90 - дневна диета - тема 370

  • 44 432
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 35
Здравейте. Аз съм на най-хубавия ден. ВЪГЛЕХИДРАТЕН 😁
Закуска кафе и банан
Обяд малка порция само спагети, една суха паста, един кроасан и няколко бонбона( моля не ме съдете МЦ едвам стоя 😇)
За вечеря абсолютно никаква идея, но ще измисля нещо.
Имам един въпрос утре ми е плодов найййй трудния ми ден. До следобед изкарвам някак, но после почва много да ме боли корема и да стърже... Вие за вечеря какво правите. Аз миналия път си направих броколи със салата и плодове. Обаче в това състояние не знам....

# 631
  • Мнения: 2 699
Обаче обядът ти изобщо не е режимен. Не разбрах дали го знаеш или не, та да си кажа.. обядът е постен и солен, вечерята е или сладка или постна и солена..няма смесване на спагети и бонбони

# 632
  • Мнения: 35
Обаче обядът ти изобщо не е режимен. Не разбрах дали го знаеш или не, та да си кажа.. обядът е постен и солен, вечерята е или сладка или постна и солена..няма смесване на спагети и бонбони
Да наясно ми е, но ако не хапна сладко в този период ще падна. С ниско кръвно съм.... А утре не знам как ще изкарам.

# 633
  • Мнения: 2 699
Ти си знаеш. Аз само казвам как е по правилата.
Няма да припаднеш Simple Smile аз съм с кръвно 60-90 и цикъл обилен по 7 дни пък не припадам нито на плодове, нито като съм правила детокс по 4 дни на фреш. Не те съдя, само казвам, че нищо няма да ти стане у хората използват доста извинения дори сами пред себе си

# 634
  • Мнения: 35
Ти си знаеш. Аз само казвам как е по правилата.
Няма да припаднеш Simple Smile аз съм с кръвно 60-90 и цикъл обилен по 7 дни пък не припадам нито на плодове, нито като съм правила детокс по 4 дни на фреш. Не те съдя, само казвам, че нищо няма да ти стане у хората използват доста извинения дори сами пред себе си
Там е работата че съм падала. Не винаги но ми се е случвало да събирам границите. По принцип нормалното ми кръвно е това. И за това пия много течности към 4-5литра. Усещам се и вземам мерки, уж лекарите ми казаха че като родя ще ми мине ама ей на 6г и не познаха същото ми е.

# 635
  • Берлин
  • Мнения: 4 584
Аз освен с кръвно 50/70 в добрите ми дни, съм и с поднормена кръвна захар. Коленете ми са с белези от ученичка още - от тогава припадам. В последните години ми се случва все по-рядко. Онези дни са ми ужасни (пия кръворазреждащо постоянно заради заболяване), та знам какво е. Но за мен всичко това са оправдания. Човек може да се научи да познава тялото си и да му помага. Но голяма цел с извинения и оправдания не се гони.
Днес ми беше 11-ти ден. З. Бананче, О.геврек с печени чушки, В.кекс и чаша компот.
Прегрешения - нула
Свалени кг-неизвестно.
Една колежка днес "ме набеди" за отслабнала, но това не се е случило все още. Имам много фини кости, черти и лицето ми е слабо. Първо там се забелязва промяна /за съжаление/. Сигурно затова й се е сторило, че съм отслабнала.
За утре съм заредила банани, киви, круши, ягоди, боровинки, ананас и манго. Ааа и сурови ядки имам, но те са за в краен случай. Не знам какво ще избера, аз съм си скарана с плодовете.
За следващия белтъчен съм намислила пица с блат от карфиол, за варивата ще е фасул. Салати принципно не ям, хляб само за обяд във ВГХ, иначе не. Мисля и подготвям менюто 2-3 дни предварително, защото имам много работа и допълнителни проекти и ако не съм приготвила точната храна, лесно ще прегреша. Познавам си се.

# 636
  • Мнения: 231
21 ден - протеини
Закуска - банан
Обяд - печено пиле със зеле и филия хляб
Вечеря - нещо подобно на обяда
Принципно не ям хляб, освен във въглехидрати, но вчера плодовия беше много лек от към ядене (имах много работа) и днес направо бях озверяла, едвам дочаках да стане 12:00 ч Grinning
Иначе вчера плодов - банан за закуска, обяд с мъничка салата от цвекло и спанак, следобеда съвсем малко сурови ядки, а за вечеря - 2 Ябълки.
Не се тегля, но усещам по дрехите, че има ефект. Разбира се за 20 дни не очаквам чудеса, но е хубаво, когато виждаш дори и минимален резултат Simple Smile

# 637
  • Мнения: 21
Ден 12- Витамини
З- портокал
След 12ч имам помело,ананас,киви,портокали,ябълки , малко по-късно ще си купя и сурови ядки.
Криска аз за вечеря съм си приготвяла  плодова салата,като задължително слагам банан,защото той засища. Според мен всичко е до нагласата. Аз честно казано не усещам някакъв силен глад ,дори плодовия ми е приятен.🙂

# 638
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 805
След втората четворка: - 0.700кг, - 2.100кг от началото. За мен най-труден е въглехидратния ден.
За днес ще си направя пържени кюфтета или пържоли на фурна.

# 639
  • Мнения: 379
Минавам най-съвестно да си призная за прегрешение днес в скорбялен ден, закусих .... бухтички. Ей това е слабост, но продължавам напред. Чувствам се до ре, свикнах да ям до 18ч. и това доста помага. За 20 дена, 4кг, доволно 😇 Хубав ден на всички.

# 640
  • Мнения: 35
Привет от мен.
Днес съм на белтъчини
Закуската ми бе само едно кафе
Обяда едно кебабче
А вечерята руло стефани
Днес не съм особено гладна.

# 641
  • Берлин
  • Мнения: 4 584
Не издържах и се претеглих -3.5 за 12 дни. Много съм доволна.
Днес:
З. Бананче
О. Омлет и доматета
В. Пица с блат от карфиол

# 642
  • Мнения: 2 699
Не издържах и се претеглих -3.5 за 12 дни. Много съм доволна.
Днес:
З. Бананче
О. Омлет и доматета
В. Пица с блат от карфиол
Много се радвам за теб!

# 643
  • Мнения: 21
Ден 14- Варива
З- Пропуснах.. Успах се
О- ориз с тиквички,патладжан с доматено пюре и салата Витамина + филийка хляб Вита
В- същото,но без хляб.

# 644
  • Мнения: 2 699
Днес много хубава вечеря си спретнах. Червена и черна ряпа, цвекло и моркови, тиквени семки и слънчогледови семки, лимон.
Кисело краставички без захар.
Гъби кладница и печурки на еарфраер

Общи условия

Активация на акаунт