🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 861
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 596
Гала даже не можа да изиграе добре "изненадата си", като го видя Юлиян.
Нали?!

Дори не видях да се опитва. Седеше и се усмихваше без особена изненада в изражението си.
Изпуснала съм, че ще ги сливат следващата събота.

# 76
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Изпуснала съм, че ще ги сливат следващата събота.

Няма такова нещо.

# 77
  • Мнения: 2 596

Изпуснала съм, че ще ги сливат следващата събота.

Няма такова нещо.

Сега в рекламите ми се стори, че казват за трио в събота Пеперудата, Розата и пчелата (за последната не съм сигурна), но първите две бяха със сигурност.

# 78
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не съм видяла тази реклама. Предполагам, че ще ги слеят, когато останат по четирима участници във всяка група.

# 79
  • Мнения: 2 596
И аз така предполагах за това се учудих.  Thinking Може и да ми се е присънило  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 3 495
Сега в рекламите ми се стори, че казват за трио в събота Пеперудата, Розата и пчелата (за последната не съм сигурна), но първите две бяха със сигурност.
Розата, Пеперудата и Пилето.

# 81
  • Мнения: 2 596
Само пеперудата ще прехвърчи при останалите.
Съжалявам за дългия линк Relaxed

# 82
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Значи ще има смесване на участници.

# 83
  • Мнения: 194
Пеперудата ще пее тази събота, но Лъвът - не

# 84
  • Мнения: 5 080
Ако се окаже, че Розата е Роберта, ще трябва да и признаем на Мария Илиева, че страшно си я бива за панелист.

# 85
  • Мнения: 3 743
Сега го изгледах и ви изчетох в старата тема. 🤪Юлиян беше много очевиден, въпреки че до последно не вярвах, защото пеенето му като за професионален певец за мен беше много слабо. Радвам се, че отпадна все пак, страшно мазен и противен ми е, силно се надявам и Бухльо Михов да му изхвърчи перушината другия път. Хич не може да ме трогне точно пък той, с която и да е било песен.

За Пчеличката Маги да дам малко лично инфо. Миналата година тренирахме заедно (групови тренировки). Програмата   е силова и включва много елементи на бокса, с който тя се е е занимавала и преди и благодарение, на който е в страхотна стегната форма.

# 86
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз, когато за първи път чух Розата, моментално се сетих за Роберта. Но пък уликите изобщо не ми помогнаха.

# 87
  • Мнения: 10 156
Уликите са направени така, че да ни отвеждат в съвсем друга посока. Голяма игра на думи. Трябва много абстрактно мислене и търсене на отдалечени асоциации.

# 88
  • Мнения: 1 155
Гледам Стефан Вълдобрев по Нова ТВ и го оприличавам на шапката.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 16:08 от Organza

# 89
  • Мнения: 507
Аз, когато за първи път чух Розата, моментално се сетих за Роберта. Но пък уликите изобщо не ми помогнаха.
И аз тогава се сетих за нея, но винаги съм мислела, че е дребничка, а не 1.70.

Общи условия

Активация на акаунт