Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 782
  • 738
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 250

Аз удължих гаранцията на 5 г. срещу още 100лв.

# 316
  • Мнения: 42
Ив моя приятелка сега си взе същата Бош , доволна е . Аз съм с друг Бош 6- та серия , самопочистващ кондензатор - доволна съм .
За класа на кондензация всички сушилни на Бош са с клас на кондензация В , но аз нямам проблеми с влага или конденз , сушилнята въобще не се затопля когато работи .


Това, че всички сушилни на Бош са с клас на кондензационна ефективност Б не е съвсем вярно. Аз също съм с Бош и моята е "А"

# 317
  • София
  • Мнения: 10 581
Програната за гладене оставя прането леко влажно!

# 318
  • Мнения: 4 770
Програната за гладене оставя прането леко влажно!

Колко леко, защото при мен си е мокро. Дори след като изгладя дрехите, трябва да се сушат на радиатора примерно.

# 319
  • София
  • Мнения: 10 581
Не мога да кажа конкретно. След като видях, че ми е влажно прането, ги върнах за доизсушаване.
Но така като ги пипнах, бих казала влажни, не мокри.
Ненавиждам ютията. Целенасочено да си гладя цялото пране, не бих си го причинила. Ризи, поли, рокли след сушилня отиват на закачалка и нямат нужда от никакво гладене.

# 320
  • Мнения: 41
...В крайна сметка купих gorenje DA83IL/I заради по-високия клас на кондензация (клас А) и за сега не съжалявам изобщо,справя се чудесно.
Гледам, че в описанието пише, че сушилнята има вакуумни крачета. Това означава ли, че може да се постави директно върху пералнята, без свързващ кит?

Да може при нас е само с вакумни крачета върху пералнята. Опитахме със свързващ кит на аег, но не пасна за нашия модел

И малко спам, за което се извинявам. Питах в темата за пералните, но нямам отговор
май изтеглихме късата клечка с пералнята  горение WS947LN. изписва грешка е06 в книжката пише грешка при нагряването на водата. Рестартирахме я, изкючвахме я от тока и пак я изписва, когато свърши програмата. Явно е нагревателя, защото се чува лек шум и прането е студено? Може ли нещо друго да направим ние или направо да викнем техник? Може ли някой да ми каже къде се намира нагревателя на този модел, защото е в мокро помощение и трябва да свалим бойлера и сушилнята за да я изкараме Sad благодаря ако някой може да помогне

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 23:56 от Vera Vasileva 630217

# 321
  • Мнения: 4 770
Здравейте отново! Купих две нови абсолютно еднакви български тениски 100 памук, размер, дължина, ширина, всичко. На етикета нямаше знак забранена сушилня. Едната изсуших в моето Миле, другата в сушилня на моя близка - Беко. Тениската в Милето се сви с 2 см, тениската в Беко се сви 3 см. При гладене и двете отпуснаха с по 1 см. Това е от мен!

# 322
  • Мнения: 346
Имам въпрос купихме си сушилня беко 8506 отзад сушилнята има някакъв капак с вата трябва ли нещо да се вади да се прави?

# 323
  • Мнения: 11 621
А ръководството прочете ли? Ако трябва да се маха нещо, ще е написано.

# 324
  • Мнения: 346
Не съм на място, който я е получил вкъщи ми зададе този въпрос..

# 325
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Здравейте отново! Купих две нови абсолютно еднакви български тениски 100 памук, размер, дължина, ширина, всичко. На етикета нямаше знак забранена сушилня. Едната изсуших в моето Миле, другата в сушилня на моя близка - Беко. Тениската в Милето се сви с 2 см, тениската в Беко се сви 3 см. При гладене и двете отпуснаха с по 1 см. Това е от мен!
На коя програма на Miele-то я суши

# 326
  • Мнения: 11 621
А сигурна ли си, че е от сушенето? Може да се свили и след прането.

# 327
  • Мнения: 4 770

На коя програма на Miele-то я суши

Feinwasche  - Schranktrocken  - Schonen+

# 328
  • София
  • Мнения: 10 581
Имам въпрос купихме си сушилня беко 8506 отзад сушилнята има някакъв капак с вата трябва ли нещо да се вади да се прави?
Не.

# 329
  • Мнения: 4 770
А сигурна ли си, че е от сушенето? Може да се свили и след прането.

Като бяха мокри, преди сушене ги измерих. Вярно е, че една дреха като мокра е по отпусната и това също допускам като причина за разлика примерно то 1 см, но 3 см си е вече от сушилнята.
Аз доказах на себе си, че тениските се свиват в сушилнята, независимо от марката. Другото, което разбрах, че Беко определено не е Миле. Съгласна съм, че е от материята, нищо изкуствена материя досега не ми се е свило в сушилнята. Но твърдението, че Беко не свивали дрехи, не е истина!
Черна станция, беше права, от тениските е! Сушилнята си е съвсем наред.

Общи условия

Активация на акаунт