Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 248
  • 981
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 865
Иван се изпусна случайно или нарочно, че Ивайло ще падне, така че напълно възможно

# 361
  • София
  • Мнения: 973
И на мен ми е интересна пуйката. Ще успее ли Ивайло да я заколи преди да иде дуелист и да я опита. И кой ще посочи за фермер, който ще го замести?
Само си представям как фермера заместник заколва пуйката, изяждат я
..и Ивайло като се върне като победител фермер коли още една пуйка, защото не е ял 😁😁

# 362
  • INFJ
  • Мнения: 9 341
Скрек, дай тогава да заличим всички подобни професии - психолози, ПР-и, всякаквите коучове, от какъв зор ще казват на хората как да си решават проблемите или как извлекат най-доброто от себе си?!...
Пълно е с хора, които не знаят какво да правят и имат нужда от някакво напътствие. Ако за един не работи, то за друг, може да е точно това, от което имат нужда.
А специално пък за режимите за хранене и поддържането на красиво тяло, ако беше така всеки сам да си знае най-добре - нямаше да има дебели хора по света. Очевидно е пълно с хора, които не знаят или имат нужда някой да ги бута напред.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Явно няма да яде пуйка, за мое съжаление.

# 364
  • Мнения: 8 726
Пуйката сигурно ще спаси  кожата/перата/.У дома също се яде много месо,всякакво.Но не присъстваме на коленето,дори когато гледахме животни в нас.Идваше един комшия за тая работа,а ние си стоим вътре,докато той се справи.
    Та ги разбирам тези,които ядат месо,но гласуват против.Просто искат това да се счули далече от тях.
   Смятам Карисимира за фаворит при жените,обаче ако се поддаде на тоя Митак,ще се разочаровам.Може навън нещата да не вървят,но не е там мястото да се залюбва.Не ми се ще да пада до нивото на Поли.Която в едно от видеата,говорейки с Ивайло,каза,че всъщност нея никой не я питал дали иска или не да се прескача ограда.Обаче и нищо не направи по въпроса-направиха си спалня,непрекъснато се целуват.Бентлито май не спеше в едно легло с Алек.
   И защо изобщо трябва да има любовна авантюра?!!!!Покрай тия влюбени не виждаме достатъчно от другите участници.На мен Силвия ми е интересна-какво работи,какъв живот има,нещо повечко да разберем за нея.

# 365
  • Мнения: 523
Красимира дано не се подведе по това безотговорно хлапе Митко. Не й приляга такова нещо, имам я за много сериозен и здравостъпил участник, един от фаворитите ми е и много много ще се изложи ако влезе в тази игричка с този. Не ми харесва, че не му казва ясно и точно че не го харесва, а всичко под усмивка, което прави цялото нещо игричка и флирт. Бети отнесе много критики заради това как се държи, обаче ми хареса как не приема сигналите на Сами. Беше казала преди няколко предавания, че е е хиперсексуална, само на мен ли не ми изглежда такава. 😂

# 366
  • Мнения: 14 830
Явно няма да яде пуйка, за мое съжаление.
Не се коси. Ще му дадат салам в къщичката на дуелистите. Няма да е капо, даже ще е на далавера щото се съмнявам дали някой от другите ще заколи пуйката. Така че Иво ще лапа салам, а другите йок

# 367
  • Мнения: 3 865
Скрек, дай тогава да заличим всички подобни професии - психолози, ПР-и, всякаквите коучове, от какъв зор ще казват на хората как да си решават проблемите или как извлекат най-доброто от себе си?!...
Пълно е с хора, които не знаят какво да правят и имат нужда от някакво напътствие. Ако за един не работи, то за друг, може да е точно това, от което имат нужда.
А специално пък за режимите за хранене и поддържането на красиво тяло, ако беше така всеки сам да си знае най-добре - нямаше да има дебели хора по света. Очевидно е пълно с хора, които не знаят или имат нужда някой да ги бута напред.

От къде е толкова очевидно, че е пълно с такива хора? Аз що не познавам ни един? На психолог ходят хора или защото лекар им го е препоръчал или защото околните и близките им са ги убедили, че психолог може да им помогне. Много рядко човек чисто сам стига до заключение, че има нужда от помощ, а от тия малко още по-малко имат пари да си платят за тоя в повечето случаи безполезен лукс. Аз включително имам опит с психолози, които не са ми помогнали по очаквания начин. Същото и с лайф коучовете при каквито няма шанс да ида за консултация.

# 368
  • INFJ
  • Мнения: 9 341
Нужно е само да излезеш на улицата и ще видиш, че масово хората не са точно манекени...
Не мисля, че е толкова трудно човек сам да стигне до заключение, че има нужда от помощ/подкрепа. Виж, мислене като твоето може да накара някой да се срамува от това и да не потърси помощ за да не се "излага", че сам не може или не знае как.

