Не мога да реша кой телефон да си купя...Помагайте!

  • 2 306
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Същото Сони имам - счупи се на възраст 1 месец.  Twisted Evil  Sick

Как така се счупи,мама Буболечка? Изтърва го или той от самосебе си сдаде багажа??? Shocked
И аз съм май повече за Самсунга,макар че менюто му не ми е много любимо Sad Бая забележки имам, но си е истина,че са най-добре изглеждащите телефони  Peace

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 1 645
Не ми се отварят линковете и не мога да разбера за кои телефони става въпрос Thinking
Но аз съм фен на Самсунг и най-вероятно от трите него щях да избера.В момента чакам да пуснат новото им бижу,в което се влюбих от пръв поглед и колкото и да се изкушавам от други,първо да видя този пък тогава ще мисля.Август/септември ще излезе тук.Ето снимчица,бях пускала и тема с анкета,но най вероятно е много назад по страници и не ми се търси.

# 19
Аз имам Samsung-a и съм много доволна  Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 677
Сони Ериксон!

# 21
  • Мнения: 698
Как така се счупи,мама Буболечка? Изтърва го или той от самосебе си сдаде багажа??? Shocked
И аз съм май повече за Самсунга,макар че менюто му не ми е много любимо Sad Бая забележки имам, но си е истина,че са най-добре изглеждащите телефони  Peace

Ами отворих му капачето да се обаждам - и просто му побеля дисплеят - никаква картинка, ни звук, ни стон. Не съм го изпускала, нито съм го удряла, имам навика много да си пазя нещата.

# 22
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Имам самсунг д-500рсупер е!!!!!

# 23
Вярно е, че зависи ТИ какво търсиш като меню и опции в един телефон. За мен не съществуват други телефони освен Nokia, например - и най-добрата полифония имат, и най-дълго издържащата батерия, и най-лесното меню, и най-добрата визия и качество изобщо. Пак казвам - това е лично моето мнение и не ангажирам никого с него. Peace Simple Smile
Samsung се славят с най-добрите и ярки цветове, а имат и нелоши мелодии и полифония, и тук вече бих могла да се съглася и аз. Peace Hug
А и за мен е важното телефонът да звъни и да ми върши работа. Всичко останало не е от особено значение за мен - имам си цифрово фото, с което си снимам. А и не съм с особено ласкаво мнение за телефоните с 1001 функции, вкл. снимачка.
Все пак, ако държиш на мнение - Sony Ericsson-чето е окей, според мен. Батерията му издържа, имах един от същата марка, но доста по-нисък клас - издържаше. Ама мелодиите му не ми харесват особено.

Стискам палци и ще видиш, че ще направиш най-добрият избор! Peace Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 35
Самсунг Peace

# 25
  • Мнения: 553
Аз имам честа да се радвам на самсунг-а. Много съм доволна - не го заменям за никакъв  Naughty

# 26
  • Мнения: 79
az sa6to sam za samsung imam i sam mnogo dovolna Simple Smile

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз по начало съм си фенка на Samsung-a сегашният ми е точно този модел който си показала.
Така че ти препоръчвам Samsung  thumbsup

# 28
  • Мнения: 686
И аз съм със Самсунга и съм доволна. Но е вярно, че много често се срещат. Ако сега взимах, щях да взема все пак някой слайд телефон може би...Успех в избора.

# 29
  • Мнения: 1 564
=======================================================================
 smile3521 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт