Момиченце или момченце знае се вече, АПРИЛЧЕ- расте си малкото човече.

  • 33 488
  • 744
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 99
Аз все още мисля, че не съм усетила бебка (17г.с +2 дни), но миналата седмица в просъница вечерта ми се стори, че нещо ми бълбука корема. От тогава нищоо, чакам вече с нетърпение. Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 62
Здравейте момичета аз съм от майската тема, но нахлувам при вас с едно въпросче към тези, на които им е ставало лошо и са ппвръщали вече съм в 13та седмица и не спира да ми е лошо аг ми каза че до към 12та е нормално виждам, че в последните страници не сте обсъждали въпроса, та има ли някой на който продължава да му е лошо и да се надявам, че и при мен ще мине до седмица две, направо не се издържа вече , благодаря

# 317
  • Мнения: 919
Здравейте момичета аз съм от майската тема, но нахлувам при вас с едно въпросче към тези, на които им е ставало лошо и са ппвръщали вече съм в 13та седмица и не спира да ми е лошо аг ми каза че до към 12та е нормално виждам, че в последните страници не сте обсъждали въпроса, та има ли някой на който продължава да му е лошо и да се надявам, че и при мен ще мине до седмица две, направо не се издържа вече , благодаря

Здравей, както вече няколко пъти съм писала относно това, аз повръщах по цял ден от 5 г.с. до към 11-12г.с. Оттогава до сега включително ( вече 20 г.с. + 2 дни) продължавам да си повръщам при ставането сутрин, като по график. Докторката каза явно ,че така ще си откарам до края и това е. При всеки е различно.

# 318
  • Мнения: 538
Аз минах втората ФМ в 20 г.с. Пол потвърден мъжки Blue Heart
Бях се размечтала за момиченце, но както услужливо ме подсети голямото ми момче - А косичката? Ти не можеш да правиш прически! Laughing
Имам миоми, най-голямата вече е 10см. В комбинация с високото кръвно и наднорменото ми тегло престои сериозно секцио. Вие имате ли вече идеи за раждане?
Магнерот пия 3х1, за кръвното са 4х1 и един Натаспин (алтернатива на аспирина).

# 319
  • Мнения: 25
Здравей, при мен отмина поврьщането около 15г.с, а сьс сигурност след няколко седмици или дни ще се почувстваш по- добре, ако не спре повръщането нацяло, то поне сьс сигурност драстично ще намалее. Лека и успешна бременност 💗
Здравейте момичета аз съм от майската тема, но нахлувам при вас с едно въпросче към тези, на които им е ставало лошо и са ппвръщали вече съм в 13та седмица и не спира да ми е лошо аг ми каза че до към 12та е нормално виждам, че в последните страници не сте обсъждали въпроса, та има ли някой на който продължава да му е лошо и да се надявам, че и при мен ще мине до седмица две, направо не се издържа вече , благодаря

# 320
  • Мнения: 562
Здравей, при мен отмина поврьщането около 15г.с, а сьс сигурност след няколко седмици или дни ще се почувстваш по- добре, ако не спре повръщането нацяло, то поне сьс сигурност драстично ще намалее. Лека и успешна бременност 💗
Здравейте момичета аз съм от майската тема, но нахлувам при вас с едно въпросче към тези, на които им е ставало лошо и са ппвръщали вече съм в 13та седмица и не спира да ми е лошо аг ми каза че до към 12та е нормално виждам, че в последните страници не сте обсъждали въпроса, та има ли някой на който продължава да му е лошо и да се надявам, че и при мен ще мине до седмица две, направо не се издържа вече , благодаря
Не е точно така. Всичко е индивидуално. Сестра ми повръща през цялата си бременност. Независимо какво и даваха. Аз до трети месец не знаех, че съм бременна. От там нататък като започна да ми се гади, че до днес. При хората спира до третия месец, мен от тогава ме почна

# 321
  • Мнения: 1 019
Здравейте и от мен.
Не съм писала отдавна, но да раздвижа темичкта Simple Smile
При мен на втората фетална морфология и ехокардиография ( при доц. Томова) потвърдиха пола- така мечтано второ момиченце. Но по важното е че всичко с бебето е наред и няма поводи за притиснение. За мен доц. Томова е чудесен специалист. Държах на този преглед, защото преди месец ми откриха много ниски нова на ТСХ и съмнения за Базедова болест. От тогава пия хормони и едно от страничните ефекти е сърцебиене и тахикардия( мисля, ме така се казваше ) на плода. За мое щастие бебка е с нормален пулс, дори когато шава, пък и моя е нормален и изключихме всякакви поводи за притиснение.
Хубав и спорен ден на всички Ви

# 322
  • Мнения: 289
Момичета,направили ли сте вече покупки за бебчетата. Мислите ли да се възползвате от "черния петък". Споделете ако знаете къде ще има изгодни предложения.

