Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 573
  • 764
  •   1
Отговори
# 195
# 196
  • Мнения: 969
Въпреки високия клас на сградата, този наем ми се вижда нереалистично висок. Иска ми се да го дискутираме, ако някой има наблюдения.

# 197
  • Мнения: 2 317
Мн пари са тва за ливадите.

# 198
  • Мнения: 9 887
Луксозен имот, ако някой чужденец работи около мола, защо да не го вземе? Няма пък да се навре в миризлив вход от 50-те

# 199
  • Мнения: 2 317
Лукс и ливади не вървят в едно изречение.

# 200
  • Мнения: 677
Не е особено луксозен, просто е нов.
Не виждам нищо скъпо и луксозно в обзавеждането

# 201
  • Мнения: 969
Луксозен имот, ако някой чужденец работи около мола, защо да не го вземе? Няма пък да се навре в миризлив вход от 50-те
Сега е пълно с ново строителство там. Дали това е нивото на наемите в района или това конкретно жилище е надценено?

# 202
  • Мнения: 9 834
Нямам никаква представа как вървят наемите в района, но ремонтът не е луксозен в никакъв случай - супер "постен" интериор. Сградата може и да е "луксозна", но апартаментът не е направен такъв.

# 203
  • Мнения: X
Въпреки високия клас на сградата, този наем ми се вижда нереалистично висок. Иска ми се да го дискутираме, ако някой има наблюдения.
Ето още едно предложение от тази сграда. Тук искания наем е потресаващ. https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2d157288817925763.

# 204
  • Мнения: 19 518
С искането ще си останат

# 205
  • Мнения: 5 643
На Нико в апартамента само нощните лампи са скапани. Дали са повече пари за ремонта, искат повече. Иначе в тази сграда им искат на тристайните по 1000-1500, доста ги дават под наем гледам.

# 206
  • Мнения: 19 518
Не, не са само нощните лампи. Не харесвам черно в интериор, останалите цветови решения също не ми допадат, скучни и мрачни. Странно ми е, но в Манастирски очевидно наемите вървят добре от това, ако е вярно това, което пишете. Вероятно има връзка с настроените офиси по бул. България.

# 207
  • Мнения: 2 681
Стори ми се, че апартаментите са без врати. Ако е така - хич не ми харесва.
То от 3стайния един да стане нощес до 00 ще събуди всички.

# 208
  • Мнения: X
Не, не са само нощните лампи. Не харесвам черно в интериор, останалите цветови решения също не ми допадат, скучни и мрачни. Странно ми е, но в Манастирски очевидно наемите вървят добре от това, ако е вярно това, което пишете. Вероятно има връзка с настроените офиси по бул. България.
И на мен черното не ми е любимо за интериор, но това не пречи да оценя колко хубаво е направен апартамента. Дизайнера си е свършил много добре работата. Също така имота е с огромни прозорци и югоизточно изложение без никакви сгради пред него. Съответно е много светъл и спокойно поема добре съчетаното в случая черно.

# 209

Общи условия

Активация на акаунт