🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 904
  • 760
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 94
Когато говореше за предното си изпълнение на ABBA, The winner takes it all, Розата каза, че песента е "точно определящата ме мен" . За мен това значи, че е печелила нещо, например, музикален формат или друго подобно предаване...

# 301
  • Мнения: 2 596
Ако Розата е Роберта, която аз също не знам и ми е неизвестна. Българската музикална сцена е изгубила адски много. Много е могъща.

# 302
  • Мнения: 11 550
От фейсбук

# 303
  • Мнения: 1 166
Аз не откривам информация за участието на Роберта във ВТФ Врабчета. Бихте ли дали линк? 
Няма инфо в нета Попова да е пяла във Врабчетата, за Жана има.
Роберта е омъжена, Жана разведена, Попова сгодена.

# 304
  • Мнения: 6 417
Нито Жана, нито Мариана преподават на деца.

# 305
  • Мнения: 11 550
Да, вярно. Значи пак се връщаме на Роберта. Обаче този пръстен...

# 306
  • Мнения: 71
Аз още съм си за Александра Раева, нали роди - може пък сега да вдигнат сватба с таткото на бебето...Ама много мистериозна тази роза - това ми е единствената енигма в предаването.

За Принцесата пък масово отдавна  се предполага, че е Алисия и аз също от първия момент смятам така. Днес пак каза, че никой не обърнал внимание на уликата, че била червена русалка - сигурно има предвид, че е зодия Риби и в първите си клипове беше с много дълга, червеникава коса.

Прея беше ясна отдавна също и беше време да бъде разкрита...Иска ми се другата седмица Бухалът Михов да си заминава...

Членовете на панела са ми направо трагикомични как толкова време нарочно даваха абсурдни предположения, а днес започнаха да са по-"адекватни" и да нацелват, но най-смешни са като в началото казват един, а после като стане време да сваля маската - са като фурнаджийски лопати и си казват истинското мнение, познавайки участника, а в следващото предаване се кипрят с короните....

Вергов и на мен ми беше излишен, първо закъснява, после мълчи през повечето време или ехидно и саркастично обижда...Не можех да разбера къде е краят на майтапа, кое е казано сериозно, кое - не...Очаквах да е по-забавно с него, ама не се получи, все едно само за красота беше там, ей така за калабалъка и за рейтинг...

Искам на финал Гарванът и Розата!

# 307
  • Мнения: 35 129
"Сега съм много известна роза. Невинаги съм била такава."
Розата е известна СЕГА. А не преди. Роберта съм я слушала преди, но сега си спомних за нея едва , когато Мария Илиева я каза.

# 308
  • Мнения: 11 550
Искам на финал Гарванът и Розата!
Плюс Шапката. Wear Tophat

# 309
  • Мнения: 35 129
Ще е велик финал!!

# 310
  • Мнения: 361
Ох, тази Роза в уникална просто и нямам никаква идея коя е, но се пръскам от любопитство.

Юлиан Вергов беше доста забавен в “капките” като гост-водещ и си мисля, че просто се опитват да понапълнят малко времето, защото са по-малко участниците.

# 311
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Предметите все пак колкото са улики, толкова са и залъгалки. Ако е Мариана ще се опитва да се скрие, няма да даде предмет, който да води към първия резултат за нея в Гугъл.
Отделно, тя има силно изявен говорен дефект, а Розата няма.

# 312
  • Мнения: 1 166
Не мога да преценя височината на Роберта, отговаря ли на тази на розата?
Жана изобщо не е за подценяване
https://m.facebook.com/events/100386227427051?view=permalink& … d=125079571624383
https://www.facebook.com/FaceToFaceGabrovo/videos/378034789448989/
https://www.facebook.com/yourockpianobar/videos/337328273702608/
Жана има връзка с бижутер от началото на годината.

# 313
  • Мнения: 94
Аз също започнах да мисля за Жана, освен заради уликата с врабчетата, и тази с песента на АББА, както казах мисля, че последното води към победител във формат, но пък частта с шивачката къде се връзва?  Много възможно е да е някаква метафора, както беше с Филип Аврамов и конете(името с препратка към конете).

# 314
  • Мнения: 523
"Сега съм много известна роза. Невинаги съм била такава."
Розата е известна СЕГА. А не преди. Роберта съм я слушала преди, но сега си спомних за нея едва , когато Мария Илиева я каза.
Може да се разбира и обратното, че сега Роберта стана известна покрай шоуто, името и се шуми напред назад покрай предположението на Мария, докато преди това никой не се беше сещал за нея.
Но аз клоня към това, че е Жана. Имаше снимка на нея, облечена с рокля със същия зелен цвят като на Розата и си приличаха много.

Общи условия

Активация на акаунт