"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 46

  • 40 578
  • 884
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11 537
Ама то няма втора. Поне аз не виждам.
Другото което е - Престо често дават фалшиви втори черти.
Третото е, че си направила тест твърде рано.

# 706
  • Мнения: X
Благодаря ще пробвам след няколко дни отново

# 707
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз виждам втора черта, но дали е истинска или не вече не мога да кажа, т.к. престо чето дават фалшиви 2ри черти. Направи с шуърчек след 3дни или обикновени "лейди тест" май бяха или каквито да са.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 15:13 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

# 708
  • София
  • Мнения: 1 635
Направи Шуърчек след 5 дни.

# 709
  • Мнения: 27
И аз не се сдържах днес и си направих тест за бременност,( макар че днес е 14тия ден след положителния тест за овулация (27.11). Теста за бременносъ днес беше отрицателен. Вие как мислите? Възможно ли е, защото е малко рано, за това да ми е отрицателен теста за бременност? По принцип цикъла ми идва между 30-34 дни.

# 710
  • София
  • Мнения: 12 006
И аз не се сдържах днес и си направих тест за бременност, макар че днес е 14тия ден след положителния тест за овулация (27.11) и теста за бременносъ днес беше отрицателен. Вие как мислите? Възможно ли е, защото е малко рано, за това да ми е отрицателен теста за бременност? По принцип цикъла ми идва между 30-34 дни.
"14тия ден след положителния тест за овулация " означава 1-2 дни преди датата на М /О настъпва 24-48ч. след + тест/ и ако теста е правен с не първа урина е нормално да е "-". Направи утре с първа сутрешна, т.к. все още няма да имаш закъснение, но пак резултата ако е "-" няма да е на 100%. Най-добре е на 1 ден закъснение да се направи.

# 711
  • Мнения: 15 356
Здравейте ! Вчера направих тест ,прикачвам една снимчица .Днес направих два ,но са отрицателни .Как е възможно?Правим опити от около 8 месеца ..Ще бъда благодарна ако някой даде мнение...Дано да е станало .Знам ,че има поднобни темички ,но не мога да отворя снимките..


Аз виждам втора черта,на кой ден е правен теста?

# 712
  • Мнения: 64
Аз също не се сдържах и направих тест тази вечер- отрицателен. При положителен тест за О на 24.11 и 3 дневно закъснение на Ц.Мисля утре да запиша час за преглед, защото преди лекувах поликистоза и дано нямам пак и от това да ми закъснява. Sad

# 713
  • Мнения: 168
Скрит текст:
Здравейте ! Вчера направих тест ,прикачвам една снимчица .Днес направих два ,но са отрицателни .Как е възможно?Правим опити от около 8 месеца ..Ще бъда благодарна ако някой даде мнение...Дано да е станало .Знам ,че има поднобни темички ,но не мога да отворя снимките..


Аз виждам втора черта,на кой ден е правен теста?
На 2рия ,слвд закъснение .Ще направям след около 5 дни пак .. Дали не е някаква друга ,въпреки че си е розовка..

Тази е по-ясна. Имам много точна ,но и много болезнена менструация.Няма никакви индикации да ми дойде ,освен че зърната ми са някак издължени и по-чувствителни ,но гърдите не ме болят.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 12:58 от AnMary

# 714
  • Мнения: 15 356
Fiuuuuuuuu,има ли втора черта и теста Шуър чек ли е,има бременност,той отчита само и идинствено наличието на ЧХГ-хормона на бременноста,ако го няма няма какво да се отчете и чертичката е една.
За теста казвам Шуър чек,защото както по-нагоре е писано ,има тестове които подвеждат.
Не търси признаци ,понякога хич няма такива.Успех!

# 715
  • Мнения: 168
Fiuuuuuuuu,има ли втора черта и теста Шуър чек ли е,има бременност,той отчита само и идинствено наличието на ЧХГ-хормона на бременноста,ако го няма няма какво да се отчете и чертичката е една.
За теста казвам Шуър чек,защото както по-нагоре е писано ,има тестове които подвеждат.
Не търси признаци ,понякога хич няма такива.Успех!
Ммного благодаря ,видях доста подобни тестове ,но исках да попитам точно за моя .Надявам се да е бебе .❤️ Но ми е странно ,че пък този днес беше отрицателен ,въпреки че беше believe.

# 716
  • Мнения: 3 981
На мен ми изглежда странно размазан и не мога да преценя.

# 717
  • Мнения: 168
На мен ми изглежда странно размазан и не мога да преценя.

Точно ,а сложих 4 капчици ,пренапоявала съм тест и беше доста различно , но никога не ми е излизала такава .

# 718
  • Мнения: 15 356
Аз точно на белийв не вярвам,на един положителен шуър чек,кръвен тест с ЧХГ 80,той ми показа отрицателен.Така че ,споко.Бременна си.

# 719
  • Мнения: 168
Аз точно на белийв не вярвам,на един положителен шуър чек,кръвен тест с ЧХГ 80,той ми показа отрицателен.Така че ,споко.Бременна си.

Даноо..Ще пиша след около 5 дни ,или ще отида на кръвен .Благодаря .❤️

Общи условия

Активация на акаунт