💪"Игри на волята: България" - Тема 7 /13.10. - 20.10. 2019/

  • 37 983
  • 1 281
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 5 682
Славяните взеха Роберта с мотива, че останали без жени и още на първите две номинации... жени да си ходят. Пращят от акъл.
За мен най-слабо представилите се мъже от славяните са Март и Томас. С Томас поне плакна окото, Март и за това не става - не ми е симпатичен.

# 901
  • Мнения: 6 529

Март като малък

# 902
  • Мнения: 3 136
Относно Марешка-Амелия Мила,сигурно съм,че Амелия ще победи.В промото,Амелия е усмихната и прегръща Марешка,която плаче😞.
Различно промо ли сме гледали?
Съдейки по изражението на лицето, Маша си тръгва. Гордо, с усмивка, а Амелия плаче заради нея.

Смисъл от щита има. Реклама и трофей, както в други подобни формати. Не търсете по-дълбоко.
Извинявай.Объркала съм реда на писане.И аз имах предвид,че Марешка си тръгва.И по-добре.Амелия не ми харесва като личност,но като играч е силна.

# 903
  • Мнения: 6 493
Е най-накрая ми хареса играта, смях и забава. Целия епизод си беше комедия стартирала с актьорските напъни на Марешка, през палачинката Стоян, до двете моми прегърнали гредите Номинация и сърцераздирателната реч на Веско. Smiley
Харесвам си ги близначките, но и те решиха да блеснат пред новите унижавайки за пореден път Добчо. За Ана-Мария не ми дреме, правилно я ковнаха - мълчи, пули се, току поклати глава в съгласие да придаде вид на заинтересована.

# 904
  • Мнения: 5 080
Близначките се поставиха лошо пред новите съотборници - голяма врява. Дори на успеха си не умеят да се порадват и да се отърсят от напрегнатостта си.

# 905
  • Мнения: X
За мен най-слабо представилите се мъже от славяните са Март и Томас. С Томас поне плакна окото, Март и за това не става - не ми е симпатичен.
Щото па Йоргос блести! Весо там спечели в някоя си игра, ма кога беше, забравих...
Томас прилича на изгладняло подобие на Гришо. Много измъчен вид придоби от престоя на плажа. И много неориентиран, анамарията на славяните. За Март по-добре да не казвам нищо, че ще получа бан. Ама -"бащичко" като имам предвид втория му баща...

# 906
  • Мнения: 36 493
Спечели мекици. А Март вчера се изложи за пореден път, но пак се мисли за много силен играч.

# 907
  • Мнения: 11 547
Относно регламента, изобщо не се и надявам някой се появи и да ни разясни правилата на игра или как ще протече финала. Най-много Сашка да ни пуска инфо на час по лъжичка в петъците, сакън да не предозираме. Trollface Както някой по-назад беше казал, много воля ще ни е нужна да изгледаме този формат.

# 908
  • София
  • Мнения: 1 340
"В далечната 1865та" страхотен Наско.
Много ме кефи Венцислава. Спокойствието ѝ е завидно

# 909
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Аз имам теория защо само на близначките не им е израстнал корена, а всички други в играта са с по два три пръста тъмен корен! Мисля че те са естествено руси, а Ана-Мария наистина има лак на ноктите и това е от както се върна от болницата, явно си го е направила тогава.

# 910
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Изгледах епизода уж внимателно... ами толкова пък смешни да започнаха да стават нещата, че с цяло гърло злорадо се смях. Grinning Grinning

Радостина:
Цитат
Юлиян според мен е много подмолВен тип...
Да ти и*ъ и граматиката и познанията, и презентацията като на един истински мениджър! Една от най-често използаните думи правилно да не произнесеш ама с претенциите, че си оратор номИр едно не само в България, но и в целия Свят... ХА-Ха-ХААААААА-Ха. За тая мениджърка за нищо на Света не бих заработила. Мениджърка в телекомоникационна компания била!? Хъ... да не е мениджър на хигиенистите, които просто трябва една метла ежедневно да метнат из офисите на Теленор, Виваком, А1...??? Чудя се просто какво точно менаджира тая все по-противно и нелицеприятно изглеждаща ми жена....

# 911
  • Мнения: 3 918
Относно Марешка-Амелия Мила,сигурно съм,че Амелия ще победи.В промото,Амелия е усмихната и прегръща Марешка,която плаче😞.
Различно промо ли сме гледали?
Съдейки по изражението на лицето, Маша си тръгва. Гордо, с усмивка, а Амелия плаче заради нея.

Смисъл от щита има. Реклама и трофей, както в други подобни формати. Не търсете по-дълбоко.
Извинявай.Объркала съм реда на писане.И аз имах предвид,че Марешка си тръгва.И по-добре.Амелия не ми харесва като личност,но като играч е силна.


Амелия ще е следващата, ако не следващата - от следващите.  Просто няма да спрат да я номинират, а тя накрая няма да има сили да печели индивидуални битки, според мен.

# 912
  • София
  • Мнения: 20 084
Никой освен Роберта не мога да трая от славяните, не искам дори да ги гледам.Мъжете им до един са ми гнусни, грам нищо красиво или мъжествено не виждам в тях. 😝 Лузъри до един!
Абсолютно дъно са мъжете на славяните. А и мускулите им май са само декоративни, не са показали някакви нечувани сили в игрите, напротив даже. То и при траките картинката е подобна, добре че им вляха малко свежа и силна кръв, че иначе бяха жив зян и те.

# 913
  • Мнения: 6 185
Току що погледнах ФБ на Юлиян -постнал е снимка на Венцислава и коментара му към нея -"Това е Венцислава най неблагодарния човек ."Има и други снимки с Венци и коментар-"Ето така я носим на гръб"  Close

# 914
  • Мнения: 36 493
Не се е получила коалиция, сигурно...
Поне не се правят на приятели, като славяните. Още не мога да ви разбера - не било лично?! Всичко е лично!

Общи условия

Активация на акаунт