🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 910
  • 760
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 525
Никак не мисля, че Гарванът е Крисия, а Розата е Жана.
Гарванът за мен е по-зряла жена, Крисия е дете все още.
Колкото до Розата - да, според мен се срамува от сцената, но видяхме, че от време на време се заиграва със Зуека и Рачков, а Жана по-скоро просто би стояла без да прави нищо. Не искам да я обиждам, но ми изглежда малко по-чепата от Розата.

# 526
  • Мнения: 71
За Гарвана нямам никакво съмнение, че е Михаела Маринова. С единия крак е навън, защото се стреми към успехи извън България, прави песни на английски и даже май клипът на песента й Tiempo беше излъчван по МТВ...

# 527
  • Мнения: 2 990
И аз мисля, че гарванът е Михаела Маринова, още от първия лайф, в който пя

# 528
  • Мнения: X
Според мен отговора на Розата беше ирония - " Пееш ли попфолк?" - "Да,всеки ден репетирам".

Ако имаше други фолк-певици освен Алисия отдавна щяха да са станали ясни.

Извинете, че се позовавам на това мнение, но беше последното относно участието на Алисия...
Всеки, който би допуснал, че Ася би стояла с такова нещо на главата с часове или седмици, какво остава за месеци, че би откликнала срещу размера на хонорара, получаван в шоуто, както и че при настоящите й лични отношения със сегашния й приятел, наистина я е виждал само на картинка/клип/участие и няма никакво понятие за реалността на въпросната.

Нищо лично.

# 529
  • Мнения: 10 191
Вчера писах, че има разминаване в ръста (с 1 см) на Алисия, която се счита, че е Принцесата и това, което се открива в нета като инфо за височина за певицата.
(Дамите от този жанр се въздържам да ги коментирам, защото никога не съм се интересувала от техния личен живот или творчество, за да мога да изкажа компетентно мнение. Само посочвам в случая факт, който всеки може да провери.)
П.п. Сега проверих предположението (на Ники Кънчев ли беше) за Ани Хоанг - 1.63 см. Толкова е и Принцесата.
(За другите улики не мога да коментирам, писах вече защо.)

Последна редакция: чт, 31 окт 2019, 12:58 от fenyx

# 530
  • Мнения: 523
Алисия е! Дори и да има разминаване с 10см. Няма никакво съмнение. Гласът и движенията са нейни. Изборът на песни също са абсолютно нейн стил. Дори Рачков се обърка и я нарече Алисия.

# 531
  • Мнения: X
Една лъжа, която се повтори 10 000 пъти понякога се приема за истина.
Не държа да споря.

# 532
  • Мнения: 10 191
Дали е възможно фолк-колежки да се имитират като поведение и начин на пеене, скрити под маска?
Критикуваният тук Юлиян Константинов за пеенето му във формата, според мен просто не искаше да покаже какви са истинските му възможности на певец.

# 533
  • София
  • Мнения: 12 433
Принцесата да не е Мария Игнатова, евентуално. Алисия не я знам как пее, въпреки, че Марчето грам не може да пее. newsm78

# 534
  • Мнения: 523
1234567, лъжа според теб. Всеки има право на мнение. Аз казвам моето. Но защо ти е да ни разубеждаваш?

# 535
  • Мнения: 188
Според мен отговора на Розата беше ирония - " Пееш ли попфолк?" - "Да,всеки ден репетирам".

Ако имаше други фолк-певици освен Алисия отдавна щяха да са станали ясни.

Извинете, че се позовавам на това мнение, но беше последното относно участието на Алисия...
Всеки, който би допуснал, че Ася би стояла с такова нещо на главата с часове или седмици, какво остава за месеци, че би откликнала срещу размера на хонорара, получаван в шоуто, както и че при настоящите й лични отношения със сегашния й приятел, наистина я е виждал само на картинка/клип/участие и няма никакво понятие за реалността на въпросната.

Нищо лично.
Демек мислиш че принцесата не е Алисия така ли? Ами коя може да е гласа и е 1 към 1 с на Алисия, уликите също.

# 536
  • Мнения: 10 191
Не познавам фолк певиците, защо отхвърляте Ани Хоанг, съвпада по ръст. Докато това проверявах това, попаднах случайно на статия, не пази диети, даже хапва доста и не пълнее - ето още едно съвпадение. Какво ѝ пречи под маската да имитира поведението и пеенето на Алисия?
А пък и уликите са уколончиви винаги, видяхте какво стана с предположението за Деян Донков.

Последна редакция: чт, 31 окт 2019, 14:11 от fenyx

# 537
  • Мнения: 1 166
И при рицаря има разминаване от 2 см в ръста - беше дадена визитка с ръст 192 см, а Димо е 194 см. Така,че 2-3 см не са фатални.
Отделно 1234567 вие мислите, че по време на цялото предаване - 2-3 месеца те стоят в изолация с маски ? Ходят през седмицата за няколко часа за репетиция и в събота за лайфа, през останалото време са свободни.
Смея да твърдя, че Ани Хуанг не може да пее и 1/2 колкото Алисия. Не съм почитател на чалгата, нито на Алисия..

# 538
  • Мнения: 188
Не познавам фолк певиците, защо отхвърляте Ани Хоанг, съвпада по ръст. Докато това проверявах това, попаднах случайно на статия, не пази диети, даже хапва доста и не пълнее - ето още едно съвпадение. Какво ѝ пречи под маската да имитира поведението и пеенето на Алисия?
А пък и уликите са уколончиви винаги, видяхте какво стана с предположението за Деян Донков.
гласът за мен нее на Ани Хоанг а и тя е родена в София а принцесата на 20 мин от София а и какво е станали с Деян Донков? Аз от първия лайв бях сигорна че е Димо Алексиев. Още доказателства че Алисия е принцесата.....
Те каза че преди е била червена русалка....
В първите и 3 клипа които е направила е облечена в червено или на червен фон и косата и е дълга като на русалка и то леко червеникава [/img][/img][/img]

# 539
  • Мнения: X
И при рицаря има разминаване от 2 см в ръста - беше дадена визитка с ръст 192 см, а Димо е 194 см. Така,че 2-3 см не са фатални.
Отделно 1234567 вие мислите, че по време на цялото предаване - 2-3 месеца те стоят в изолация с маски ? Ходят през седмицата за няколко часа за репетиция и в събота за лайфа, през останалото време са свободни.

Не изопачавайте думите ми.
Продължителността на формата е 3 месеца (12 седмици), ако участник стигне до финал. Времетраенето на един “концерт” е два часа (120 минути). Да се спрем само на това време...
Та, въпросът ми от предходно мнение остава.
Той е риторичен.

Общи условия

Активация на акаунт