Pampers ви предизвиква! Тествайте новите пелени Pampers Active Baby

  • 13 022
  • 550
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 787
Днес получих пакета от Pampers.
Леко скиптично и започнах теста. Излях 225мл!!! в пелената и видях как за секунди се превърна в гел. Още преди да изтекат 2-те минути бях сигурна, че всичко попито. Обърнах пелената и нито капка !!! Усуках я, потърках си на ръката и отново нито капка! Винаги съм знаела, че Pampers са най - добрите пелени и затови ги ползвам от както се е родила дъщеря ми, но не съм предполага всъщност колко бързо попиват и колко количество течност могат да задържат! Определено ще продължавам да ползвам само Pampers и ще ги препоръчвам на всички родители!!!

# 481
  • Мнения: 13 571
И аз днес си получих наградата от Памперс. Благодаря, теста за пореден път ме накара да съм сигурна в избора си. Попиват перфектно , меки и много еластични.

# 482
  • София
  • Мнения: 184
Втори въпрос: Имаме дългогодишна връзка с таткото, също така и двамата имаме добра работа, и в един момент почувствахме, че е време за следващата стъпка.
Трети въпрос: Критерии: да не пропускат, да не държат мокро, да са тънки, да са удобни за бебка-ластиците да не оставят отпечатък. Изпробвали сме няколко марки, но пелените на Pampers покриват най-добре изискванията.

# 483
  • Мнения: 595
Пелените за бебето избирам според материала - естествен, памучен, попиващ, антиалергичен.

# 484
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 783
да не пропускат и да стоян стегнато и да не се изсулват.

# 485
  • Варна
  • Мнения: 191
За мен е важно да са меки, да не пропускат и да не спарват.

# 486
  • Мнения: 846
Важно е да са меки, тънки и да не пропускат.

# 487
  • Мнения: 629
Да не причиняват раздразнение на кожата, да не стягат прекалено, да са от максимално естествени материи, да не пропускат и да абсорбират добре.

# 488
  • Мнения: 6
За мен най-важно е да не пропускат, да са меки, дишащи и удобни за бебка.

# 489
  • Мнения: 781
И аз си получих наградата и съм очарована от памперсите. Страхотни са. Ползвам ги И ще продължавам да ги ползвам за бебка.

# 490
  • Мнения: 68
качеството е най-важно за мен (да са тънки и детето да няма алергия от тях). Ползвам предимно памперс Simple Smile

# 491
  • Мнения: 6
Въпрос 3 - Избирам пелените според цена/качество. Трябва да са тънки, меки и да абсорбират добре; да не пропускат, да не стягат ластиците, да не висят или дразнят кожата.

# 492
  • Мнения: 3 199
Да не дразнят детската кожа, да абсорбират, да са меки и дишащи

# 493
  • Бургас
  • Мнения: 909
Още от преди 20 години малкия ми брат беше с Памперс, това мисля, че е повече от достатъчно. Качеството си е качество

# 494
  • Мнения: 1 673
Втори въпрос: Как разбрахте, че сте готови да станете родители?
Бяхме двойка вече от няколко години и решихме да имаме дете. People Baby Heart Eyes

Трети въпрос: По какви критерии избирате бебешките пелени?
Гледам да са на доверена марка, да са удобни, за неговите килограми и задължително взимам от гащичките. По-удобни са. Hug

Общи условия

Активация на акаунт