Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 274
  • 981
  •   1
Отговори
# 585
  • London
  • Мнения: 6 732
Навярно, защото не ги отварям тези спойлъри. Само развалят вкуса от дуелите.... за жалост във Фейсбук няма скрит текст и се пляска по най-нахален начин.

# 586
  • България
  • Мнения: 1 205
Щом бившата жена на Митко2 е зъболекарка, значи са минали поне 10 години от завършването й. Това я прави минимум 28-годишна. Явно си пада татиното по каки, но майката не е могла да го строи по нейн вкус.

# 587
  • София
  • Мнения: 11 568
Аз пък обичам спойлерите и ме е яд, че няма за утре. Не знам дали ще мога да гледам утре, но ще поглеждам темата.

Надявам се, 2/3 от фермерите да седнат зад Митко.

# 588
  • Мнения: 6 218
Не мисля че ви трябва спойлер.Не обявиха утре дуел на звездите,значи ще има 5 битки и ще е оспорвана победата.Предполагам ще спечели Митко,Ивайло много глупаво ги подреди. Митака доста е отслабнал,висят му здраво дрехите.

# 589
  • ново
  • Мнения: 5 961
Ох, аз пак за фабриката за тухли да питам? Построихме си къщата и не са ми нужни вече, ама ми е любопитно каква е тая фабрика, къде се намира?

# 590
  • Мнения: 6 218
Редактирам се,гугъл не показва тухлена фабрика в Хасковска област.

# 591
  • London
  • Мнения: 6 732
Сега видях промо как се пънат на каруцата, 4 та битка.... имаше 4 човека в агитката на Иво - Дана, Паулина, Венци, Станислав.... Май ще е зрелищен дуел така като гледам, че и кръв ще има.

# 592
  • Мнения: 3 074
Подозирам Дана, че  хареса Шопски и се крие зад "Ама да не е сам". Точно в неговата таргет група е. На Поли и бил като баща. Сами си играе неговата игра , но и той се измъква с "Да не е сам". Венци и Стани също ме съмняват, не са имали с него конфликт, допадна им . Утре ще е Видов ден. Да не остане само Бетка зад Митака?
Сами е хитър , може да е видял , че продукцията толерира Ивайло , и да гледа да в мир с него.

# 593
  • Мнения: 1 861
Знам кой ще победи, но не мисля да казвам изобщо заради напрежението. Пък и не е толкова сигурен източника.

Иначе съм твърдо за Иво. Тоя нърд дано отпадне, че не се трае.

# 594
  • София
  • Мнения: 11 568
Много съм доволна, че само 4ма са зад Иво и толкова са му много. Само ми е чудно Станислав защо го подкрепя, нали искаше да работи за Митко, възхищаваше му се, ама като не му предложи работа, явно са се променили нещата. 😁

# 595
  • Мнения: 11 545
Давай Митак! Размажи досадната муха!

# 596
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Той и това не може да направи 😂😂

# 597
  • Мнения: 1 729
Щом бившата жена на Митко2 е зъболекарка, значи са минали поне 10 години от завършването й. Това я прави минимум 28-годишна. Явно си пада татиното по каки, но майката не е могла да го строи по нейн вкус.
89 набор е Stuck Out Tongue Winking Eye

# 598
  • Мнения: 4 594
Битките ми се струват доста тежки и изискващи да си добър в умения като коването, цепенето. Струва ми се, че Ивайло е по-добър в тези неща от Митко, но дано греша.

# 599
  • Мнения: 11 545
'Кот такоа. Независимо как ще завърши този дуел, за мен морален победител е Митко.

Общи условия

Активация на акаунт