Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 461
  • 764
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 19 485
Да, не е и мой стил, дали е циганско не мога да кажа, аз не бих купила или обзавела така жилището си. Не харесвам венециански мазилки, изглеждат като недовършени. Малко ми е студен интериора. Но тук главният недостатък е локацията, всичко друго се преживява.

# 271
  • Мнения: 9 787
И аз не съм казала, че обзавеждането е циганско. Само споделих, че е стандартно масово според модата в момента. Подобен на 90% дизаин ще има в половината от новите апартаменти.
По повод на това, че било дизайнерско обзавеждането - аз лично, ако съм наела дизайнер да ми измисли обзавеждането и ми сервира това, щях да си искам парите обратно. Въпреки че и на мен това не ми е стила, може да се направи така, че наистина да изглежда дизайнерски.

Не си представям ако един ден имат дете обитателите къде ще го пуснат да си играе само?

Че кой здравомислещ човек би пуснал детето си да си играе само през последните 2-3 десетилетия? Моите впечатления са, че част от обитателите на крайните панелни комплекси го правят, докато те самите са на салатка и ракийка. Поне в центъра не съм виждала скоро деца да играят на улицата и дори в градинката сами, както аз съм правила едно време.

# 272
  • Мнения: 19 485
Е, добре, не само а с приятелчета. Едва ли на 14 години например е удачно да излизаш с наследника си на чист въздух и да го наблюдаваш. А и в посочените локации, даже и с родител ми е много любопитно къде би могло да се изведе едно дете, ако не искате да играе на паркингите или отсреща в автосервиза.

# 273
  • Мнения: 2 681
Ами изпращаш го на стаж в автосервиза. Ще изучи търсена специалност.

# 274
  • Мнения: 9 787
На 14 г. си е вече тийн, а не дете. И на 14 г. не ходи по зелени градинки, а по други по-оживени места. Е Витошка например, молчета, такива са им заниманията на тийновете.

П.С. Тийнове в градинка/парк съм виждала, но те ходят там да пият по бира/водка, не да си играят.

# 275
  • Мнения: 19 485
Добре де, наистина ли не разбирате какъв е проблемът? Никаква градска среда не е това, а комплекси - спални. За разлика от панелните навремето, защото и те бяха далеч от центъра, но там имаше ДГ, училища и места за игра, каквито сега няма. Разбирам, че всеки гледа да си изкара от земята максималната сума и затова се строи, но къде гледат купувачите?

# 276
  • Мнения: 9 787
Аз поне разбирам - говориш за рационалния избор на потребителя от страната на търсенето, което би довело до корекция на предлагането. Ама в България потребителска култура - йок! И така ще бъде още много време.

# 277
  • Мнения: 435
В Княжевската градина е пълно с тийнове, които правят най-различни неща или на пейките или на тревата на килимчета за пикник.

Във вътрешните дворове на коопераците в центъра, които не са се превърнали в паркинги също има деца, че и възрастни - стоят на въздух и си говорят.

# 278
  • Мнения: 9 873
О на мен ми хатесва- ново, съвременно. Просторно.
Ако е за живеене, бих избрала с по-голямата кухня.

# 279
  • Мнения: 19 485
Просторно, само ако не гледаш през прозореца. Иначе ново и съвременно, да. Което за мен не винаги значи качествено. Точно отсреща на тази сграда има една друга на около 5 години, може и по-нова да е, вече има варовик по балконите и олющена фасада.

# 280
  • София
  • Мнения: 878
Aко под ново и съвременно се разбира нещо като на снимките- изглеждащо стерилно и като хотелска стая, не благодаря! Предпочитам да съм старомоден.
  Освен това наистина това място под Драгалевци е ужасно- няма никаква градска среда. Кой и защо си дава парите на такова място за мен ще си остане мистерия. Квартал Витоша не е много по-различен.

# 281
  • Мнения: 3
Здравейте, случайно попаднах (не отговаря на нашите критерии) на този имот и след възникнали спорове искам да попитам - Какви минуси виждате в този апартамент и в района? Въпросът ми е продиктуван от обвинение, че имам прекалено високи изисквания и бих искала да разбера какви са вашите мнения? Rolling Eyes 
https://ues.bg/bg/offers/11981-bul.balgariya-panoramen-apartament-za-prodadzba

# 282
  • Мнения: 2 314
Апартамента е направен гъзарски и ме кефи, но квартала е зле според ме  и не си заслужава цената. За тия пари аз веднага взимам някой огромен апартамент по центъра и го ремонтирам.

# 283
  • Мнения: 677
Има само една баня.


Не мисля, че за €250к ще може да се вземе огромен апартамент в хубавата част на центъра и да се направи луксозно.

# 284
  • Мнения: 40 905
Апартаментът е хубав, но мястото не ме кефи - шумно и съвсем не комуникативно. Освен това стилът може да не пасва на всекиго, а който плаща 250 000 евро има право да има претенции. Ако си купи и паркомясто и мазе близо 270 000.
Иначе е добре направен, не мога да кажа за материалите, но изглежда качествено обзаведен. Обаче е прекалено скъп за двуспален и не е чак толкова практичен. Ако сама си го обзавеждам ще го направя различно.

Общи условия

Активация на акаунт