ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 094
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 6 094
Не се състезаваме с набор 2004, ама да се броим като сте рекли. Grinning  На 09.11 се събираме най-голяма група.
Пишете на лични кой ще дойде и давайте предложения и за други заведения.

# 406
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ти да видиш...Тези от НЕГ са като бонбони "асорти" - има и кофти, има и вкусни

Стриктно спазват закона Hands Point Up Поне за явните неща.
saffron, преместеното от нашето училище сигурно е надпланово със заповед на министъра. Беше идвало да се види с приятелите от стария клас, та моя син вика да не се е върнала, но тя е от класа на ВГ, а синът на Jiema не е от този клас, пък нали тя първа каза за свободното място. Друго девойче ще да е и е от план-приема, затова не посмяха да покрият мястото Wink По-нормални срокове са дали този път. Викаш в Ловеч да ги бяхме пратили нашите момчета Wink Иначе всичко си знаят, всичко са упражнили, нямат за учене Confounded

Lusi14, поздравления за "детето"!!! Не мога да си го представя ТОЯ МОЯ сам в чужд град.

Аз също не се наех да го опиша моя син - дълго и сложно е Laughing

buni, хормони най-вероятно, но може би някакъв недостиг на витамин Д (поне при малките деца е така).

Току-що в Школо цъфна 4-ка по ФВС (входно ниво) Confounded Убеждаваше ме, че ще хване 5 на нормативите.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 16:34 от aniK

# 407
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
saffron, преместеното от нашето училище сигурно е надпланово със заповед на министъра.
Съвсем вярно.
И на мен ми направиха добро впечатление сроковете. Кой да предположи, че в края на октомври ще циркулира свободно място в НЕГ.Simple Smile

# 408
  • София
  • Мнения: 6 182
Не знам за уроци, ама току що ми биде изпратен по вайбър, модел на това, което трябвало да сътворя за хелоуинското парти. Червена туника, лилава перлина...викам: "Aйде сега па лилава, не може ли да е т. синя, че имам парче такъв плюш", не можело. След това и жълти чизми поръча Joy ама ѝ казах, че не е нормално да купувам чизми за косплей. Съгласи се да си ходи с т.сините боти. Казах ѝ, че по цвят много биха си пасвали с т. синьо наметало  Grinning

# 409
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ох, ей тоя моя син като вземе да си измисля от нета някакви герои, на които трябва да го направя, лошо ми става какъв ли материал ще ми трябва Scream

# 410
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Здравейте,

Благополучно се прибрах, къщата беше цяла, децата изглеждаха добре - нахранени, чисти и доволни.
Уикенда премина в празнуване на рождения ден на младежа, много весело изкарахме... и ние и той.
Гледам го вече мъж става, пък си е моето малко момче.

Страшно много сте изписали, много, много ми хареса написаното за всички деца. Прекрасни са!

Моето момче се справя с ученето и както някой беше написал - отлично му се получава висенето на телефона и компютъра. Мързи го, но когато има да се свърши нещо много ми помага. Пуска прахосмукачка, бърше прах, грижи се за котката (купува храна, тоалетна, чисти и т.н.), сервира, отсервира и гледа сестра си. Непрекъснато се заяждат, но когато трябва да я гледа е много отговорен.
Обича да кара колело с приятели, ски (ако отидем), има разкошен глас, но се отказа от пеенето и ходенето на хор.
Често се отнася и отива някъде си. Може да се рее с часове. Та трябва да му се повтаря по няколко пъти.
Събра всякакви джунджурии (разбирай пълни боклуци) и ги пази и съхранява като очите си. Всичко му е спомен от някъде и му е мега, гига, хипер ценно.
Не се притеснява от нас, даже сме приятели с много от неговите връстници. Особено баща му... щото са на един акъл. Даже играят заедно в разни сървъри.
Има силно развито чувство за справедливост и  много обича животните. Все спасява някоя животинка и ме гони като диверсант, защото трепя мухи, комари и пеперуди.
През лятото беше обикалял няколко блока, за да намери собственика на кола, под която имало коте. Да го предупреди да погледне под капака преди да запали двигателя.

