Копнеж за бебе тук събра ни, споделяме си радости и драми. - Бебеправене - Тема 362

  • 21 377
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 597
Кайлин , честитооо ❤ Браво , много се радвам 🤗 Аз като ти четох предишния пост и каза , че чакаш Ц , а не е дошъл , веднага ми светна и се надявах да е точно това ☺ Лека бременност и до термин 🤰

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 19:53 от *Мери*

# 361
  • Мнения: 955
Момичета това, че изпих 10 колдрекса, витамин цта и ефералгана страшно ли е? Че ме обзе някаква паника? Да не би това да е "причината" да съм болна? Тресе ме нон стоп. Иначе нямам 1 симптом. Само 2 пъпки на челото. Нито придърпвания, нито нищо.

# 362
  • Мнения: 442
Кайлиииии, ударих си г*зО у тавана от кеф !!!!! Знаех си, че тези ову тестове толкова положителни не може да грешат чак така, мамка му ! Ще взема да мина и аз през Аделата ! Сега се моля и моя лекар да не е видял ! Вдъхваш много надежда !
Егати как ми оправи деня !!!!

# 363
  • Мнения: 1 151
Кейли, браво момиче! Дано всичко е наред до края!
п.с. чета Жена на прозореца /обожавам да чета/

# 364
  • Мнения: 101
Честито Кайлин. 🌺🌺🌺🌺
При мен нищо не се случи 🙅🏽♀😢 отново. Направо се сринах, стана ми много тъпо. Изхабих си теста само за да видя, че нищо не е станало. 😠 правим опити от края на юли усърдно. Сиреч вече 3 месеца, ама ми се струват като векове. Тук в Германия е сложно с изследванията да се пускат.
Ух, успех момичета, аз си седя вкъщи на топло и си тъгувам. Имам чувството, че съм недъгава! 🥺
Пожелавам ви много тестчета положителни. 🤗

# 365
  • Мнения: 1 041
Момичета!!! Аз съм в шок! Сега си идвам от работа ни жива, ни умряла и реших да направя 1 тест, въпреки че знам, че няма как да е станало. Нямаше О. Нямаше жълто тяло и имаме 2 опита на кръст. В началото теста си седеше изцяло бял, без нито една черта. След малко:

What the fuck? Лекарката ли ме е излъгала? Ще ида след малко за още един, че ще ми се пръсне сърцето.

Аз ти казах!!! Казах ли ти?!
В Адела да ти кажат, че няма О. - значи е на бременност!!! 🤣
Сега и на тебе ще кажат същото, каквото и на мене, каквото и на мойта колежка: “Амиии не знам как е станало, Божа работа” 🤷♀
Изобщо не си губи времето да ходиш пак, съвет от мене! Отивай при тоя, който искаш да ти следи бременността направо.. 😂

Пожелавам ти лека бременност и пухкав бебок на финала!❤🍀

# 366
  • Мнения: 1 996
Кейли, не се вживявай сега за лекарствата, предполагам, че няма да попречат, просто сега ги спри ( и ако ползваш капки или спрей за нос, на мен веднага ми ги забраниха след + теста, но ми разрешиха парацетамол). И аз за 3и път в живота си имах висока температура след забременяването, плюс втрисане и запушен нос, който най-много ме мъчеше.

# 367
  • Мнения: 480
Момичета това, че изпих 10 колдрекса, витамин цта и ефералгана страшно ли е? Че ме обзе някаква паника? Да не би това да е "причината" да съм болна? Тресе ме нон стоп. Иначе нямам 1 симптом. Само 2 пъпки на челото. Нито придърпвания, нито нищо.

Първо честито, прекрасни чертички Heart
Няма проблем, че си пила ефералган и други лекарства, до 5.г.с кръвотока не ви е свързан, поне така си спомням от моят АГ. Аз бременна изкарах един вирус, пих парацетамол чист, Инфлуцид, хомеожен и хомеовокс за гърлото.. много чай и джинджифил.
Споко, не го мисли 💜
Така се развълнувах, че бебо пърха в корема ми 😀 за първи път през деня... Успешен финал и само хубави новини

# 368
  • Мнения: 442
Pretty lady, не се обезкуражавай ! От юли до сега е минало много, много малко време ! Просто трябва търпение Simple Smile

Кайли, само за феновете, може ли да споделиш двата опита кога бяха според онзи хубавия положителен овю тест ? За един прЕател питам Grinning

# 369
  • Мнения: 1 781
Кайлиннннннннннннн честитоооо! Баси яките черти! Точно като тези на О теста! Значи клишетата са истина не случайно- случва се когато изобщо не очакваш! Пожелавам ти много щастие следващите 9 месеца Simple Smile)))
А за лекарствата, спокооо! Всъщност това, че си болна е помогнало на имплантацията, и мене точно тогава ме тръшна нещо, и други случаи знам.

# 370
  • Мнения: 955
Pretty lady, не се обезкуражавай ! От юли до сега е минало много, много малко време ! Просто трябва търпение Simple Smile

Кайли, само за феновете, може ли да споделиш двата опита кога бяха според онзи хубавия положителен овю тест ? За един прЕател питам Grinning
Бяха в двата дни на положителни тестове, след това отидох на фоликулометрия и Семерджиева рече и отсече, че овулация не е имал и след това си дадохме малко почивка и нямаме други опити.

# 371
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Момичета това, че изпих 10 колдрекса, витамин цта и ефералгана страшно ли е? Че ме обзе някаква паника? Да не би това да е "причината" да съм болна? Тресе ме нон стоп. Иначе нямам 1 симптом. Само 2 пъпки на челото. Нито придърпвания, нито нищо.


Симптомите я ги имаш, я не.Освен това ако е температура до 37,5 се брои за симптом, но не всеки го има,не е страшно, че си пила малко лекарства.

# 372
  • Мнения: 101
Като бяхме тинейджъри с мъжо почти всяка седмица тест и се молех с две ръце да е една чертичка, а сега 6 години по-късно се моля за две. Боже, как се върти света. Simple Smile
Ох, Кайлин, честито отново! Много се радвам, нали няма да си ходиш от темата? 😀 Стой да ни даваш кураж.

# 373
  • Мнения: 955
Ааа тук съм и не мърдам. Аз изобщо не мога да се зарадвам и само ми се въртят думите за лошата СГ как има опасност от спонтанен аборт. Голям ужас ме обзе, сигурно ще се поуспокоя като говоря и с лекар.
Момичета оставете лекарствата, за които тепърва ще се тревожа, ама нали бях на тиймбилдинг и там така хубаво си пих и пуших, че нямам думи Flushed. Как да предположи човек..

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 18:25 от Kaylinnn

# 374
  • Мнения: 592
Хаааа, значи ще продължа да ходя аз в Адела, за да ми кажат и на мен, че нямам овулация него месец Grinning Grinning
Ама не е истина просто, браво момичее, настръхнах бре!!

Общи условия

Активация на акаунт