Копнеж за бебе тук събра ни, споделяме си радости и драми. - Бебеправене - Тема 362

  • 21 351
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 115
Кайлин,Честито!!!
Момичетата вече са ти писали,не се притеснявай,за това какво си взимала,твоето кръвообращение все още не е свързано с това на бебето.
Страхотни 2 чертички си покала стискам палси и до финал!😉😘

# 376
  • Мнения: 1 041
Кайли, за лекарствата не мога да кажа нищо, но за цигарите и алкохола - нали бях в сходна ситуация. Бях спряла цигарите, а алкохол не пиех по принцип.
Да обаче точно в дните между О (която уж я нямаше) и датата за М -  доста алкохол и доста цигари заминаха 😂😂😂
Бях и на 3х1 мента глог и валериан заради много голям стрес.Удари ме и ток на всичко отгоре..
 Е, като има да става нещо, то става!! Не се тревожи!
Всичко ще бъде наред!🤞

# 377
  • Мнения: 1 996
Аз предлагам да се появят сега още 2 + теста и да изписваме темата Simple Smile
Pretty Lady,  ако имаш свястно АГ, иди на преглед и поговори, сигурна съм че ще ти пусне изследвания. Моята от 7 години ми мърмори и натиска, аз обаче не бях още на тази тема, за което сега съжалявам.

# 378
  • Мнения: 480
Точно, не го мисли. Каквото било, било. Не се вкарвай във филми и НЕ чети никакви проблемни бременности.. аз в такъв филм се бях вкарала, че не е истина. Направи още един тест утре за твое спокойствие и си запиши час за АГ, аз отидох 10 дни след теста, за да видя нещо 😀 но може и по-рано, ако нямаш търпение 🤗

# 379
  • Мнения: X
Една ми беше разправяла как отишла на кOпон и се напила, като казак, от мъка, защото нейната братовчедка била бременна, а тя от сумати време не можела. Е, на края на месеца и тя се оказала бременна. Лекарят и казал изобщо да не се притеснява. Според нея "бебето/ или каквото е казала, било одавено в алкохол" Laughing

Историята познава мнооооооооого подобни случаи на успешни бременности и родени здрави деца.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 18:29 от Анонимен

# 380
  • Мнения: 539
Кейлиии! Честито, момиче! Супер много се зарадвах!

# 381
  • Мнения: 1 781
Ми да, нащо щураче го заченахме с пияна яйцеклетка от предната вечер баш като се е излюпвала и пияни спермита. Ми отгоре на всичко в деня за М като видях отрицателния тест от яд си сипах чаша вино и си я изпих.

# 382
  • Мнения: 313
Кайли 💐 Честито ! За алкохола и цигарите, както са споменали момичета преди мен историята познава много. Колко момичета не са планували, имат живи и здрави дечица. Важно е да си спокойна! ❤
Имам точно седем дни до М , уж хванахме ову този месец, но...  отиваме направо за разширена СГ и каквото сабя покаже

# 383
  • Мнения: 1 771
Кайлин , Божеее , момиче , УАУУУУ !!! Честитооо Heart

# 384
  • Мнения: 101
Ами ще направя тези неща седмицата. Да видим какво ще излезе. Не съм изследвала нищо по себе си от 2017.

Охоо, за следващата тема ако няма желаещи да я правят, ще се наредя аз. Simple Smile

# 385
  • Мнения: 532
Кайлин, първо тихичко честито и до финал! Много е хубаво да се виждат положителни тестчета, айде провлачвай крак и яка положителна вълна да залее темата! 😊❤
Аз също не очаквах плюс теста си, понеже уж ни беше първи месец почивка от бебеправенето. Нямах симптоми, пътувах яко, за един ден навъртях 900км, мислех че съм болна около датата и пих нурофени и какво ли не .... Ето вече преполових бременността си, та спокойно! 😊
Успех на всички, искам ви щастливи мами догодина! Ръся ви обилно с ритащо синичко!! 💙💙💙

# 386
  • Мнения: 343
Kaylinnn, честито и от мен! Relaxed Heart DecorationЛеко бременеене и здраво бебче през Юни 2020! Бързо оздравяване и на теб!
Супер много се зарадвах като го видях теста ти, а онзи който беше пуснала за О, го гледам и си викам: "Абе няма как да няма О, щото и моите в пика си са със същата наситеност" и си имам едно на ум, че ще ни зарадваш с + тест за Б после Simple Smile Относно това, че си пила и пушила - момичетата са ти го написали. Все още е рано и бебето едва ли е усетило нещо от вредните неща.
Пожелавам ти след еуфорията тази вечер, в най-скоро време да се похвалиш с чуто сърчице! Hug

# 387
  • Мнения: 299
Kaylinnn , честито! Пожелавам ти прекрасен финал! Желая  на всички такива чертички!
Чета ви всеки ден ,но не пиша често. Научих много от вас , на нас те първа ни предстой посещение на доктор декември месец за изследвания и на двама ни . (Макар че, силно се надявам до тогава се надявам и аз да имам + , и да отменим часът при док).

# 388
  • Мнения: 1 044
Божееее как се зарадвах!! Кайлин, не мога да си намеря място от радост и усмивки! Миналия месец с теб тръпнахме в очакване по едно и също време и се разпитвахме коя какво ииии много си ми на сърце! С моето голямо закъснение се разминахме този месец в датите, а уж и при теб и при мен беше отписан месец!! Моят си е отписан де, при мъж в командировка Grinning Еее колко хубаво, още по-хубаво от месеците с надежди и очаквания, нито го мислиш, нито се тестваш и хоп! Стиснати палчета, показалчета и всякакви пръстчета всичко да се развива чудесно до сбъдване на най-голямата мечта! Прегръдки!

Извинявам се на всички останали, защото са ми супер натоварени дните и само надниквам и чета през ред. Просто като виидях 50 нови отговора отворих и скролнах да открия кой се е похвалил с две черти и да припадна от кеф. Надявам се скоро да се освободя и да отделя внимание и на останалите Hug

# 389
  • Мнения: 441
Кейли честитооо! Бъди спокойна, пази се и до един пухкав финал! Много се радвам, когато видя някоя бъдеща мама с положителен тест на така желано бебче!!!! Хайде скоро, всички да сме  с такива тестове Heart

Общи условия

Активация на акаунт