🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 928
  • 760
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 145
Aз също смятам, че Гарванът е Виктория Георгиева. Не мога да навържа всички улики, освен че с единия крак е навън, но ми се струва, че на моменти гласът е нейният.

# 511
  • Sofia
  • Мнения: 26 508
Зорница София беше ли заподозряна за Розата?
Тези дни се е омъжила 💍

# 512
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Зорница София беше ли заподозряна за Розата?
Тези дни се е омъжила 💍

Не. За Гарвана.

# 513
  • Мнения: 5 286
Крисия е ученичка в музикалното училище. Предполагам, че като такава не може да се явява където й хрумне ако не е съгласувано с училището. Съмнявам се, че училището би разрешило участие в такъв формат шоу.
Ти сериозно ли? Laughing

# 514
  • Мнения: 2 990
Аз не мисля, че е Крисия, но не заради училището, а заради това, че няма 18. Няма как да не уведоми родителите си къде отива. Да, знам, много от 15 годишните не го правят, но в такъв случай продукцията я задължава да не го прави

# 515
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
А какво пречи, настойникът който отговаря за нея и я придружава -  в случая сестра ѝ, също да подпише договор за конфиденциалност и толкова.

# 516
  • Мнения: 6 214
Крисия е ученичка в музикалното училище. Предполагам, че като такава не може да се явява където й хрумне ако не е съгласувано с училището. Съмнявам се, че училището би разрешило участие в такъв формат шоу.
Ти сериозно ли? Laughing
Сериозно.
Няма как да знаем какъв е вътрешния ред на училище за изкуство.
С детето гледам сериали за ученици в различни училища за различни изкуства и във всички такива училища има някакъв регламент, който ограничава сценичните им изяви само до такива орханизирани от училището. Сериалите са продукция на различни европейски страни. И за мен беше изненадващо, но щом го има в Европа, може да го има и у нас.

И да, на 15г не би могла да сключи договор за участие без съгласието на родителите.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Изобщо няма такова нещо при нас.

# 518
  • Мнения: X
Ами може и да знаят родителите, чудо голямо. Вс е въпрос на договори.

# 519
  • Мнения: 2 990
Може, но май го споменаха в предаването, ако не се бъркам

# 520
  • Мнения: 35 148
Родителите ѝ са достатъчно амбициозни, че ако предложат възможност на Крисия да участва, то те ще направят всичко възможно, за да участва.

# 521
  • Мнения: 8 962

Но има дрезгав глас , определено.
На мен дрезгавият й глас ми напомня на певицата Тони,но само това.

# 522
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Родителите ѝ са достатъчно амбициозни, че ако предложат възможност на Крисия да участва, то те ще направят всичко възможно, за да участва.

Че защо да не участва, и тя е популярно лице като всички останали  newsm78
То ако ставаше само с амбиции, Ива Екимова да е произвела световна звезда до сега  Laughing Laughing

# 523
  • Мнения: 35 148
Не съм казала да не участва. Напротив, мисля, че си е баш тя и ще е як удар по Слави ако Халваджиян я е лапнал

# 524
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Скоро я видях Тони Димитрова- много ниска и още по наедряла ми се стори.
Абсурд да е Розата.

Точно това щях да кажа, че Тони Димитрова е колкото три рози поне.

Понеже гледам паралелно и американското издание и ми правят много лошо впечатление някои неща при нашите. Основното, което не ми харесва е, че онези двама шута изяждат голяма част от времето на предаването. В американския формат е един водещ и присъствието му е незабележимо, съответно има много повече време за участниците. Отпадналите на първи тур се надпяват на ринга, при нас е някаква схема неясна с смс-и.

Общи условия

Активация на акаунт