сушилнята и има някакъв проблем, но изглежда не е ясно точно какъв просто от време на време на дисплея и излиза този сигнал за грешка и спира да работи. Не е от най новите модели до колкото знам, но ако някой е знае моля да сподели.  
Мисля, че е добре да се каже кой е моделът, защото при проверка за едни модели излиза проблем с помпата,, а за други с вратата.


Ще попитам и ще пиша. Знам само, че е взета като втора употреба.

# 353
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Здравейте! Дълбочината на пералнята ни е 0.50 м, а на сушилнята 0.58. Със свързващ кит дали ще стане да се сложат една върху друга като имат 0.08 м разлика в дълбочината.

# 354
  • софия
  • Мнения: 1 245
Здравейте, от онзи ден имаме вече сушилня, още съм боса в материята та... сгъвате ли дрехите, когато ги слагате вътре? От кое сте по-доволни - от топчета или кърпички или пък не слагате нищо с дрехите?

# 355
  • Мнения: 13 172
Не сгъвам - на първото завъртане всичко се омесва.
Топки ползвам за разпухкване на якета и меки материи, кърпички - за ароматизиране на прането, но ги няма хубавите на ДМ вече.

# 356
  • софия
  • Мнения: 1 245
Какви якета пускате вътре, четох че якета с вата примерно, обиколници на бебето които са с памук вътре не може да се пускат, не знам дали защото ще навредят на уреда или самите дрехи биха се увредили по някакъв начин..

# 357
  • Мнения: 13 172
Всичко пускам. Якетата ни повечето са с пух. Веднъж си пуснах и вълненото палто, но за съвсем кратко на програма за синтетика с минус на слънцето, колкото да остане без гънки. Стана по-хубаво и меко, отколкото на химическо ставаше.

# 358
  • Мнения: 6 622
Всякакви якета, олекотени, възглавници, обиколници, всичко пускам.

# 359
  • софия
  • Мнения: 1 245
Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт