Копнеж за бебе тук събра ни, споделяме си радости и драми. - Бебеправене - Тема 362

  • 21 322
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 955
Добро утро, момичета. Аз не можах почти да мигна от емоции и скапаната хрема. Не знам сега да ходя ли при ЛЛ, но не се оправям и това си е, което от своя страна много ме притеснява, защото ако е грип или вирус на толкова ранен етап може и да не се задържи. Като цяло наистина ме е страх да се радвам, защото ми е много несигурно. Ама освен да се надявам, друго май няма какво. Не бях боледувала поне от 3 години, баш сегаааа ли. Иначе някой пита по нагоре за гърдите - нямам болки. Никакви симптоми, само дето съм болна Grinning

# 436
  • София
  • Мнения: 1 604
Добро утро, момичета. Аз не можах почти да мигна от емоции и скапаната хрема. Не знам сега да ходя ли при ЛЛ, но не се оправям и това си е, което от своя страна много ме притеснява, защото ако е грип или вирус на толкова ранен етап може и да не се задържи. Като цяло наистина ме е страх да се радвам, защото ми е много несигурно. Ама освен да се надявам, друго май няма какво. Не бях боледувала поне от 3 години, баш сегаааа ли. Иначе някой пита по нагоре за гърдите - нямам болки. Никакви симптоми, само дето съм болна Grinning

Бъди спокойна! Всичко ще е наред! Отиди на лекар да те види.

# 437
  • Мнения: 1 996
Божкееееей! Кейтлиин, честито! Супер! Така се зарадвах! Чак ми се насълзиха очите! Колко хубаво!!!!!
Каза ли на ТМ? Аз не бих могла да се въздържа... Толкова съм експресивна, че няма как да не ми проличи веднагически при такава емоция... Много якоооооо! Айде, чакаме и кръвен тест!

Както си зарязах темата на 22ра страница и си чертая тука безметежно и изведнъж - 29та страница! Нямаше как да не е някой + тест! Laughing

За четенето - аз сега си търкалям Тери Пратчет. Много го обичам, но не винаги съм в настроение за него.

Айде! Ще си лягам! Браво на Кейтлиин! Yellow Heart Yellow HeartYellow HeartYellow Heart

+ още един глас за Тери Пратчет, както се вижда и от ника ми (само дето не се чувствам лейди, та затова съкратен Grin ) Това е авторът, който редовно ми оправя настроението. Иначе чета страшно много, и във всяка свободна минута, още от дете, а когато не мога да чета, слушам аудио книги. Нямам предпочитани жанрове, на днешния етап си мисля, че съм сгрешила житейското поприще, трябваше да стана библиотекар или да работя в книжарница Grinning

Локо, аз ще ги продължа тестовете, нали надеждата умирала последно, но явно утрогестана ми обърква иначе точния като часовник цикъл. а тъкмо си бях направила планове за следваща процедура ноември и пуснала отпуска, ама човек предполага, а Господ разполага...

Lilac, горе главата, щом има имплантация, ще се случат някога нещата.

Кейли, ако чувстваш, че не е обикновена настинка, а грип, отиди при ЛЛ за съвет. Мисли положително, както и други момичета бяха писали боледуването сега не е точно на лош признак, имунната система е заета и няма да отхвърли вече имплантираното ембрионче.

Добре дошли на новите момичета!

# 438
  • Мнения: 1 781
Добро утрооо!
+1111 за Тери Heart имам цялата колекция! И аз мн обичам да чета, често по 2-3 книги наведнъж, но откакто съм мама и не спя не ми се получава...
Лилак сори за лелята, на мен последният ми Ц също беше най краткият! Мисля си, че това лятно време края на октомври също нещо влияе. Доста отзиви за странни цикли около мен.

Слънчогледче на теб ще обърна специално внимание, влизаш рядко(липсваш) дано прочетеш! Много близка моя приятелка, която скоро ще празнува първи рожден ден на най сладката синеока беба, имаше същата ендометриозна орисия като теб. Помня горката като беше на инжекции. 2 пъти лапаро... много й беше трудно. На връх това, все й казваха веднага след това почвай опити, а мъжът й по млад от нея, се дърпаше. След второто лапаро и вторите инжекции 6 месеца беше полидяла, топли вълни, 0 либидо и какво ли още не....ей поне опити започнаха. Една година отне и си забременя естествено! На 38 години!
Ще стане момичееее, 2020 ще си с корем, помни ми думата! Как ви е СГ? Нейния мъж беше с ок СГ, поне това.

# 439
  • Мнения: 2 534
Кейлин, споко, бе, какъв грип през октомври. А и лекарства има и за бременни всякакви, питаш ли ги тия, дето чакат второ - ми те са постоянно болни, не се притеснявай Simple Smile Иди на лекар да си спокойна.

# 440
  • Мнения: 1 133
Добро утро, момичета! Може ли да споделите коя програма позлвате за следене на О. Имам опит само 2 месеца с тези тестове, ама май до никъде не я докарах, даже не разбрах кога е +. Този месец реших да проследя с тестове дали са ми верни вътрешните усещания. Защото мен ми се боли при спукване на фоликула, ама все пак да видя какво ще излезе.

