The Walking Dead - тема 22 - The Silence of the Whisperers

  • 20 328
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31 656
Гледах
Скрит текст:
Керъл май пак оплеска нещата.
Не разбрах Садик или Доктора саботираше?

Скрит текст:
И аз не разбрах. На Садик му хлопа дъската, но доктора защо да саботира?
И защо Арън не казва за водата?
Керъл оплеска наистина нещата. Вместо да я използва, да и беше казала какво планува.
Сега Гама може да каже на всички, а може само на Алфа да вдигне скандал и да я убие и никой да не разбере.
А ако разбере, че Лидия я няма, ще им търси сметка.
От друга страна като им зарязава водата не мисли ли, че и рискува с Лидия?

# 76
  • София
  • Мнения: 11 470
Чакайте, чакайте, мацката със Сидик ли е? Според мен - да? Или с отчето? А от кой е детето?
И друг архаичен въпрос - Деръл и Каръл  откога има датира топлата връзка и, най-вече: любовна ли е тя?
Сори, че ви питам така, а  и днешния не съм го изгледа още:)
Благодаря!
Нигън ис дъ бест, лейдис!Ще има брутален бой с Бета и ще го надвие, а Алфе ще пукне от своите живи мъртви, предполагам, по начина, по който Бета опита да убие Нигън, шептящите така или иначе си ходят в леговището без маски!

# 77
  • Мнения: 31 656
Ми уж е с отчето, ама със Сидик отношенията са странни.
Тя малко като Неган го раздава. Има си двама съпрузи  Laughing
Деръл и Керъл не знам да имат връзка. Дружки са. Как го реши?
Би било хубаво Алфа да я убият нейните. Но няма да имам нищо против и Неган да и резне гръцмуля.

# 78
  • Мнения: 56
Аз гледах... Flushed

Скрит текст:
Жалко за Садик... Sad
Тоя Данте от де се взе, че не помня? Въобще давали ли са нещо за него досега? Имам предвид как и кога се появи и от къде.. Не че вече не знаем че е от откачалките на Алфа де.. Laughing Как тей никой не забеляза, че е огъната тая дръжка за водата... И защо Лидия не разпознава Данте? Rolling EyesКато върнах назад епизода след като видях края забелязах тоя заловения  с Данте "-Don't try anything." "-Never." и погледите дето си разменяха... Joyи как Данте си изми ръцете със Садик после...Аз наистина си мислих, че той е объркал билките...

# 79
  • Мнения: 31 656
Соня,
Скрит текст:
не дават Данте откъде е дошъл. Просто се появи.
Значи няма друга възможност, от шептящите е.
А Лидия може да не го познава такъв чистичък. Може само с маска да го е виждала. Но би трябвало да го знае.
А ако не е от Шептящите, тогава?[
Впрочем аз помислих, че само се скараха и той го приспа. Абе спеше ми се, после май разбрах, че го е убил.
На тая ръчка така и не разбрах какво и има.
/spoiler]

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 00:00 от Елора

# 80
  • Мнения: 1 469
Сега гледах пак тоя момент с крана, беше си обърнат преди това, тоест тоя съзнателно им е давал да пият вода която не е за пиене. После направи тоя звук с устата дето Садик го е запомнил и се досети кой е.

# 81
  • Мнения: 31 656
И друго се питам. Защо Сидик не каза на никой за крана?
Сега гледах и разбрах защо го е познал. Заради цъкащия звук с устата.

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 23:44 от Елора

# 82
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Ето сцена от следващия епизод с Алфа и Данте. Показва цялата му история 
Скрит текст:

# 83
  • Мнения: 31 656
Мерси.
Все пак не обяснява защо Лидия не го разпозна.

# 84
  • София
  • Мнения: 27 162
Преди малко изгледах.
Доста добър епизод този път. Следващия ще е последен преди паузата.

Скрит текст:
Данте се оказа внедрен под прикритие агент на Алфа. Шокиращ край. Дали уби Сидик или? За мен е на 95% мъртъв. Той е саботирал и водата която пият хората, ето откъде идва заразата, а не както си мислехме, че е от Гама и разпореното в реката зомби.

