Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 352
  • 981
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 752
От така да се каже 1 лице ви казвам, че да се влезе в ГЩА не е кой знае какво усилие през последните 3-4 години. Преди това може и друго да е било. Сега явно старите кадри се изпенсионираха и има глад за висши офицери, а такива реално много няма.

Станислав наистина доста жалкарски постъпи , но явно си е такъв натюрелът му. Несъобразителен и не особено природно интелигентен.
Стана ми тъпо за него. Митко го изгледа с едно снизхождение.

# 106
  • Мнения: 6 493
La Catrala, Митко не му се подиграваше, по-скоро тактично му намекна, че и за пазач на офиса им не е подходящ.
Ето Силвето как се прояви с пицата. Чак заваляха предложения за пицария в София Smiley

# 107
  • Мнения: 4 752
Ами доста апетитна беше тая пица. Особено онази с прошутото. Само , че ми направи неприятно впечатление, че опита да отвори опаковката със зъби. Както би казала Бета so not cool, broo.

# 108
  • Мнения: 3 453
[video][/video]
Стана ми тъпо за него. Митко го изгледа с едно снизхождение.
Как другояче да го изгледа?  Да се предлагаш в област, в която нямаш никакви познания, е  някак неуместно. Това е все едно аз, с моето икономическо образование, да отида при някой хирург и да предложа услугите си.
Като какъв да го наемат Митко и Сами? Охрана? Какво друго?

# 109
  • ново
  • Мнения: 5 982
От така да се каже 1 лице ви казвам, че да се влезе в ГЩА не е кой знае какво усилие през последните 3-4 години.
Не говорим за усилието, а за шанса да бъдеш допуснат изобщо до това усилие. Нали знаеш, че за да учиш там, трябва да са ти разрешили. Спирам по темата.

# 110
  • Мнения: 11 555
Да, не следва изобщо да е в дуел фермерът.... Очевидно обаче гледайки промото ще има прецедент и ще има дуел Митко-Иво. Общо взето да се свършва тяхното, защото не знам за вас, но мен и двамата много ме дразнят както и нелепия им спор и омраза.


Честно казано, мен единствено Ивайло ме дразни и нямам търпение да се измете от Фермата.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 10 615
Може да е имал предвид не точно в неговата фирма, а изобщо. Нови хора, нови познанства, нов шанс, нещо такова.

# 112
  • Мнения: 4 752
От така да се каже 1 лице ви казвам, че да се влезе в ГЩА не е кой знае какво усилие през последните 3-4 години.
Не говорим за усилието, а за шанса да бъдеш допуснат изобщо до това усилие. Нали знаеш, че за да учиш там, трябва да са ти разрешили. Спирам по темата.
И аз затова говорех. Спирам и аз.

Може да е имал предвид не точно в неговата фирма, а изобщо. Нови хора, нови познанства, нов шанс, нещо такова.
Много вероятно това да е била целта му, но не му се получи. Наистина беше жалка картинка.

# 113
  • London
  • Мнения: 6 732
Честно казано ще бъркам бетон някъде по-скоро отколкото да се предлагам и целувам краката на Сами и Митко Айти за работа.... Ама явно хора всякакви.

# 114
  • Мнения: 8 859
Мдааа,и аз мисля като вас за Стани.Нямаше нужда да е пред камери,може после да намекне,че си търси нещо друго .Учил АЕ,ама го спрял,ама пка ще се запише.Много е прав Митака,много.И съвсем добре разбрах какво му казва.Не става само с лоялност и желание.
  Изобщо не съм съгласна с Иван за призванието.Да,когатопочваш една от тези работи,се иска призвание.Но изобщо не е нужно да търпиш ниското заплащане.Правилно го попита Андрей със заплата на военен как ще гледа 4 деца???И една Ирини.Ще гледа,амадруг път.
   Ако наистина позволят Митко да извика фермерът на дуел,това е егати гаврата с драгия зрител.Променят си правилата както им е кеф.

# 115
  • София
  • Мнения: 20 142
Ееее, този Ивайло бе, толкова е жалък и предвидим, че чак се изненадвам. Laughing Снощи точно преди избора на ратаи ММ предрече /хем не гледа редовно и внимателно/, че ще прати на дуел Митко под предлог, че не върви да се изправя срещу съперник, некален в битка. Много бих се радвала, ако наистина направят изключение и Митко може да предизвика Ивайло на дуел, но някак не ми се вярва. Иван и Андрей си го харесват Шопски и сигурно ще искат да го държат до края.

# 116
  • Мнения: 4 752
Ивайло много интересна история разказа вчера, но не мога да му простя говорния дефект. Имаше една водеща от детското предаване "Здравей" Галя Симеонова, в момента е влогър. Та тя имаше същия говорен дефект, като Иво, но се зае сериозно с логопед и го изчисти. Щом искаш да си журналист, то най-малкото дикцията ти трябва да е правилна, а такива говорни са направо непростими.

На Сами родителите с какво се занимават? Все ми се струва, че и той е от семейство с финансови възможности.

# 117
  • София
  • Мнения: 11 622
Ако Митко предизвика Иво, каквото и аз очаквам да се случи, ще е добър ход от страна на Митко. Това ми се струва, че не са му го подсказали. Така ми прозвуча от краткосрочните цели.

Ако това се случи, Иво ще разпределя игрите и има немалки шансове да го победи.

# 118
  • Мнения: 6 493
Дори и като втори дуелест не вярвам Ивайло да победи. Както и да разпредели игрите, дори и Алманаха няма да му донесе предимство, тъй като Митко доказа, че и там е силен. За физическите игри смятам Димитър, че също превъзхожда Шопски. А най-гениалното е, че това ще е изненадващ ход, Ивайло определено не предвиждаше така да се развият нещата.Wink
Обаче какво ще се случи? Ратай и Фермер докато си лежат в къщичките, останалите кой ги ръководи? Явно и заместници ще са нужни.
Но това са само предположения, ще видим довечера.

# 119
  • London
  • Мнения: 6 732
Има хора и 5 деца гледат със скромен доход, дупе знае 2 и 200.

Общи условия

Активация на акаунт