Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 342
  • 981
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 195
Аз пък мисля ,че Митко няма да иска да напуска ,а Ивайло ще изяви желание сам да е втория дуелист в събота,нищо че е фермер

# 166
  • Мнения: 3 453
Е по какво съдиите, че Митака е решил да напуска сам.
Надали ще е това. На мен ми хрумна снощи идеята, но се сетих, че вече май имаше случай на доброволно напуснал в миналите сезони, а сега говорят за прецедент, та няма да е това.
Дилемата е, дали Митко ще поиска Шопски за втори дуелист, или Шопски сам ще се цани за такъв.

# 167
  • Мнения: 8 823
Може прецедентът да е,че двама с равни резултати са имунизирани от дуел.Гадая си просто.Но от промото ми се струва ,че Митака яко ще лази по нервите на Иво.

# 168
  • Мнения: 4 749
Може прецедентът да е,че двама с равни резултати са имунизирани от дуел.Гадая си просто.Но от промото ми се струва ,че Митака яко ще лази по нервите на Иво.
Точно това разбирам и аз, че двама са с имунитет. Или пък някой се е отказал от своя.

Авиоком, благодаря за промото! 💐

# 169
  • София
  • Мнения: 1 891
Не мога да разбера-дават двама да се борят за имунитет,не би ли следвало всички мъже да участват.Отделно в сезона на Яни е имало случаи-с едни люти чушки ,там бяха повече от двама с имунитет.Нещо друго ще е .И тази реплика на Иван или Андрей-"имаш ли нужда от време да обмислиш" към кой е насочена?

# 170
  • Мнения: 8 823
Според мен към Митака,но ще видим довечера.Понякога така сглобяват промото,че ние тук едни неща мислим,те съвсем други се оказват.

# 171
  • София
  • Мнения: 5 962
Според мен репликата е към Ивайло. Иван седи до него и докато задава въпроса се обръща към него. Поне на мен така ми изглежда.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 10 597
Много мило беше снощи, когато козата целуна Марго. 😍
А Ивайло защо плаче? Естествено ще разберем довечера.

# 173
  • София
  • Мнения: 11 611
Според мен репликата е към Ивайло. Митко го предизвиква на дуел, Иван разрешава и дават време на Иво да си помисли ще се откаже ли от имунитета си или ще излезе на арената.

# 174
  • INFJ
  • Мнения: 9 398
Няма да се изненадам, ако точно това ще се случи, но според мен една седмица едва ли е достатъчно време за възстановяване от зверският дуел, който беше миналата събота. Ивайло ще падне, ако се стигне до там.

# 175
  • Мнения: 8 823
Е,срещу Сашето не беше много зверски.Ивчо имаше време и да си марширува напето.

# 176
  • INFJ
  • Мнения: 9 398
По време на дуела може и цигански колела да правиш. На другият ден започва веселбата... като ти мине адреналина.

# 177
  • Мнения: 14 830
Няма да се изненадам, ако точно това ще се случи, но според мен една седмица едва ли е достатъчно време за възстановяване от зверският дуел, който беше миналата събота. Ивайло ще падне, ако се стигне до там.
Зверски? Срещу Сашето Ама моля ви се. То че Ивайло и той издишване ама имаше време и да се лигави по арената марширувайки подигравателно.

# 178
  • INFJ
  • Мнения: 9 398
Игрите си бяха тежки, не ги ли гледа?

# 179
  • Мнения: 14 830
Игрите си бяха тежки, не ги ли гледа?
Е гледах ги. Иво имаше достатъчно време да си почива докато Сашето се влачеше по арената.

Общи условия

Активация на акаунт