Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 289
  • 981
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Тоя Ивайло е егати и шизофреника. Изпрати Митко на дуел, но сега след като постъпи така с него прие дуела с него. А след това, каза, че било мъжко. Мъжко ли е да се изправи срещу слаб противник миналата седмица и да го победи с лекота, след което да изпрати на дуел най-големия си враг? Не. Шопски е наистина ебахти и фурнаджийската лопата.

# 241
  • ново
  • Мнения: 5 962
Митко го виждам като следващият фермер на седмицата.

# 242
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 082
Хайде пак започна.. Първо каза още в началото, че нямало да си даде имунитета, а сега защо Митко не го бил попитал?! Познайте за кого съм? Grinning

# 243
  • Мнения: 14 830
Имате нова анкета. Моля заповядайте.

# 244
  • Мнения: 5 441
Айде, Иване стига си славословиш този скапаняк Ивайло. Аз съм за Митака.

# 245
  • София
  • Мнения: 5 959
Скоро не ми се е искало да си счупя телевизора.
Иван като го харесва толкова Ивайло, да си го вземе вкъщи.

# 246
  • ново
  • Мнения: 5 962
Айде, Иване стига си славословиш този скапаняк Ивайло. Аз съм за Митака.
Те И и А още малко паметник ще му издигнат Smiley

# 247
  • Мнения: 968
Пу, първа на пейката зад Митака!

# 248
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Aaaa, не помня някога И и А така да за чистили ла***та след някой както този сезон след Ивайло.Imp

# 249
  • Мнения: 61
И двамата не ги харесвам,във всеки има неща, които много ме дразнят. И с това изказване на Митко, че нямало да избере някой от сиромасите, защото те имали нужда от 100 000 лв,. а той тогава защо е влязъл във формата.

# 250
  • Мнения: 3 453
https://
Иван като го харесва толкова Ивайло, да си го вземе вкъщи.
В 21век сме. Има си радио Иван, по-малко място заема и има копче за изключване.😌
Джоли,
това ще да е анкетата с най-предсказуем резултат евър, но благодарим!🙂

# 251
  • Мнения: 1 295
Здравейте, извинявам се, че така от нищото, но пропуснах, а не искам да губя нишката. Как тази седмица се определи фермер и кой определи кои Да отидат на тест, за да се спасят, че да може после фермера да избере?

# 252
  • София
  • Мнения: 3 951
Едно и също нещо могат да го правят различни хора с различни подбуди. По повод на питанката защо Митко е в играта.

# 253
  • Мнения: 3 865
От начина, по който говори Иван ми се струва, че Ивайло ще падне на двубоя и се надявам така да стане.

# 254
  • Мнения: 52
Скрит текст:
И двамата не ги харесвам,във всеки има неща, които много ме дразнят. И с това изказване на Митко, че нямало да избере някой от сиромасите, защото те имали нужда от 100 000 лв,. а той тогава защо е влязъл във формата.
изглежда не сте следели предаванията.Митко в прав текст в предишен епизод спомена,че не е влезнал за парите,а да могат повече хора да се запознаят с бизнеса му и да ги привлече за обучение и прочие...

Общи условия

Активация на акаунт