# 369
  • Мнения: 8 726
Как е възможно,ей така с лека ръка да зачеркнеш една професия?Психолозите имам предвид.Работата им е успешна, в повечето случаи,не когато насила отидеш при тях,а когато ти самият си убеден,че имаш нужда от помощ.

# 370
  • София
  • Мнения: 11 554
марулета, Бентлито му отказваше дори целувки, той затова така рева.

# 371
  • Мнения: 39
Гласувах, че искам да победи Митко IT. Харесвам го много, не виждам нещо прикрито при него, а по-скоро го намирам за уравновесен, интелигентен и принципен човек, а аз по принцип харесвам такъв тип хора. Надявам се да не ме разочарова по нататък в предаването, ако бие Ивайло.
А като стана дума за Ивайло, ми е адски антипатичен. Да, трудолюбив е, сече му пипето, дето се вика, но е твърде заядлив, не приема чужда гледна точка, постоянно гледа да се наложи и това ме отблъсква. Имаше скандали с кой ли не вече - Саня, Марияна и разбира се Митко IT. С другите още не се е изпокарал, защото те гледат да му угодят и го имат за някакъв авторитет там.
Друг неприятен за мен участник е Елизабет, струва ми се, че таи доста злоба в себе си, съдейки по коментарите й за Краси, като беше дуелист и беше в тяхната ферма, и после като обединиха сиромаси и чорбаджии - пак имаше доста груби коментари. Постоянното й бърборене на английски също ми идва в повече... да, живяла е дълго време в Англия, може би по-бързо й идва думата на английски вместо на български, но пък доколкото разбрах се е прибрала в България преди две години. Това е достатъчен период от време, в който да се адаптира отново и да си говори чист български.
От другите участници харесвам Маргарита и Сами. Красимира и Станислав са ми и така, и така, не мога да ги нарека любимци, но и със сигурност не са ми от най-неприятните в момента във Фермата.

# 372
  • София
  • Мнения: 20 053
а на теб от де ти хрумна, че Ивайло им е дружка?
На мен не ми е хрумнало изобщо, Иван и Андрей го казаха достатъчно много пъти.

# 373
  • Мнения: 3 865
Скрит текст:
Гласувах, че искам да победи Митко IT. Харесвам го много, не виждам нещо прикрито при него, а по-скоро го намирам за уравновесен, интелигентен и принципен човек, а аз по принцип харесвам такъв тип хора. Надявам се да не ме разочарова по нататък в предаването, ако бие Ивайло.
А като стана дума за Ивайло, ми е адски антипатичен. Да, трудолюбив е, сече му пипето, дето се вика, но е твърде заядлив, не приема чужда гледна точка, постоянно гледа да се наложи и това ме отблъсква. Имаше скандали с кой ли не вече - Саня, Марияна и разбира се Митко IT. С другите още не се е изпокарал, защото те гледат да му угодят и го имат за някакъв авторитет там.
Друг неприятен за мен участник е Елизабет, струва ми се, че таи доста злоба в себе си, съдейки по коментарите й за Краси, като беше дуелист и беше в тяхната ферма, и после като обединиха сиромаси и чорбаджии - пак имаше доста груби коментари. Постоянното й бърборене на английски също ми идва в повече... да, живяла е дълго време в Англия, може би по-бързо й идва думата на английски вместо на български, но пък доколкото разбрах се е прибрала в България преди две години. Това е достатъчен период от време, в който да се адаптира отново и да си говори чист български.
От другите участници харесвам Маргарита и Сами. Красимира и Станислав са ми и така, и така, не мога да ги нарека любимци, но и със сигурност не са ми от най-неприятните в момента във Фермата.

Бети е злобна - спор няма. Усети, че Краса и е конкуренция с мъжете и затова я намрази. Освен това е и хиперсексуална тъй като я гледам.
Не харесвам Митко ИТ, но го разбирам че са почувства провокиран от Ивайло - и мен като ме провокират ставам неузнаваема и неуправляемa - готова съм на почти всичко за да натрия носа на наглеца.

Как е възможно,ей така с лека ръка да зачеркнеш една професия?Психолозите имам предвид.Работата им е успешна, в повечето случаи,не когато насила отидеш при тях,а когато ти самият си убеден,че имаш нужда от помощ.

За мен това не е професия, извинявай. Психолог може да е призвание, но е опорочено до печеливш бизнес.

# 374
  • ново
  • Мнения: 5 956
Skrekkelig, явно не си в България. Поинтересувай се малко и ще разбереш, че инфлуенсър и лайф коуч не са чудо невиждано в Бг, а дори са доста печеливша професия.
Изглежда и предаването не следиш внимателно, нито социалните мрежи, защото самите водещи няколко пъти са казвали, че се познават.

Общи условия

Активация на акаунт