Обсъждане на имотни обяви-13

  • 34 446
  • 764
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 4 192
Този, който я купи, тези неща най-малко го интересуват. А пък задръстванията се понасят по-лесно в Майбах, отколкото в Дачиа  Mr. Green

# 406
  • Мнения: X
Къщата в Драгалевци е страхотна, ако беше 10 пъти по-евтина се мятам веднага  Mr. Green
Дано седемместния гараж компенсира липсата на метро и редовен градски транспорт  Peace
От портала на имота до спирката на градския транспорт и денонощния супермаркет са 470 метра. Това разстояние не би затруднило детегледачката, а останалите членове на семейството така или иначе се придвижват с коли. Мястото е в слънчевата част на Драгалевци и е тихо, а същевременно с много бърз достъп до центъра на София. Ще използвам случая да отговоря и на Алекс. Имота е с много добра цена (само земята в този район струва толкова), но поради огромната си площ е за наистина много богати хора. Отделно на мен не ми хареса рзположението. Малката къща е била за  големия син. Там проблема е, че гаража (200 м2) не е свързан с топла връзка, с останалите помещения, което е безумно. Не ми хареса също, че има само две спални и то с обща баня. Втората баня е до входната врата и е предвидена основно за гостите. Голямата къща е с огромна квадратура. Там са живяли родителите с малкия син и освен огромния хол са отделени няколко апартамента, което поне на мен не ми създаде чувство за еднофамилна къща. Иначе гледките и простора са много добри. До главната улица се стига като се минава покрай нови хубави къщи и района е газифициран.

# 407
  • София
  • Мнения: 4 192
Не виждам кой ще си изкриви душата да каже, че не става. И наистина е в най-хубавата част на района.
Дали ще се съгласят на бартер за къща около Перник и 3 годишна Дачия  newsm78

# 408
  • Мнения: 19 483
Не че не става, просто е много голямо и съответно скъпо. Не става за всеки с тези две къщи, освен ако едната не я смяташ за къща за гости.
Чиана, в най-хубавата част на района е, няма спор. Сега това за липсата на ГТ и задръстванията не ми се дъвче отново, въобще не е фактор при избор на имот в района, най-малкото в друга локация няма имот с подобни екстри. Което важи и за други имоти в квартала. Да не се бъркат с бетонните къщета тип градско-селски прогимназии в същинското Драгалевци на по три етажа и без никакви дворове, или наблъскани с боклуци със съсед, отглеждащ крави и овце.

# 409
  • София
  • Мнения: 5 946
Кой ги е строил тези къщи и за какво да го питаш? някакви идеи , мечти и недовършено. Сам се е отказал .
Вътре , първото ниво е досущ музей, точно на художествената галерия в Кюстендил ми прилича, само дето там има оригинални платна на Майстора. Басейна като този в частната детска градина "Германи" където ходехме с децата на плуване. Голямо , та чак неуютно. И с тази цена Thinking , ами ще си търсят клиенти, но другаде, едва ли в  imot.bg ще има много преглеждания.

# 410
  • Мнения: 9 777
Какво им пука за задръстванията? Те собствениците на работа не ходят. Най-много да закъснее домакинята за козметичката или за мол-а, ама ще я чакат де.

Сега сериозно - тя цената е без ДДС при това. Чудя се реално колко ли хора в България могат да си позволят тази цена.

Колкото и да е хубав имотът, новият собственик ще иска да промени разни неща - колкото и малки да са, като се има предвид огромната площ, пак бая пара ще излезе. Таванът над басейна като на гол незамазан бетон ми се видя. Снощи по FLN-а гледах подобно нещо, басейнът с олимпийски размери и 2 коридора полу под земята (има денивелация на терена), но таванът беше с едно небе с облачета, върху басейна - тенис корт.
Та при всички положения има какво да се доизкусурява.

# 411
  • София
  • Мнения: 4 192
Не е за имот.бг със сигурност обявата. А че ще си избие парите е ясно, сигурна съм, че не е плащал парцела на 250е/м2  Wink
Ясно е, че тази къща  ще се купи от някой с поне 20 пъти по толкова пари. Такива имоти в България са единици и винаги ще имат пазар

# 412
  • Мнения: 19 483
Да му мисли купувачът, и на мен ми се видя недовършен покривът на басейна....

# 413
  • Мнения: 19
А от къде някой знае, за кой от синовете е строена малката къща?

# 414
  • София
  • Мнения: 5 726
Четейки темата все повече ми се искам да попитам колко брокери са се настанили в нея, но ми е ясно,  че освен официално представилата се потребителка, другите ще си замълчат.

Не ми харесва къщата, не визирам изобщо сумата,  за която я продават и мястото. Струва ми се, че има пропуснати умишлено детайли на снимките. И аз забелязах грозния таван при басейна. Липсата на парапет на терасата.  Повече ми прилича на къща за временно ползване.

# 415
  • Мнения: X
Този, който я купи, тези неща най-малко го интересуват. А пък задръстванията се понасят по-лесно в Майбах, отколкото в Дачиа  Mr. Green

Е да де, хора от типа на Василев или Банев хич не ги интересуват тези неща Wink Задръстванията никъде не се понасят лесно, но те затова и си купуват хеликоптери. Или не пътуват в час-пик.
Какво им пука за задръстванията? Те собствениците на работа не ходят. Най-много да закъснее домакинята за козметичката или за мол-а, ама ще я чакат де.

Е, защо да е майтап, самата истина си е Simple Smile
Не е за имот.бг със сигурност обявата. А че ще си избие парите е ясно, сигурна съм, че не е плащал парцела на 250е/м2  Wink
Ясно е, че тази къща  ще се купи от някой с поне 20 пъти по толкова пари. Такива имоти в България са единици и винаги ще имат пазар
Дали ще си избие парите, не знам, не съм му гледала сметките на собственика, ама това си е негов проблем.  
С второто съм съгласна. На мен и да ми я подарят, не я искам.

# 416
  • Мнения: 19
Малко обяви да обсадим ? И селяни и граждани може да коментирате!

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html къща.

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html двустаен апартамент.

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html двустаен апартамент с усещане за къща!
Какво общо имат трите обяви?

# 417
  • Мнения: 9 777
За да има пазар, трябва да има освен предлагане и търсене. Та затова се зачудих колко ли хора могат да си позволят тази цена (без ДДС), че и да хвърлят поне половин милион отгоре, за да я пипнат като за себе си.
И сега, като го написах, ми "просветна" за ДДС-то - те ще я пишат къщата на фирма явно, заради ДДС-то. И разходите по ремонта след това ще са фирмени и така.

# 418
  • Мнения: 969
Joy
Скрит текст:
Малко обяви да обсадим ? И селяни и граждани може да коментирате!

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html къща.

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html двустаен апартамент.

https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html двустаен апартамент с усещане за къща!
Какво общо имат трите обяви?
Как какво?! Агенцията BlushJoy

# 419
  • София
  • Мнения: 4 192
Точно във форума на бгмама ще хванат някой с 5млн.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт