Pampers ви предизвиква! Тествайте новите пелени Pampers Active Baby

  • 13 012
  • 550
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 522
Тествах няколко марки за да избера най-добрата за моето бебче - да не причинява обриви или подсичане, да не пропускат, да не са ароматизирани ,да са леки и удобни и донякъде и цената ми повлия

# 466
  • Мнения: 1 906
Пробвахме няколко марки пелени, подарени от приятели при посещенията им при бебето. Всяка марка има предимства и недостатъци. Накрая се спряхме на тези, които попиват максимално и не предизвикват раздразнения по кожата.

# 467
  • Мнения: 479
Да почиват добре, за да е комфортно на бебето, да не се притеснявам, че ще пропуснат през нощта.

# 468
  • София
  • Мнения: 514
Избирам пелени, които да попиват добре, за да няма протичане, особено през нощта. Да не са ароматизирани, за да не дразнят кожата и да се намали рискът от подсичане. Да са тънки и от качествени материали, за да се чувства бебето ми комфортно.

# 469
  • Мнения: 364
От първият ден ползваме Памперс и сме много доволни!

# 470
  • Мнения: 472
Смених няколко марки, докато наметя най- подходящите за моето дете. Важно е да са му удобни и да не го спаряват, също и колко попиват

# 471
  • Мнения: 436
Често сменях марката пелени. Постепенно започнах да забелязвам разни признаци като реакция на кожата, колко попиват, мокрят ли и т. н.

# 472
  • Мнения: 252
Избирам пелените главно по материята-да са мекички и тънички, да не наподобяват найлонова торбичка.Важно е да са ергономични, за да не пропускат.

# 473
  • Мнения: 160
Да са меки и дишащи и да са с добра попивателна а способност. Не сменям нощно време памперси.

# 474
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Време е и за третия ни въпрос към вас:
По какви критерии избирате бебешките пелени?

Избирам пелените по критерии цена/качество. Винаги гледам да са удобни , да не пропускат, да са хипоалергични, дишаща материя.
Пазим се от зачервявания, защото още в началото направихме атопичен дерматит.
Но това да абсорбират добре е най-важният фактор за мен.

# 475
  • Мнения: 5
Цена/качество. Като е много важно и да не дразнят кожата на бебето, моето е с много чувствителна кожа.

# 476
  • Мнения: 94
Изпробвала съм различни марки, но най много съм доволна от Pamers premium care.

# 477
  • София
  • Мнения: 964
Ние също изпробвахме няколко марки Памперси - най-важно е да не се разлепват и да не пропускат.

# 478
  • Видин
  • Мнения: 238
Тестване и мнение на приятелки

Не беше планувано, всеки ден се учиш. Едва ли можеш да си готов, в движение се учиш

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 05:29 от AnMary

# 479
  • Мнения: 2 650
Още от първия ден избрах Памперс и не ме разочароваха нито веднъж-меки и нежни са, тънки, но с отлична попиваемост, нито веднъж не пропуснаха и кожата на детето ми ги понасяше добре.

Общи условия

Активация на акаунт