Какво става в българския футбол - расизъм на стадиона

  • 13 335
  • 615
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 8 942
Само че по нашите медии пише, че все още не е сигурно, че ТИР-ът е с българска регистрация.
Цитат
Към момента още не може да бъде потвърдено дали намереният камион е с българска регистрация. Няма данни и за националността на намерените в камиона човешки тела. От британската полиция са предупредили, че идентификацията им ще отнеме дълго време", обяви на страницата си във Фейсбук Иван Димов, съветник на министър Екатерина Захариева.

# 496
# 497
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 324
Браво на Веселин Марев.

Що се отнася до статията в английския вестник -20 пъти повторихме,че заглавието на статията на първа страница е расистко и обидно.Четене с разбиране е много важно умение.Учи се още в първи клас.

По-нататък пише за ултрасите-да.
И какво от това.
Факт е,че английските журналисти нарекоха националния ни отбор,,животни,,.


За камиона-шофьора не е българин.Камионът може и да е тръгнал от България,но това не означава,че от тук са се качили мигрантите.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 15:42 от -veni-

# 498
  • София
  • Мнения: 19 402
А може и да не е тръгвал оттук.
Има камиони с бг собственици, които си въртят из Европа, без да идват тук. Познавам един шофьор, който с Уизеър замина за Италия и оттам поема курса си.

# 499
  • Мнения: 4 396
Доказва, че аз знам за какво говоря, а ти - не. Simple Smile

Чек, при условие, че неотдавна бе разбита голяма такава мрежа в България, може с доста голяма сигурност да се предположи, че хората са се качили там на българска територия.

# 500
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Доказва, че аз знам за какво говоря, а ти - не. Simple Smile

Чек, при условие, че неотдавна бе разбита голяма такава мрежа в България, може с доста голяма сигурност да се предположи, че хората са се качили там на българска територия.

Същата голяма сигурност, според която Норвегия не нарушава човешките права ли?

# 501
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 324
https://blitz.bg/svyat/goreshchi-novini-za-kamiona-kovcheg-ot-bl … t_news704786.html

Собственикът на камиона е ирландска гражданка.Камионът е регистриран у нас,но не е бил на наша територия от 2017г.
А шофьора е от Северна Ирландия.

# 502
  • London
  • Мнения: 6 732
Камиони ковчези има по всички държави от периферията на ЕС.... ние не правим изключение, не виждам къде е проблема?

# 503
  • Мнения: 11 575
Доказва, че аз знам за какво говоря, а ти - не. Simple Smile

Чек, при условие, че неотдавна бе разбита голяма такава мрежа в България, може с доста голяма сигурност да се предположи, че хората са се качили там на българска територия.
Давай следващото заглавие. Обещаваме да не се засягаме, че сме българи.

# 504
  • Мнения: X
Ма разбира се, че е политически отстранен, толкова години футбол на дъното и срамни загуби. Изобщо няма друга причина да си ходи Joy
Ще ме умориш от смях, честно. Колко ли усилия ти струва да коментираш нищо незначещата доскоро тема за теб, като футбола в България, само и само да имаш поле за изява Joy

Няма скандали бре жено, хората приемат положително отстраняването, щото никой не е луд да държи на батака вечно. Айде да запазим малко здрав разум Grinning

# 505
  • Мнения: 14 769
Изтрили са ме.
Цитат
Сега излиза информация, че хладилния контейнер е пристигнал от Белгия нощес и е натоварен на камиона малко преди да ги намерят.
Излиза,че съм права.Камионът с бълг.номера,товарът е качен в Белгия.

# 506
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Изтрили са ме.
Цитат
Сега излиза информация, че хладилния контейнер е пристигнал от Белгия нощес и е натоварен на камиона малко преди да ги намерят.
Излиза,че съм права.Камионът с бълг.номера,товарът е качен в Белгия.
Е не е ли натоварен в България? Нали вероятността бе много голяма.

Егати и вероятността значи.

# 507
  • Мнения: 4 396
https://blitz.bg/svyat/goreshchi-novini-za-kamiona-kovcheg-ot-bl … t_news704786.html

Собственикът на камиона е ирландска гражданка.Камионът е регистриран у нас,но не е бил на наша територия от 2017г.
А шофьора е от Северна Ирландия.

Значи първата версия на полицията, че умрелите са се качили в България, отпадна.

# 508
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
https://blitz.bg/svyat/goreshchi-novini-za-kamiona-kovcheg-ot-bl … t_news704786.html

Собственикът на камиона е ирландска гражданка.Камионът е регистриран у нас,но не е бил на наша територия от 2017г.
А шофьора е от Северна Ирландия.

Значи първата версия на полицията, че умрелите са се качили в България, отпадна.

Ти нещо вътрешна ли си в полицията, та им знаеш версиите?

Нали не трябваше да вярваме на пресата за Норвегия? К'во стана? Да вярваме, обаче, за България, така ли?

Дали да не вземем да отворим една темичка за отразяването на Норвегия в пресата. Можем да я наречем Пресата за Северна Саудитска Арабия.

# 509
  • Мнения: 4 120
Тук по новините само се набива БЪлгария, България, България и съвсем в тъча "Ирландия". Реално само регистрацията е в България, защото е по близо до "мястото на товарене на стоката", така ли?

Общи условия

Активация на акаунт