# 441
  • Мнения: 261
Кейли, честито мила. Помня как и двете се бяхме ошашкали с лоши СГ. Много се радвам за теб.
За хремата хич не се притеснявай. Аз с първата бременност имах точно по времето , в което чаках М и док ми каза, че това е симптом на Б.
Радвай се, не се тревожи и не го мисли. Купи си спрей с морска сол и ще си чук 😊
Много гушки :*

# 442
  • Мнения: 30
Добро утро, момичета! Може ли да споделите коя програма позлвате за следене на О. Имам опит само 2 месеца с тези тестове, ама май до никъде не я докарах, даже не разбрах кога е +. Този месец реших да проследя с тестове дали са ми верни вътрешните усещания. Защото мен ми се боли при спукване на фоликула, ама все пак да видя какво ще излезе.

Аз използвам лентичките не Блу дрийм. Не са с бледи чертички, така че не може да ги объркаш.
Преди си следях БТ..ТТ.. нямаше файда. Този месец пробвах с лентичките Simple Smile

# 443
  • Мнения: 1 996
Диди, аз ползвам Glow. Колкото и да не ми харесва какво ми показва този месец, досега беше много точна в отчитането на пика на ЛХ.

# 444
  • Мнения: 442
Аз ползвах "Моят календар" до скоро и от този  месец си сложих Glow като си въведох от началото на годината циклите и има известно разминаване между двете приложения, но що годе е еднакво.
На Glow ме дразни, че на самият календар не виждам кой ден от цикъла ми е и се бъркам, докато в Моят календар е много готино направено да виждаш и датата и кой ден от цикъла ти е паралелно.
Иначе Glow ми вика 16 дена фоликулярна фаза и 13 дена лутеална с цикъл 29 дена осреднено.Съгласна съм с него Grinning

# 445
  • София
  • Мнения: 913
Кайлин, честито, момиче! Толкова се радвам за теб! Heart Сега ти пожелавам лека и спокойна бременност!
Ако си притеснена, отиди да те види ЛЛ. Иначе според мен, ако няма температура над 37,5, нямаш причина за притеснение!

Слънчогледче, много се радвам като идваш да ни драснеш по някой ред Hug Прегръщам те силно, само мога да предполагам през колко труден период преминаваш, но нямам грам съмнение, че ще се пребориш и с това и от там нататък те чакат само хубави моменти!

Лилак, съжалявам за лелята. Дано е последното й посещение!

Марго, това за книгите и сбърканото поприще все едно аз съм го писала Grinning От малка у мен възпитаха любов към книгите, баба ми беше библиотекарка, майка ми също е завършила това. А аз като вляза в книжарница и настръхвам и получавам пристъпи на безмерна радост и стомашно неразположение Joy Мечешка болест направо...
Единствено с аудиокнигите не се разбирам, особено докато шофирам... не ми достига мозъчен капацитет да внимавам и в двете Grinning

# 446
  • Мнения: 153
Момичета!!! Аз съм в шок! Сега си идвам от работа ни жива, ни умряла и реших да направя 1 тест, въпреки че знам, че няма как да е станало. Нямаше О. Нямаше жълто тяло и имаме 2 опита на кръст. В началото теста си седеше изцяло бял, без нито една черта. След малко:

What the fuck? Лекарката ли ме е излъгала? Ще ида след малко за още един, че ще ми се пръсне сърцето.
Честито и от мен 🥳🥳🥳
Неочакваните,ПРИЯТНИ новини най-много радват човек🤩🤩🤩
Всичко ще бъде  наред😊😊😊

# 447
# 448
  • Мнения: 617
Честито Кайлин,много се радвам за теб.Мисли само за чудото в теб и се абстрахирай от всякакви други мисли❤А колкото до Ефералгана е позволен при бременност,на мен също ми е изписан за главоболие.Всичко ще бъде наред,сега чакаме точица😇❣
Хубав ден на всички момичета🍀

# 449
  • Мнения: 3 215
И аз съм склонна да вярвам в теорията за умишленото подвеждане от доктори. Чувала съм безброй напълно реални истории от моя близка приятелка стоматолог, която ми е казвала как идват пациенти с лекувани от други напълно здрави зъби, не от некомпетентност, а с цел печалба. Мисля си обаче и друго. Волно или неволно, при нашите момичета има психологически ефект.

И аз мислих по въпроса Simple Smile Съгласна съм с Тикълс.
Единствено ме притеснява, че в Адела това е тенденция, не се случва за първи път. Или имат мега хитър метод да успокоят пациентките или намирисва малко.
Аз да ви кажа съм без о този месец според док и с два опита хахаха, преди датата, мисля опитите да продължат Simple Smile

И на въпроса ми: “А ако бях ин витро щях ли да имам терапия за тромбофилията?” , отговорът беше: “Да..”.
Не, че нещо ама бременността си е бременност и тромбофилията не се влияе от ин витро, инсе и тн. Просто успеваемостта накрая се гледа на “брой родени деца” и те правят всичко възможно да запазят ин витро бременностите, затова и “ин витро” бебетата се водят “ценен плод”, което е безумно, защото всеки плод е важен за майката ама как да е! 🤷♀

Тук за съжаление също съм сългасна!!! Sad

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 11:50 от Одри

Общи условия

Активация на акаунт