# 323
  • Мнения: X
17+5г.с., С таткото гледаме колички напоследък .. да де, аз ги гледам и му ги показвам за одобрение 😂 Към момента постигаме консенсус 😊 Мисля да го замъкна към някой детски магазин на черния петък. 😅😇
Хем и ако намеря желаните помпа, шишенца и т.н. на намаление ще е прекрасно 😄

# 324
  • Мнения: 919
Ние мислим на черния петък да си вземем количката. Та тея дни ще отидем да ги видим на живо и да решим за другия петък какво ще бъде Simple Smile

# 325
  • Мнения: 99
И аз съм 17г.с + 5 дни и също разглеждаме количките онлайн, но някак хем искам да вземем вече, хем ми се вижда още мноооого рано Grinning Иначе гледам предимно в Малечко, сега там има 20% намаление. Blush

# 326
  • Мнения: 32
Здравейте, мами 🌞 Към каква марка/модел/ количка сте се ориентирали?

# 327
  • Мнения: 715
И аз гледам за количка, но тъй като вече имам една, която ще остане при бабите да не я разнасяме искам нещо по-практично. Основно е да е с голям багажник. Ужасно важно е особено като по порасне детето и иска да вземе тротинетка, количка, бебето, неща за пясък, а ти да напазаруваш 😂 много харесах на една майка Пег перего ама мн скъпи за втора количка.

# 328
  • Мнения: 562
И аз гледам за количка, но тъй като вече имам една, която ще остане при бабите да не я разнасяме искам нещо по-практично. Основно е да е с голям багажник. Ужасно важно е особено като по порасне детето и иска да вземе тротинетка, количка, бебето, неща за пясък, а ти да напазаруваш 😂 много харесах на една майка Пег перего ама мн скъпи за втора количка.
Сестра мми имаха Пег перего за по-голяма. В летен вариант. Няма толкова готино , леко нещо. Скоро и аз се позаинтересувах от цените и се оказа , че пег перегото се намира за около 300-400 лева летния вариант, което е приемливо. Втора ръка може би може да се намери и на по-добри цени.
Ние най-вероятно ще почнем с s line
Скрит текст:

Имам наблюдения върху нея. Широка и удобна за бебето. Лесно се управлява, не вози грубо, но минуса, който има поред мен е ,че си е бая обемна и тежка, но пълно щастие няма в крайна сметка. Няма как хем да е широка , хем с малък габарит.

Друга количка въърхху която имам наблюдение и категорично не бих я взела е на Чиполино
Скрит текст:
Моя приятелка има такава и за половин година ползване, количката се оказа къса- детето вече почти не се побира. Главата е опряна в единия край, краката в другия. Като заспи детето  в полу легнало голям зор е да се направи в легнало и изобщо не е комфортно.  Копчето, което освобождава коша да се завърта от легнало в изправено положение е почти развалено и се полагат неимоверни усилия да се натисне. Спирачката се е скъсала и се е наложило да си я поправят сами, защото са им казали, че за да се възползват от гаранцията трябва да предадат количката във вид, в който са я купили, да се изперат покриватата и някакви други изисквания и да чакат поне месец за ремонта. Естествено на тях не им беше удачно и си я закрепиха сами. При толкова месеци ползване  цялата количка скърца , което си е доста неприятно. Включително и приятелката ми доста се ядосва, че е избала такава.
Надявам се тези разсъждения да помогнат на някой. Ще се радвам да чуя и ваши отзиви

# 329
  • Мнения: 36
Здравейте, и на мен би ми било интересно към какви колички сте се ориентирали. Тук във форума има специална тема за избора на колички и като се зачетох се оказа, че ще е доста трудно. Нека тези, които не им е първа бременност да ни посъветват на кое трябва да обърнем внимание.
Аз харесах на Chicco Trio Best Friends, тя ми е по бюджета, иначе страшно ми харесват на външен вид Стоки, но си мисля, че ще са тесни за бебето и един ден побутах Easywalker-a на една приятелка ... е много е добра количката

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 14:29 от kristina.k.

Общи условия

Активация на акаунт