Фермата сезон 5 тема 3

  • 27 181
  • 981
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи на дуела в събота.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 840
  • София
  • Мнения: 6 248
"Мълчиш и козируваш", казва този дето не е ходил в казарма и не знае какво е да козируваш. Ужас.

То ходенето в казарма те прави чоек, щото. Ужас.

Човек трябва д аможе да губи с дойстойнство, Ивайлно няма грам достойнство в себе си.

# 841
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Дано не измислят вариант да го върнат тоя идиот! Браво!! БРАВО на Митака! Показа му кой е по-добрият, а оня не знае как да губи! Позор!

# 842
# 843
  • Мнения: 8 507
Много мъжка битка наистина, но ми се струва, че Димитър е прекалено самодоволен. Харесвам интелигентни хора, но той не ми импонира като човек по никакъв начин, даже ми е прекалено мазен и някак има нещо прикрито в него. Признавам си без бой, че съм за Шопски в този дуел.
Абсолютно.Дано да отпадне на следващият дуел “мултимилионера” от Димитровград😂
След Митко непоносима ми е Елизабет и онази русата Силвия ли и беше името.Това момиче никога не е показало,че има собствено мнение.Съгласна е с всеки

# 844
  • Мнения: 6 092
И аз си мислех за вариянта ,да го върнат Ивайло  Crazy

# 845
  • Мнения: 416
Ивайло падна 0, 5 на 9,5 . И щото е мъж нарече Митко "мухльо".
До края си е дребна душица. Ако беше мъж щеше да стисне ръката за Митко. Продължава с оправданията.

# 846
  • Мнения: 34
Какво какво??? Аз ли нещо не разбрах ?!? Тези опосуми дали не казаха на Ивайло “спечели симпатиите на цяла България” ????

# 847
  • Мнения: 651
И аз мисля за такъв вариант, имайки предвид, че той не трябваше да бъде на дуел днес. Дано не съм права!

# 848
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.Това с козируването беше невероятно тъпо,а в началото му бях фен на Митко.

# 849
  • Мнения: 8 507
Какво какво??? Аз ли нещо не разбрах ?!? Тези опосуми дали не казаха на Ивайло “спечели симпатиите на цяла България” ????
Така казаха

# 850
  • София
  • Мнения: 3 943
Иво що се дразни, че другите са по-умни и стратези? Ха. Жалко човече. Говори за революционери, но се държи като задник. Чао.

# 851
  • Мнения: 14 817
Опосумите ще ревнат още малко
Иво що се дразни, че другите са по-умни и стратези? Ха. Жалко човече. Говори за революционери, но се държи като задник. Чао.
Ивайло е толкова бесен, че бълва огън и л.... а от яд и злоба. Чуди се още какво да дрънка за Митко. Още малко ще го обвини че диша.

# 852
  • Мнения: 3 865
Няма да ревнат - те харесват Митко - той е от типа всенародни любимци. Как само хванах Иван е се изпусна за победителя още оня ден.

# 853
  • Мнения: 2 596
Дано не измислят вариант да го върнат тоя идиот! Браво!! БРАВО на Митака! Показа му кой е по-добрият, а оня не знае как да губи! Позор!

Ще рискуват да бъдат линчувани публично от народа Smiley

# 854
  • София
  • Мнения: 6 248
Ивайло може да е кофти човек,но Митко не е по-добър от него и сега се видя.Уж е спокоен и балансиран,а всъщност е ехиден  и умишлено провокира. Сигурно е имало доста такива моменти,които не сме видели и заради това се породи такава омраза между тях.

А как трябва да постъпи? Да си мълчи, докато големият човек рецитира стихове за него?! Интересно как не се вижда подлоста на Ивайло, която се прикрива зад велики думи за велики уж дела.

Общи условия

Активация на акаунт