Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 298
  • 981
  •   1
Отговори
# 180
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Не работи така човешкото тяло.

# 181
  • Мнения: 14 830
Ами да откаже Шопски. Да се възползва от факта че е фермер и има имунитет. Не е нужно да се прави на голям мъж, всички видяхме че в мишок.

# 182
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Не вярвам да откаже, въпреки че точно това трябва да направи за да има шанс да остане. Поне в този момент.

# 183
  • София
  • Мнения: 11 570
5 дни са достатъчни за възстановяване, не им беше толкова тежък дуелът, мускулната треска ще му е минала дотогава. А и според мен след битка им дават някое тонизиращо прахче, не съм чула досега някой да се е оплакал колко му е тежко на следващите дни.
Все пак има и голямото преимущество да реди той битките, от което би трябвало да се възползва, защото следващият път може да е обратната ситуация и тогава ще му е по-трудно.

# 184
  • Мнения: 523
Няма значение, че битката е била срещу Сашо. Ивайло игра силно, не е да е спрял. Плюс това самите битки са тежки сами по себе си. Ако наистина той се откаже от имунитета си това ще е изключително глупава постъпка от негова страна. Слага се на пангара само и само да нахрани егото на Митко и да направи кеф на продуцентите и предаването. Митко за мен трябва да си мине по правилния път за избор на дуалист и само тогава победата или отпадането му ще е достойно.

# 185
  • София
  • Мнения: 11 570
И все пак играха само 4 битки, една, от които алманах. Както и на тази с издържането на тежестите, не държаха много дълго време, Иво можеше още доста да държи, но Сашо нямаше сили.
След толкова закани от страна на Иво, бих поздравила Митко за това, че ще го предизвика, абсолютно заслужено ще е. Иначе и Митко ме дразни напоследък, Иво го предизвика, ама цялата драма между тях ми е досадна и се надявам да има някакво развитие, ако ще и Митко да си ходи.

# 186
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Някъде четох, че има 1,5 часа между всяка битка. Толкова им трябва, за да подредят уредите за игра.
Почиват всички.

# 187
  • Мнения: 487
Много интересна ситуация. Значи:

1. Миналата седмица съм била ратай и дуелист, бия и сега съм фермер, ама това не е гаранция, вече, за почивка от дуели. Пак ме викат на такъв. Нищо, че имам контузия, след 3-4 битки, счукани и нарязани пръсти, муслулна треска, трески някъде из ръцете си, гърбът и кръстът ме болят, крака, ходила...скапана нервна система от адреналина и стреса пред камерите - да не се изложа.
2. Викат ме на битка, въпреки че съм фермер, и отивам пак. Бия, връщам се като фермер. Тоя път съм супер скапан, защото натрупаните травми и умора се умножават, натрупват се върху предишните.
3. Викат ме отново на битка, нищо че съм фермер, и отивам пак. Бия, връщам се като фермер. Ето, вече 3 поредни седмици ходя на битка. Умората и травмите са вече супер натрупани. Едва се влача, ама няма нищо.
4. Отново ме викат на поредната битка, въпреки че съм фермер, и отивам пак. Бия, връщам се като фермер...

И през цялото това време, отговорността за фермата е върху моите плещи и мозъчни клетки. Плюс стреса от битките на арената. Пред камери.
И къде му е смисъла и далаверата да си фермер вече!?

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 20:53 от Tahiti

# 188
  • Мнения: 3 076
Аз все още не разбирам,  защо Иво е при богатите. Има стар автобус ,кара го сам , продава дребни сувенири...Дори и родителите му да са богати , той не изглежда спокоен и уверен в себе си , не изглежда да има самочувствие на успял човек, постоянно иска внимание и да се доказва...

# 189
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Като кандидат-фермер се връщаш Simple Smile

# 190
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Аз все още не разбирам,  защо Иво е при богатите. Има стар автобус ,кара го сам , продава дребни сувенири...Дори и родителите му да са богати , той не изглежда спокоен и уверен в себе си , не изглежда да има самочувствие на успял човек, постоянно иска внимание и да се доказва...

За внимание драпат Марияна и Бети също. 😉

# 191
  • Мнения: 487
Като кандидат-фермер се връщаш Simple Smile

О, това го забравих, благодаря!
Значи - още по-зле!!!

# 192
  • Мнения: 3 076
Аз все още не разбирам,  защо Иво е при богатите. Има стар автобус ,кара го сам , продава дребни сувенири...Дори и родителите му да са богати , той не изглежда спокоен и уверен в себе си , не изглежда да има самочувствие на успял човек, постоянно иска внимание и да се доказва...

За внимание драпат Марияна и Бети също. 😉
Точно , те също не са ми пример за успех.

# 193
  • София
  • Мнения: 11 570
Такива хора са се явили, не мисля, че има такова значение Иво колко пари има, разделили са ги условно.

# 194
  • Мнения: 3 453
Tahiti,
Ако предположенията ни са верни, то следва продукцията да предостави избор на Шопски. И тук идва ред на избора - разум или его. Въпреки, че пак не е точно така, защото в случай че приеме, ще има предимството на втори дуелист.
Впрочем, разговорът ни тук вече е досущ нероден Петко, ама пусто сърце като не трае.😁

Общи условия

Активация на акаунт