Марка залъгалки.

  • 2 397
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 126
Ние сме с Нуби и сме мнооого доволни Peace

# 16
  • Мнения: 2 047
  На Нук са анатомични - и външната им част приляга плътно и вътрешната е подходяща за детското небце. В сравнение с тях Авент са тежки, груби и опират или запушват носа (дори и най-малкия им номер). Макар, че са по-скъпите Авент са пълен боклук според мен (и според бебето).

# 17
  • Мнения: 1 425
Ползвах на Авент и я смеенях през 3-ри месеца.

# 18
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 164
Нук

# 19
  • Мнения: 298
Аз ползвам на Авент от както се е родил. Пробвах и с Нук, но ги плюе въпреки, че ги водят анатомични. На Авент наистина му стигат до нослето, но си е цока. Явно е въпрос на предпочитание на бебето.

# 20
  • Мнения: 7 186
Нук- ортодонтски.

# 21
  • Мнения: 507
Моя съвет е да си вземеш една каквато и да е, колкото да имаш някаква. Пък бебето ти след това ще си покаже коя е най-добрата за него.
За дъщеря ми изкупих целия асортимент но така и нищо не хареса. И не е цокала биба.
А дребния - с Авент (тази си хареса).

# 22
  • Мнения: 2 498
 На Нук са анатомични - и външната им част приляга плътно и вътрешната е подходяща за детското небце. В сравнение с тях Авент са тежки, груби и опират или запушват носа (дори и най-малкия им номер). Макар, че са по-скъпите Авент са пълен боклук според мен (и според бебето).

Много добре казано....

# 23
# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 634
Avent

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
Avent  Peace.
Бях се подготвила с няколко вида залъгалки - Avent, Chicco, Nuk...и още някакви бяха, не се сещам. Ами...дъщеря ми отхвърли висчки, освен Avent. Адски са издържливи, а и от всичко на Avent съм изключително доволна.  Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 509
Кау4уковата на Chicco.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт