Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 293
  • 981
  •   1
Отговори
# 285
  • ново
  • Мнения: 5 962
Tary, стискам ти ръката 🤝 Аз не мога да бъда многословна, но мисля точно като теб. (овчо мислене)

# 286
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Не съм се вълнувала толкова от началото на предаването. Митко 1 направи точно каквото очаквах и съм супер хепи (както се изказва Бети), точно за такъв го мислех какъвто се показа. Митко 2 най-точно го обясни после при кравите. Ивайло затъна в лайната и нямаше избор иначе щеше да излезе още по-голяма мишка.

С две ръце съм за Митко на дуела.

# 287
  • Мнения: 10 802
Защо да не влезнат във Фермата заради приключението? Защо все за парите трябва да е? Аз вярвам на Сами и Митко, че не са за парите. И аз бих се подложила на такова изпитание, ако имах едни свободни 3 месеца, имах средства и можех да не работя. Обаче не ми се показва  по ТВ, иначе самия формат и самото изживяване си заслужават.
На Митко ми беше малко тъпо обяснението защо избира Сами. Не са длъжни с нищо на бедните, това вече се изговори 100 пъти. По-добре да беше казал, че просто иска силен противник, за разлика от някои други хора.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Мани другото, ами с блузка на жеУезните, пък му хареса оркестъра. Дет'се вика, аре бегай. 😂😂

# 289
  • Мнения: 968
Г&В и сме наивни, защото допускаме, че някой не е вътре за парите. Mask Да се чудиш как сме оцелели досега Stuck Out Tongue Winking Eye

Elimelihubaveli , да не забравяме липсата на топла вода, буболечките, миризмата на животните, студа, мръсотията, живота с много хора, половината неприятни.... не мога да си го причиня , но ако разкажа на заклет турист страховете си , ще ми се изсмее.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Защо да не влезнат във Фермата заради приключението? Защо все за парите трябва да е? Аз вярвам на Сами и Митко, че не са за парите. И аз бих се подложила на такова изпитание, ако имах едни свободни 3 месеца, имах средства и можех да не работя. Обаче не ми се показва  по ТВ, иначе самия формат и самото изживяване си заслужават.
На Митко ми беше малко тъпо обяснението защо избира Сами. Не са длъжни с нищо на бедните, това вече се изговори 100 пъти. По-добре да беше казал, че просто иска силен противник, за разлика от някои други хора.

Бе молим те, бееее, той искал да е добър. 😁😁

# 291
  • Мнения: 487
Не вярвам на никого от Богатите.
1-2 седмици за приключението и предизвикателството - ОК, но 3 месеца, ако нямаше пари - забрави!

Аз самата бих участвала в нещо такова 1-2 седмици, без камери. И съм готова да си платя за "лагера", за приключението и авантюрата.

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 07:54 от Tahiti

# 292
  • USA
  • Мнения: 7 296
В интерес на истината нито един от двамата не искам да си тръгва,защото и двамата имат своята персоналност,която е интересна за зрителите и полезна за Фермата.

В същото време Ивайло повече ме натоварва,просто е нетърпим събеседник,въпреки,че не е глупав човек и можеш да научиш от него.С Митко пък можеш да седнеш на една маса и да си говориш тихо и спокойно на всякакви теми.Такива спокойни,chill хора ми действат много успокояващо на моята вечно припряна и търсеща/искаща душа.

Момичето,което пита за Фермера и кой се определя за историческия въпросник - Ивайло,като победител от дуела беше единият кандидат,а другият е този,който отпадналият от дуела е определил,в този случай беше Веселка.Така беше и в предишните сезони.
Ивайло би Веселка на дуела за Фермер.
Ивайло има право да избира 3 жени и 3 мъже,които са потенциални ратаи и само 2-ма вземат имунитет,тоест от останалите 4-ма той определя ратаите.

# 293
  • Мнения: 3 453
Tary,
пак да спомена колко обичам да те чета!😉
Ефектът на огледалото важи с пълна сила за Шопски.
Направих грешката за пръв път през този сезон за погледна коментарите във ФБ. Огромна част от подкрепящите Ивайло са с профилни снимки, на които присъства трибагреника,  или са облечени в носии...тъжно. Псевдопартиотизмът ме потриса!

# 294
  • Мнения: 416
Що бе, Естела да не хареса оркестъра? Аз съм отявлена рокаджийка от 12 годишна, това ми е музиката, но с удоволствие слушам и други стилове музика. Или освен овце трябва да сме и коне с капаци? Светът не е само черно и бяло, има и други цветове.

# 295
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Няма рокаджия, който да се кефи на ихня, имам предвид истински рокаджия, а това с блузката, дето не я свали месец и отгоре си е чиста демонстрация. Всъщност, може да няма друга, размисли и страсти.

# 296
  • London
  • Мнения: 6 732
Не казвате нищо за Станислав днес, съсипа ги направо.... това момче изобщо не трябва да напуска армията или да се преориентира към полицията. Просто му идва отвътре тая дейност, не е да висне на един стол в офис. Дано го осъзнае...…

Да беее аз видях някой и Сами погна във фейс, че не си сменял панталоните, сега Митко. Бива ли толко богати пък да нямат повечко премени??? Аз иначе не съм загледала кой какво носи, та не знам прави ли са тези коментари.

# 297
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Направо си беше демонстрация на сили тая битка за имунитет. Браво на Станислав и Краси.

# 298
  • Мнения: 6 219
Станислав ми напълни душата,с кеф виках и го подкрепях,радвам се че Краси не го победи,другите бяха на няколко обиколки назад.Сами за пореден път показа,че му е слаба стрелбата и е въздух под налягане.Движи се,ама не върши чак толкова работа,а са излишни движения предимно.
Двамата дуелисти няма да ги коментирам,вие сте казали всичко.За мен е все тая,да се маха единия и да се свършва,нито един няма да ми липсва.Само ако може ако Митака си замине да вземе и Бети,щастието ще е пълно 😅.Със сигурност не искам да спечели някой от тях,финалната ми двойка са Станислав и Красимира.

# 299
  • Мнения: 11 546
На дуела съм твърдо за Митака. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт