За килограмите и забременяването ...

  • 5 405
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 358
Всъщност тук всички се борим да напълнеем... с около 15-тина килограма, предимно на коремче  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 3 648
Да-а-а-а. Laughing

# 32
  • Мнения: 1 022
Ами аз съм била със 17 преди да забременея първия път, та до края на 3тия месец от бременноста, а когато се жених даже бях 43 кила много бях окльощавяла (от нерви май се оказа накрая=на индекс 15), ама година и половина след това малко по малко си върнах килцата, сега съм вече 58 за 1 месец (индекс при забременяването се получава 19) (първи от бременноста) съм качила 3 кила незнам на какво буренце ще заприличам до края..........малиииии, като си помисля какво буре бях с 23, а сега още от първия качвам по толкова много килца докрая ще ги докарам сигурно 30-40

# 33
Леле, ама вие наистина сте много фини мацки!!!!Аз какво да кажа с моя body index 21 Embarassed  Доста сланинки имам около талииката да си призная.......

# 34
  • Мнения: 4 358
Момичетаааа, не исках никой да срамувам... ама така е като не си затварям устата  Embarassed  Embarassed  Embarassed... пък и как ме изтипосахте на първа страница с тази тема  #Puppy dog  Embarassed

# 35
  • Мнения: 4 212
Хе хеее, Теди, сцени4на треска ли имаш Laughing
Тези които са по¬слаби4ки преди да забременеят после в на4алото на бремеността наваксват бързо килограми, за да е подготвен организма за износване на плода.Напълняването става най¬ве4е в тазовата област.Така 4е тези които са напълнели за няма и 2 месеца бременност  3, 4 килограма да не си мислят 4е ще станат слонове, просто природата си разпределя рисурсите когато и колкото трябва Laughing  Laughing  Laughing
Аз ли4но ка4их с шеметна скорост 3 килограма за 1 месец има няма и ве4е съм в трети и си стоя същите килца Grinning но....о4аквам следващото повишение на индекса към на4алото на 6 месец.Мама дебеланка... Flutter

# 36
  • Мнения: 4 358
Да, права си Тея, аз също качих много бързо 5 кг, а за цялата бременност бяха общо 15.
Не ме шашка напълняването  Wink

# 37
  • Мнения: 264
Embarassed  Embarassed  Embarassed  iи аз съм една такава пухкава ;о(  въпреки че никога не съм била слаба все пак спортувам, не пуша и се надявам килограмчеатат да не са ми толкоз много ,че да ми попречат да забремененя....т.е надявам се че килограмите пречат активно при затлъстяване.. нали нали нали? ;о)

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
Абе аз като се докарах с индекс 24?!?!?!?! Какво правите бе жени, че сте толкоз слаби?!?!?!? И аз искам!!!! Поне до 22 да го докарам... по мои сметки 5-6-7 кг, ама как да стане?!

# 39
  • Мнения: 1 680
Янтра, Лъчезарка, ако мъжлетата ви харесват какво ви пука.Ако и вие се харесвате и от това не страда самочувствието ви (при мен имаше и такъв момент) значи сте в нормата.

# 40
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
От както пия Клостилбегит и Утрогестан съм 22. Тежи ми, а и моят ми казва, че г...т ми бил по-голям от неговия.
165 съм висока допреди година бях 53 и се уплаших, защото иначе поддържах 49-51. А миналата седмица - като закова кантара на страшното 60.
Но не мисля, че е добра идея да отслабвам сега. Нали тялото ми се подготвя за бъдаща бременност!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 648
Абсолютно

# 42
  • Мнения: 919
Цитат на: Sunshine
Теди, нищичко не можах да намеря... т.е. намерих, ама са с някакви техни си Хамерикански мерни единици инчове и lbc (дето не го знам какво значи)...


големи сте сладурани всички, според мен трябва да се притеснявате само ако сте под нормата.. ние българките сме си финички мадами, кой каквото иска да ми разправя! Grinning
пък и бебчетата ще се нуждаят от малко повече пухкавост тук таме Wink

за мерните единици имам едно много добро сайтче дето ти смята всичко що ти дойде на ум: http://www.teaching-english-in-japan.net/conversion/meters

за любопитковците, на мен ми показа 19, но се чувствам много кльощава за момента тъй че се надявам да си кача още едно две килца, ей така, да има

успех на всички в бебеправенето

# 43
  • Мнения: 6 992
Цитат на: wassilena
Тежи ми, а и моят ми казва, че г...т ми бил по-голям от неговия.

хехехе, ми ние с мойто мъж сме еднакви кг, той е малко по-висок.Определено д-то ми е по-голямо от неговото, ама какво пък- и той е по-плосък от мен! Mr. Green  Освен това нали трябва да съм женствена, с форми, не като някое момченце - ни бюст, ни задник... Rolling Eyes А,бе, все ще намеря начин да се оправдая Simple Smile

# 44
  • Мнения: 229
Здрасти  Laughing  и от мен. Аз преди да забременея съм била 17 , а сега съм 18. От 48 кг. бях станала 63-64 кг. което ми се струваше много като килограми, но пък визуално не изглеждах дебела - е само шкембето  Grinning . За няколко месеца след раждането си възстанових теглото- сега съм с 1-2 повече от преди. Въпреки че бях слаба не ми е ставало лошо и не съм припадала с изключение на 1 път , когато ми причерня в първите месеци.
Успех и леко бременеене Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт