Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 456
  • 764
  •   2
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
2013-та бях на море в Сарафово, централният плаж си беше супер - и като плаж, и като море. Само баирът към него малко затруднява, но иначе на мен ми е ОК. Баща ми се учуди, той има спомен за този плаж от дълбоките соц.времена, явно тогава не е бил ОК.
Мани го централния,  препоръчвам ви този, за ориентир  - след "Атлантиса"...Пак е стръмничко, но си заслужава. Айде, ще ви чакам лятото Sunglasses


# 451
  • Мнения: 119
Може ли Вашето мнение за тази обява. Къде се намира сградата и какъв е районът. Заслужава ли си. Не познавам добре София, живея в чужбина.
https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html

# 452
  • Мнения: 40 905
Мен не ме кефи това място, но може да е защото само минавам от там. Местните може да си му знаят добрите страни. Иначе на теория с кола е много лесно достъпно и комуникативно, има гора наблизо, но е на шумно място и без кола май си за никъде. И метрото съвсем не е толкова близко. И общо взето отвън погледнато няма къде да се отиде, освен да се спи там.

# 453
  • Мнения: 18 499
Това май е сградата на артекс на г.м. димиров - изключително шумно място. Кварталът е Дианабад, не Изгрев.
Ако ще живеете там - добре помислете дали ще ви понася шума от булеварда.

# 454
  • Мнения: 5 639
Ааа, Изгрев е, където строят тези, е все Изгрев, отвреме навреме - Лозенец. И цената е добра, пазарно ориентирана.

# 455
  • Мнения: 18 499
Към район Изгрев са, ама кварталът си е Дианабад. Не че е лош квартал, но точно на булеварда не е най-доброто му място. Навътре има прекрасни местенца с тишина и зеленина.

# 456
  • Мнения: 1 445
Може ли Вашето мнение за тази обява. Къде се намира сградата и какъв е районът. Заслужава ли си. Не познавам добре София, живея в чужбина.
https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html

В непосредствена близост до Софтуни. На мен ми харесва, но аз купих апартамент на кръстовището на г.м Димитров с Драган Цанков, така че шума не ми е проблем.

# 457
  • Мнения: 119
Много благодаря на всички. Весели празници!

# 458
  • София
  • Мнения: 16 025
Показаното в обвата не е на Артекс, до метрото. Това е зад басейн Диана, зад строежа на БМБ. На последния скоро му се срути 1 от етажните плочи. Мястото не е крайно лошо. Направо е лукс в сравнение с вади и ливади. Наблизо има магазини, училища, датски градини. Удобния транспорт не е много близо. Но пък който купува за такива пари все ще има и средства за кола.

# 459
  • София
  • Мнения: 878
72 000 за панелна гарсониера??? 1600 на квадрат за панелка??? В Овча Купел 2 ????
Мани мани ....
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1a15729611783447 … k=52ul2g&f1=1

# 460
  • Мнения: X
Показаното в обвата не е на Артекс, до метрото. Това е зад басейн Диана, зад строежа на БМБ. На последния скоро му се срути 1 от етажните плочи. Мястото не е крайно лошо. Направо е лукс в сравнение с вади и ливади. Наблизо има магазини, училища, датски градини. Удобния транспорт не е много близо. Но пък който купува за такива пари все ще има и средства за кола.

Преди време бях постнал имот в Манастирски ливади изток, който се намираше на 180 метра от Лидл, на 500 метра от детска градина, на 600 метра от ДУ в топ 5 и на 800 метра от Южния парк. Освен това наблизо имаше спирка на 7 рейса и един тролей, банки, магазини и заведения. Та в този ред на мисли ми се ще да попитам кое му е по-хубавото на Дианабад? Нито парка му е по-хубав, нито районното училище е по-добро. За транспорт да не говорим.

# 461
  • Мнения: 3 439
Кога за последно си ходил в Дианабад? Ми никой пък не може да ме убеди, че ливадите са по-хубави.

# 462
  • Мнения: X
Кога за последно си ходил в Дианабад? Ми никой пък не може да ме убеди, че ливадите са по-хубави.
Последно през пролетта. Не вярвам да се е променило нещо от тогава. Зададох конкретен въпрос и ще ми е любопитно да чуя конкретен отговор. Нека говорим с факти.

# 463
  • Мнения: 3 439
От лятото има 4-5 нови площадки + Фантастико. Знам за 3 детски градини и с училищата не съм съвсем запозната, но знам, че едното го водят дори реномирано. Покрай нас минават 88, 413, 94, 67 и още някви неизвестни за мен + метро на 10 минути дали до Г. М. Димитров или Жолио Кюри все тая. Виждам Витоша от втория етаж. И най-вече дишам, междублоковите пространства са големи (поне в старата част към Ловния парк). И парковете са приятни.

# 464
  • Мнения: X
От лятото има 4-5 нови площадки + Фантастико. Знам за 3 детски градини и с училищата не съм съвсем запозната, но знам, че едното го водят дори реномирано. Покрай нас минават 88, 413, 94, 67 и още някви неизвестни за мен + метро на 10 минути дали до Г. М. Димитров или Жолио Кюри все тая. Виждам Витоша от втория етаж. И най-вече дишам, междублоковите пространства са големи (поне в старата част към Ловния парк). И парковете са приятни.
Според резултатите от матурите за 7-ми клас няма училище в Дианабад, което да влиза в топ 50. А в коментирания от мен имот на децата квартално им се пада 73-то, което е на 9 място в тази класация. Южния парк е много по-добре поддържан от Ловния парк. Витоша се вижда много добре и е доста близо. Въобще прочети предишния ми пост и ще видиш, че реално района на басейн Диана  обективно отстъпва на конкретния район в Манастирски ливади-изток.

Общи условия

Активация на акаунт