Момиченце или момченце знае се вече, АПРИЛЧЕ- расте си малкото човече.

  • 33 506
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 884
Аз също за сега съм купила много бодита с дълъг и няколко с къс ръкав, три броя ромпърчета, три броя коплектчета блузки с ританки,чорапки,ръкавички и два броя хавлийки.
Момичета дайте предложения от къде да взема нощници,трябват ми за болницата. Видях че има в Сгушени и магазин Слънчице.
От кварталния магазин за бельо. Моите две ми ги даде приятелка. Едната е като бабешките ,а другата си е за бременни но в 6 месец доста я изпълвах не знам за раждането дали ще става. Една ми даде майка ми от две части панталон и блуза,като блузата със сигурност няма да ми става вече. Не мисля и да взимам нещо специално. Никой няма да ме гледа в болницата.

# 736
  • Мнения: 492
Господинът се е обърнал, така че вече сме на вълна нормално раждане 😊 някой друг ще ражда ли в шейново?

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 11:27 от Lorsy

# 737
  • Мнения: 289
Абсолютно и аз не търся нищо специално. Проверих в два магазина за бельо,то моделите са ми ясни,но те бяха прозиращи и направо ме отказаха.

# 738
  • Мнения: 89
В Моник има много модели. Вижте и Венета Сикрет.

# 739
  • Мнения: 221
И нашата бебка се е обърнала, 33г.с + 4 сме и 1.950 кг. И моя АГ май иска секцио, но аз държа за нормално и ще следим всяка седмица тонове и най-вече водите (моите са малко от средата на бременността) и предполага, че няма да може да се чака до термин, моя е на 13.04.  Аз искам поне да успея да си вляза в 38 г.с и началото на април, живот и здраве да си гушна бебка.
За дрешките колкото и да обикалям магазините,никоя материя не може да се сравни с тези на Next и George. И като цени идват по-изгодно и като качество със сигурност.
Поръчала съм по 5-6 бр от всичко, бодита къси,дълги,ромпъри за спане, има много хубави комплекти, чорапки, ръкавички, шапки-абе всичко.
И от тук съм взела, но само малко 50 размер от H&M. Сега гледам за някакъв по-плътен ромпър 0-3 за разходки.
От тук също взехме одеяла (3 бр),пелени (бархет и тензух- по 3-4 бр) , два комплекта за кошарата - обиколник, чаршафи, пликове (прекалих 😄) и за количката чаршафи и олекотена.
От сгушени ще си поръчвам и аз две нощници, тези дни трябва да си определя размера, защото  качвам на две седмици по 1 кг,станала съм 67 кг или + 12 кг почти  😄. Искам и сутиени за кърмене, но абсолютно не знам колко ще ми наедрее бюста, не ми е голям по принцип.
Поздрави на всички и трябва да се мисли за нова тема да не ни затворят! 😊

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 14:29 от Dreamer_19

# 740
  • Мнения: 126
Момичета, на някоя да са и излезнали хемороиди? При мен се появиха от преди 1 седмица, а с предишното бебе, чак като родих... 😰

# 741
  • Мнения: 884
Момичета, на някоя да са и излезнали хемороиди? При мен се появиха от преди 1 седмица, а с предишното бебе, чак като родих... 😰
Аз така и не разбрах дали е хемороиди от моята АГ,защото като и обясних ,че имам подуване след ходене по голяма нужда и не спада,тя ми вика за хемороиди ли говориш... Викам ми не знам и ми изписа крем,който само успокоявал мястото с прополис. Поне така пише на опаковката.

# 742
  • Мнения: 72
Момичета, на някоя да са и излезнали хемороиди? При мен се появиха от преди 1 седмица, а с предишното бебе, чак като родих... 😰

Аз съм с хемороиди от може би 6-тия месец насам. Confused Дано се приберат след раждането,че са си доста неприятни.

# 743
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, от 28.02 до 01.03 ще има 30% в Комсед. Аз смятам да взема повивалник тогава и да разгледам за матрак за кошарата, протектор за матрак, шишета и залъгалки и за термометър. Вчера видях в Айко има спални комплекти по 19.99 намалени от 29.90лв до 08.03 беше промоцията. А за дрешките купих някое боди и панталонки, доста и ми дадоха, но все имам чувството че няма да ми стигнат.

# 744
  • Мнения: 562
Ударихме 50 страница. Време е за нова тема

Нова тема - нов късмет . ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт