ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 36 087
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
HeartДевойки, имаме резервация за събота вечер, 19.00 ч. в бистрото на Андре Токев на ул. Узунджовска, 7-9. Запазих масата с мека мебел, която е в дясно след като се влезе и се слезе по едни 2-3 стъпала. За 12-14 души я запазих, че не бях съвсем сигурна за бройката. Стягайте роклите с гол гръб и заострете токчетата. Blush

# 661
  • София
  • Мнения: 8 294
Lulu, тези с извивките, не сме за роклите с гол гръб, токчетата ще ги докарам (е остри едва ли, но има)

# 662
  • София
  • Мнения: 12 200
Аз ще съм по джапанки, защото токчетата няма да ми отиват на хавлията. Smirk

# 663
  • Мнения: 8 990
Направете си снимка и ми пратете!

# 664
  • София
  • Мнения: 3 082
Момичета, моЙта дружа е успяла да намести компанията в Юндола, така че, за мое огромно съжаление ви съобщавам, че няма да мога да дойда на сбирката  Sad
Честно да си призная ми мина през ум да й кажа, че сме заети и няма как да тръгнем, ама сме семейни приятели и някак, ще лиша и домочадието от кратката екскурзийка.

# 665
  • София
  • Мнения: 7 076
Ще пием по едно вино/бира/ракия срещу корона вирус и за ваше здраве! Другия път, да сте на линия!
Санака, стана ми интересно за хавлията. Joy Да не сте сменили ските с някой южен плаж?

# 666
  • София
  • Мнения: 12 200
Не, ама само тя ми става в момента. Joy

# 667
  • София
  • Мнения: 4 578
Моят ангажимент пък отпадна, може ли аз да дойда на мястото на мандаринка? Заради противовирусните питиета, да споделим, да не ви дойдат много...

# 668
  • София
  • Мнения: 3 082
Спокойна, какви са тези въпроси "може ли". Разрешения се искат за отсъствия, присъствията се съобщават екзалтирано Yum
Противовирусни и аз ще приемам, то се знае. Пък и рожденничката се завърна наскоро от Тайланд и трябва да се взимат всякакви предпазни мерки. Дистанционно ще изпращам "наздаве" - ако чуете чужди гласове в главите си, аз ще ви думам наздравици, не се плашете.

# 669
  • София
  • Мнения: 8 294
Не, ама само тя ми става в момента. Joy
Само не казвай, че толкова си изкльощавела, че всичко ти виси и само хартията става, 'щото се загръща. Joy

# 670
  • София
  • Мнения: 12 200
Нямах точно това предвид, но твоята версия ми харесва повече. Joy

# 671
  • София
  • Мнения: 6 574
Момичета ,аз май ще хартисам за събота. Sad Клубът по кикбокс на малката прави отворен международен турнир за първи път и май малко им куца организацията. Турнирът е на 01.03, а помолиха родителите на децата от отбора да помогнем с подреждането на залата на 29.02, ама след 19.30 ч., защото преди това била заета. Ако свърша по-рано, ще се присламча, макар че не тая големи надежди, че е бая голяма зала (Универсиада).

# 672
  • София
  • Мнения: 12 200
Абе, какъв международен турнир при този коронавирус! Joy Китайци ще има ли?

# 673
  • София
  • Мнения: 3 082
Ти остави китайците, те може да не долетят от толкоз далеч, ама от Ломбардия да не пристигне някой, че ей го къде е Mask

Снощи моят мъж отказа да поръчаме китайско, въпреки че щерката много искаше - притеснявал се тез китайци да не са си ходили наскоро към-то къщи, да видят к'во правят бабите, че както знаем, хигиената в кухните им не е на високо ниво Close  Първоначално реших, че си прави майтап, но когато ми се наложи да забъркам омлети вече осъзнах, че бил сериозен Close Много бъзици отнесе, особено от набора, който веднага се сети, че баща му снощи поръчал някаква камера от алиекспрес и сега нямало да смее да я извади от кутията Joy

# 674
  • София
  • Мнения: 12 200
Ох, не ме настъпвай по болното място, че още не мога да преживея провала на планираната ски почивка в Италия в края на март. Frowning1 Въпреки последните събития, ако бяхме само с ММ бих отишла и ще моря короната с ракия /най-ефикасното било/, но вероятно няма да е докрай отговорно родителско решение да наливам 9-годишен с ракия от сутрин до вечер. Smirk Вино е по-приемливо, но то е слабичко, най-много някой риновирус да утрепе. А короната е тежка категория и към нея не бива да се подхожда аматьорски.

Общи условия

Активация на акаунт