🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 915
  • 760
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 339
За Жана в някои сайтове пише, че е 170 см. Пяла е във вокална група Врабчетата и е завършила текстилен техникум. Възможно е да е и сгодена. Не се връзва обаче преподаването на деца и това, че преди се е опитвала да стане професионална певица (освен ако не е послъгала). Нямам представа дали майка й е работила с благородник.
Роберта мисля, че е по-ниска, освен това преди е била по-известна, а не обратното. Английският й не е толкова добър. С Врабчетата и годежния пръстен също не мога да я свържа.
Алекс Раева би изпяла народната песен по по-различен начин, по-нежно да го нарека, без характерната за гласа на Розата дрезгавина.
За София Джамджиева почти нищо не знам, само съм я гледала в Капките и знам, че е майка. Чак много известна в момента не е...
Нямам представа коя е Розата, но си мисля, че не е сред коментираните...

# 331
  • Мнения: 10 208
Това с пръстена - за годеж ли е или може да се отнася за годишнина🤔?
За пеенето - “някога и това съм правила“, те. сега не (уж),а сега - преподава, майка ѝ- достатъчно все пак да е известна, за да може да се направи връзка, с това , че е работила с благородник, много объркващо идва цялата тази визитка...

# 332
  • Мнения: 1 171
ВЪПРОС към розата: Преподаваш ли пеене на ученици?
ОТГОВОР: Да. Затова участвам - за да можем да помагаме на българските деца.
Отговорът не е еднозначен или по-скоро пояснението към отговора. С какво участието ще помогне на българските деца при все,че говори и в множествено число?
Розата поясни, че предстои сватба.
https://videoone.club/mobile/video/Zdqqn-I-esk#
Според мен е Жана или друго лице, което не сме коментирали.

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 14:42 от Organza

# 333
  • Мнения: 10 208
Може да предстои и годишнина от сватба, или не?

# 334
  • Мнения: X
Нищо чудно да е М.Попова.
Не мисля, че е Роберта. Розата я гласят за победител, а Роберта отдавна не е известна. Мн хора не я знаят.
Не ми хареса как изпя тази велика песен Розата.
Малко е грубичка, нищо чудно да е Жана или пък Рут К.?

Кукера ми е любимец.

Това пиле танцува като Тита и Гери Никол, правят едни движения с ръцете.

# 335
  • Мнения: 35 140
Абсурд е Жана да пее така , като розата!

# 336
  • софия
  • Мнения: 25 558
Малко е грубичка, нищо чудно да е Жана или пък Рут К.?
Рут има естествено голям бюст.

# 337
  • Мнения: 10 208
А пък и Жана или М. Попова какво преподават или пък са тук, за “да помагат на българските деца”?
От друга страна масовата публика може и да не се сеща за Роберта, но да е достатъчно известна сега в качеството на преподавател? И с тази дрезгавина на гласа....?

# 338
  • Мнения: 1 171
Не подценявайте Жана в пеенето, по-назад качих няколко видеа - добра е. Но мисля,че последното изпълнение на розата не беше добро, може това да е целта.
Нямам представа Роберта колко е висока, но ми изглежда по-ниска. Част от уликите съвпадат, но пръстена.. Преди известно време бях чела, че Роберта е участвала в голям концерт(по памет говоря) и това не било отразено по нито една медия, тя се почувствала обидена от това. Това ме кара да мисля, че едва ли ще търси подобна изява.
Ако съдя по останалите предавания по света - не всички са известни на масовата публиката. Иначе-да, Роберта е била по-известна преди, а не сега. Розата казва обратното - по-известна е сега.

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 14:53 от Organza

# 339
  • Мнения: 339
Майката на Мариана Попова не мисля, че  е известна, че да я споменава във визитката си. Освен с пръстена, с други улики не мога да я свържа.. Освен това има говорен дефект и говори провлачено.
За мен изпълнението на Розата от вчера беше най-слабото до сега, може би защото излезе от зоната си на комфорт.
Жана пее много добре и честно казано гласът й доста наподобява този на Розата, но не мога да я свържа с всички улики...
Отговорите на Розата на въпросите на панела са нарочно объркващи, не ги схващам и аз.

# 340
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
А да ви кажа честно, на мен Розата така ми удари на Петя Буюклиева снощи ... Едва ли е тя, но мноого ми приличаше,  дори като поведение на сцената.

# 341
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Юлиан Константинов: През маската на Шотландеца сякаш гледаш, скрит в танк



https://nova.bg/accents/view/2019/10/25/266583/%D1%8E%D0%BB%D0%B … 0%B0%D0%BD%D0%BA/

# 342
  • Мнения: 5 081
Марияна Попова помага на децата през Българската Коледа. Не казвам , че е тя.

# 343
  • Мнения: 35 140
Петя Бу яко е зад някоя от маските няма как да не бъде веднага разпозната. Тя е толкова натрапчива, че Няма на къде.
Замислих се за Вики от мастило, но тя също роди наскоро

# 344
  • Мнения: 2 526
Аз се замислих върху уликите на Розата снощи и по-конкретно върху изречението, че харесва Веселин Плачков като актьор. Възможно ли е сега да е актриса и да е играла някъде с Плачков?

Общи условия

Активация на акаунт