🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 951
  • 760
  •   1
Отговори
# 495
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Според мен отговора на Розата беше ирония - " Пееш ли попфолк?" - "Да,всеки ден репетирам".
Мисля, че могат да отговарят на въпросите и подвеждащо.
Само уликите не са подвеждащи, тъй като нали накрая когато участник свали маската отдолу има обяснения за тях.

# 496
  • Мнения: 269
Аз пък прочетох, че майката на Жана кара такси от 10-15 години и никъде за това, че е била ватман.

# 497
  • Мнения: 5 311
Жана Бергендорф

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 13:50 от ЧревоУгодник

# 498
  • Мнения: X
Мери от Мери Бойс Бенд има толкова вял, да не кажа направо умрял глас, че посмъртно не може да бъде Розата.

# 499
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
Според мен отговора на Розата беше ирония - " Пееш ли попфолк?" - "Да,всеки ден репетирам".
Чиста ирония беше, да. София е отявлена рокаджийка и не понася поп-фолк.
Жана обаче си слуша, в ББ се видя че и песните знаеше.  Peace

Ако имаше други фолк-певици освен Алисия отдавна щяха да са станали ясни.

# 500
  • Мнения: 10 396
Ок. Така по-става. И сега какво, Жана и София ли станаха основните кандидатки (че това с майката е май малко под въпрос)?
Да почваме да нищим Гарванчето...

# 501
  • Мнения: X
Мен от Гарвана ме е страх.
Направо ме ужасява този костюм. Не знам всъщност, ако някое малко дете види на живо някой от по-страшничките маски дали няма да се разплаче.
Иначе Гарванът и на мен ми е пълна мъгла кой може да е.  Това, което виждам е дребна жена. Твърди, че не е точно певица. И съм точно дотам. Абсолютно никакви предположения нямам.

# 502
  • Мнения: 10 396
Ето го моето предположение (но нямам данни за ръст)
https://www.google.com/amp/s/www.24chasa.bg/amp/5111270
Акцент - качество “скромност”, вижте и в статията.
П.п. Редактирам - Християна Лоизу. Направо са я описали като Гарвана.

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 16:04 от fenyx

# 503
  • DE
  • Мнения: 9 068
Защо се публикуват линкове без намек за име newsm78
Може някой да не иска да чете за даден човек, а за друг да. Редно е да се уточнява Peace

# 504
  • Мнения: 188
Гласът на Гарвана е 1 към 1 с на Мирослава Тодорова но пък тя нее толкова известна. Уликите водеха до Мишето ама последните нещо не ги свързахме с нея. И какво означава това че с единия крак е навън? Гарвана каза и "обичам да съм  себеси, но се е налагало и да бъда някой друг. И това много ми хареса" демек или е участвала в като 2 капки вода или е участвала във филм. Друго което знаем е че учи или фотография или режисура. Но все си ми напомня този глас на Крисия.... Незнам гарвана ми е по интересен и от розата.

# 505
  • Мнения: 35 180
Защо се публикуват линкове без намек за име newsm78
Може някой да не иска да чете за даден човек, а за друг да. Редно е да се уточнява Peace
Това се случва за пореден път и направо ме вбесява.
Идва някоя дама , пише: моето предположение е това и хоп- линк.
Ми, сори, тъпо е!

# 506
  • Мнения: 188
Опа... Май наистина ще се окаже Виктория Гарвана... Намерих една статия, ое а я прочетете, че работи доста време навън в Америка и мн други държави (с единия крак е навън) пише и че я е било мн срам дори и от вокалната и педагожка и е пяла само с гръб към нея ( в уликите каза че я е било много страх от камерите а сега те са и първи приятелки) милионите може да са и заради новото парче дето пусна но никаде не видях да пише че учи нещо зад камера....

https://www.monitor.bg/bg/a/view/viktorija-georgieva-bylgarskija … -v-amerika-170365

# 507
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
Тя и Християна е с единия крак навън - чужденка е. И е родена край морето - Ларнака. Участва в мюзикъли - била е и някой друг.

Въпреки това, за мен Гарванът е Крисия.

# 508
  • Мнения: 35 180
И аз съм за това, че гарванът е Крисия

# 509
  • Мнения: 6 320
Крисия е ученичка в музикалното училище. Предполагам, че като такава не може да се явява където й хрумне ако не е съгласувано с училището. Съмнявам се, че училището би разрешило участие в такъв формат шоу.

Общи условия

Активация на акаунт