Вашите деца оплакват ли се от потене на дланите? Синът ми казва, че му се потят, но нали често е с телефон в ръце, не зная да се притеснявам ли?

Според мен е нормално в пубертета, но аз бих пуснала една кръвна захар.

# 411
  • Мнения: 888
Давайте на 9ти тогава, само нека да не е някой хамбар тип “Кошарите” — май имаше едно подобно предложение ок Ц. гара — нещо не ми е на сърце този район; виж, “Пей сърце” ми легна точно, но дали не е малко и дали ще се поберем ...?

# 412
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Aз понеже съм голой водой със заведенията, ще се материализирам, където кажете. Simple Smile За мен е без значение.
Това "Пей сърце" ми изглежда като да е с няколко малки зали, т.е сякаш е създадено за по-интимни срещи, а не за шумна, тридесет+ женска компания. Simple Smile Fair Lady, тъй ли е или не? Simple Smile

# 413
  • София
  • Мнения: 2 686
Малее, не мога да ви прочета. Много работа, много пишете, но хубаво е - разнообразявате ми лудницата работна. Не пуша и се забавлявам онлайн. При нас до 15 декември ще е гърч.

И моята е от танцуващите. 4 пъти седмично на балет, чисто любителски. Да рисува също умее добре, много е идейна (мразя думата креативна). Отговорна е, абсолютно мога да разчитам на нея.
Лятото много помага на баба си (малко хазяйка си пада).
Като малка все и повтарях, че трябва да се оправя в тоя живот, а и не съм от най-квачещите майки. И веднъж и казвам, колко я обичам, а тя - Щот съм оправна, нали? Не за това, просто ще и е по-лесно. Е, оправна е.

Скиори сме всички, но пусто ... много скъпо удоволствие.

Иначе аз мога да шия (малко джаста праста стайл), но ми е много полезно, мога да карам кола, но повече се возя (отчитам като минус).
И от 7 години се запалих по народните танци. Много танцуваме и пътуваме, ще гостуваме на Комиците даже Simple Smile
Много обичам да имаме гости, на които да им готвя.

Fair Lady, вчера се оказа, че сте се запознали с моя много близка приятелка Ивета (това преди да се преместите в новото у-ще).

"Пей сърце
" баща ми ми го хвали, защото живее наблизо, нямам пряко наблюдение.
Хаджидрагановите изби е до Дивака на Христо Белчев - почти на ъгъла със Солунска. Атмосфера на стара изба с каменни стени и бъчви,  беше много приятно. Били сме с30-40 човека там - на две Г-образни маси бяхме.
Аз предложих Халбите, но не държа да сме там. Избите ми звучи по-добре.

# 414
  • Мнения: 4 070
Аз съм ок за 9ти. Моля, нека вземем предвид и локацията на заведението също. Някъде, където наблизо има  метро, трамвай, тролей, мисля, че има предостатъчно такива в реалния център. Не мога да намеря назад откъде се заговори за Пей сърце, ако е това, за което си мисля, а то май е едно, е срещу Арката на Александровска. Да, приятно е, но не мисля, че ще е удобно за всички. С най-добри чувства го казвам, да не се засегне някой.

# 415
  • София
  • Мнения: 2 113
Хаджидрагановите изби  са на 7 мин пеш от Сатиричния, така че ме устройва като разположение. Щом и като вместимост е добре...

# 416
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Мацки, не мога да ви изчета и ако вече е обявено, извинявайте, но може да е полезно на някой:
91. НЕМСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ „ПРОФ. К. ГЪЛЪБОВ”

СЪОБЩЕНИЕ

 91. Немска езикова гимназия „Проф. К. Гълъбов“ обявява 1 /едно/ свободно място за девойка в 8 клас за учебната 2019/2020 г. в изпълнение на Наредба № 10/01.09.2016 г.

 

План график за попълване на освободеното място:




На 22.10.2019 г. /вторник/   от 10.00 часа  до 16.00 часа – събиране на молбите на кандидатите с копие от документите за завършено основно образование в заместник-дирекцията на 91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“.