Керъл пак с рогата напред. Дори Даръл е по-кротък от нея. Но е права Лидия, че с насилия нищо няма да постигнат. Трябва да разрушат авторитета на Алфа, иначе каузата им е обречена.


хайде да се четем де Wink
писах вече, че детето (Коко ама не Шанел) на Росита е от Сидик, но в момента тя е с Гейбриъл.

# 85
  • Мнения: 31 656
Дяволо,
Скрит текст:
няма как без насилие в такъв свят и с такива сериозни разминавания за начина на живот. Това не е интелектуален спор, а борба за оцеляване и по-добър начин на живот.Те повечето са психопати, промити мозъци. Някои от тях може да са принудени да търпят Алфа за да оцелеят. Не всички са толкова изперкали. Живеят по нейния наложен начин просто за да оцелеят.
Част от тях ако видят, че може да се живее нормално и прекарат малко време в Александрия ще се оправят.
Както Лидия.
Но Алфа ги приказва едни неща, а върши други. Аз съм съгласна с Керъл, че трябва да разкрият лицемерието на Алфа. Но тя използва Лидия.
Че какъв друг начин имат? Сега им остава да водят директна война.
Данте е като Алфа. Психопат. Прекарал е време в Александрия, но е на страната на Алфа.
Абе не можеш своята си щерка да пазиш, но да очакваш другите да жертват близките си. Както в случая с бебето.
Авторитета ще и го разрушат точно като покажат каква лъжкиня е. Бета знае, но е привързан към нея и крие истината.
Ако или като разберат останалите ще има промени определено.
Но Гама може да не успее на никой да сподели.
Остава въпроса и защо Лидия не разпозна Данте. Или си мълчи от солидарност към Шептящите.
Алфа доколкото разбрах иска всички в Александрия да приемат нейния начин на живот. И щом не става - иска да ги очисти.
Бих им приела начина на живот, но ако не го налагаха над останалите.
Философията на Алфа е, че хората са животни дори по-лошо. Нямаме право на емоции, на обич към дете, сестра, мъж и т.н. В комикса дори даваше Лидия да бъде изнасилвана. За да станела силна. Тук не е показано това. Все още.
Имам чувството, че Бета е имал намерения към Лидия и затова си я иска обратно.
Но човека,  който даде месо на Неган показа, че не всички са толкова откачени.
Алфа пък кога е разбрала, че животните не изпитват чувства?
Просто още в предишен епизод си показаха, че тя и преди това и е хлопала дъската.

 

# 86
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Елора, от клипчето става ясно
Скрит текст:
за Лидия и Данте. Алфа казва, че дъщеря й не го познава. 
  Артистката, която играе Алфа ми бе много позната. Колебаех се, но тя наистина е от "Специален доклад" с Том Круз.

# 87
  • Мнения: 31 656
Благодаря Miriel.
Изгледах клипа вчера, но много не разбрах. Не можех да го увелича много. Сега изгледах отново и го увеличих  повече.
Ама е странно защо не го познава. Как е възможно?
Е, да предположим, че не е общувала тогава с всички и е седяла покрай Алфа предимно.
Сега забелязах нещо. Нещо което и в предишния епизод видях. Те одират ходещите. Не само за маски, но правят и дрехи от тях. Това може би помага повече да прикрият човешката миризма и да не ги надушат.
Видях Данте да сваля не само маска, но и дреха от кожа на зомби.
А Неган и Бета деряха зомбита  Laughing

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 13:44 от Елора

# 88
  • Мнения: 5 741
Напишете ми моля в скрит текст за какво лъже Алфа? Ще издържа още 1 епизод, ама започвам да се чудя дали да не изчакам целия сезон. Имам предчувствие, че следващия епизод може да е много брутален, а не ми се чака през тази дълга пауза в прединфарктно състояние.

# 89
  • Мнения: 31 656
Напишете ми моля в скрит текст за какво лъже Алфа? Ще издържа още 1 епизод, ама започвам да се чудя дали да не изчакам целия сезон. Имам предчувствие, че следващия епизод може да е много брутален, а не ми се чака през тази дълга пауза в прединфарктно състояние.

Лъже
Скрит текст:
своите, че е убила дъщеря си.

Общи условия

Активация на акаунт