На 23.10.2019 г. /сряда/ в 12.30 часа – обявяване на  списъка с класирането на кандидатите.

На 23.10.2019 г. /сряда/  от 13.00 ч. до 14.00 ч. – записване на класираната ученичка.
http://91neg.bg/2019/10/sobshhenie-2/

# 417
  • Мнения: 11 818
ninanb, Drina, честити да са порасналите ви деца, здрави, успешни, щастливи и усмихнати!
Ама като чета някои други татковци във форума, явно това е популярен бъзик с дъщерите.
Те май така си говорят, ама ще ги видим.. Не е случайно произлязъл онзи лаф за бащите на момичета и пушката! Simple Smile
Току-що в Школо цъфна 4-ка по ФВС (входно ниво) Confounded Убеждаваше ме, че ще хване 5 на нормативите.
Точно писах по този въпрос в темата за ФЕГ:
Имаме най-после нанесена 4 по физическо в Школо, очаквах, че статистиката на дъщеря ми ще се влоши рязко, но с изненада установих, че дори е станала по-добра! Laughing От 1/16/25, стана 1/14/19.  Значи масово картинката по физическо е подобна, ако приемем, че са нанесени и на другите деца. Разбира се, възможно е междувременно да са нанасяни и други оценки, но ми стана забавно. Все пак общата статистика никак не ме успокоява, защото чувствително й се отрази 4-ката на успеха, падна от 5, 67 на 5, 43, но.. каквото такова. Имало и 5-ци и май две 6-ци в класа й, така че съм обнадеждена, че може да се промени картинката с времето. В другата тема се коментираше, че трябва да има и оценки по теория, както имат по музика напр., май никак не е лоша идеята и за физическото. Simple Smile

Ох, исках да пиша на още някой поименно, но забравих.. Сетих се!
Понякога, все още, идва при мен с въпрос: Ще ме гушнеш ли за малко? Kissing Heart
Направо се просълзих и настръхнах! Two Hearts Искрено се надявам и малкият ми син да продължи да е такъв!

Въобще много красиво споделени топли думи прочетох напред.. Страхотни деца и родители! Смях се на сватосването, ама и аз си заплюх няколко младежа, да знаете! Yum Освен срещата или някоя следваща да я направим с тях (в различни салони примерно), но подозирам, че масово децата няма да откликнат на подобна сбирка! Макар че доста ще се познават по различни линии.. Но все пак нека се концентрираме върху първата наша. Wink

Спунк, като гледам бързо ще изпишем темата и в новата направо може друга анкета и така ще е по-ясна приблизителната бройка. Или пък ако е нужна анкета за мястото и чрез нея пак ще се преборим.. Аз нямам претенции и ще се доверя на общата преценка.

# 418
  • София
  • Мнения: 1 326

Това "Пей сърце" ми изглежда като да е с няколко малки зали, т.е сякаш е създадено за по-интимни срещи, а не за шумна, тридесет+ женска компания. Simple Smile Fair Lady, тъй ли е или не? Simple Smile
Adora (леле че ти е труден новия ник Wink ), почти, но не съвсем тъй Wink Две свързани стаи са, все едно с портал, но без него. Правила съм няколко сбирки с около 30 души, но е най-удобно за около 25.
Много са гъвкави като възможности на кухня,стига да ги предупредиш по-отрано. Много често правят и тематични вечери с поп и джаз музиканти, както и различни събития.
Не знаех колко мами ще се съберем,та ако сме повече, давайте предложения за по голямо заведение.
Сънчо, наистина се запознах с Ивета, даже толкова ни хареса, че се виждахме вече 2 пъти заедно с beki8.
Ще се радвам мноооого да се запозная с колкото мога повече форумски приятели и да станат такива и в реалния свят Simple Smile Heart EyesJoy

# 419
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Където и да е, ще се опитам да дойда. Ще де радвам да видя някои стари дружки и да се запозная с нови Simple Smile

Здрави да са рождениците!

Дадоха им най-после бележниците. Вътре обаче още няма оценки.

Общи условия

Активация на акаунт