Фермата 5 тема 4

  • 36 551
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 139
Интересно защо не направиха забележка на Иво когато хвана въжето на каруцата с ръце и започна да го дърпа. Нали само с тялото трябва да дърпа.
Иначе, Андрей дебнеше всеки пирон на Митко и го връща 100 пъти
нали и с ръце дърпаха - хванати за гредата. не съм чул да има някаква забрана как да дърпат.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 948
С ръце да дърпат въжето имат предвид.


Иво накрая като загуби се оправда отново, че Митака си бил починал от предната игра и това било стратегия. Първо - няма нищо лошо в стратегията, който има такава и второ - Митака поиска теглене на жребий и не е избирал нищо. демек всичко си е чист късмет. Тъй че Ивчо пак олекна с думи.

# 32
  • Мнения: 14 828
Интересно защо не направиха забележка на Иво когато хвана въжето на каруцата с ръце и започна да го дърпа. Нали само с тялото трябва да дърпа.
Иначе, Андрей дебнеше всеки пирон на Митко и го връща 100 пъти
нали и с ръце дърпаха - хванати за гредата. не съм чул да има някаква забрана как да дърпат.
Доколкото знам, нямаш право да дърпа с ръце изправен. Трябва да се набираш само по гредата и да теглиш каруцата тялото. Мисля, че в предишни сезони са правили забележка ако участник даже се опита да дърпа въжето с ръце.

# 33
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 139
преди имаше напречни дъски на които да се застопоряват с крака, а сега нямаше.

# 34
  • Мнения: 6 490
Ивайло специално ли беше поканен за участие във Фермата?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Джоли,благодаря и аз за темата! bouquet

Според мен,изобщо не му помогна на Ивайло дърпането на въжетата с ръце.
Даже ми се струва,че си много по-нестабилен и уязвим така,защото се държиш само на краката си.Друго си е да се запънеш и с ръце,и с крака.Съвсем друга тема  е,дали изобщо е позволено.

п.п.Наистина е добре информацията от спойлер да се обсъжда в спойлер.Не случайно сложих два.Хубаво е да се уважаваме. Peace

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 17:53 от avi10

# 36
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Колко много им личеше на Иван и Андрей,че бяха за Ивайло.

# 37
  • Мнения: 8 518
Колко много им личеше на Иван и Андрей,че бяха за Ивайло.
Е, ама не му казваха давай сега,задръж.Митко постоянно питаше групата-“ къде съм “и те му подсказваха
Така,че всичко е точно,квит са!

# 38
  • Мнения: 6 158
Джоли,благодаря и аз за темата! bouquet

Според мен,изобщо не му помогна на Ивайло дърпането на въжетата с ръце.
Даже ми се струва,че си много по-нестабилен и уязвим така,защото се държиш само на краката си.Друго си е да се запънеш и с ръце,и с крака.Съвсем друга тема си е,дали изобщо е позволено.

п.п.Наистина е добре информацията от споилер да се обсъжда в споилер.Не случайно сложих два.Хубаво е да се уважаваме. Peace
Къде е спойлера,аз не виждам такъв #Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 3 948
Колко много им личеше на Иван и Андрей,че бяха за Ивайло.
Е, ама не му казваха давай сега,задръж.Митко постоянно питаше групата-“ къде съм “и те му подсказваха
Така,че всичко е точно,квит са!


Глупости. Едно е да си имаш съотборници да те подкрепят, съвсем друго е хора, които трябва да са неутрални, да не са. Ти наистина ли не схващаш?

# 40
  • Мнения: 1 004
Колко много им личеше на Иван и Андрей,че бяха за Ивайло.
Е, ама не му казваха давай сега,задръж.Митко постоянно питаше групата-“ къде съм “и те му подсказваха
Така,че всичко е точно,квит са!

С малката разлика, че вероятно има причина съотборниците да (не)покрепят някого, а И и А са продуценти, уж трябва да са безпристрастни, но очевидно снощи не бяха, както и много други пъти.

# 41
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря за темата. 🌺
Йваило ми е изключително неприятен, радвам се че отпадна.

# 42
  • Мнения: 14 828
Колко много им личеше на Иван и Андрей,че бяха за Ивайло.
Е, ама не му казваха давай сега,задръж.Митко постоянно питаше групата-“ къде съм “и те му подсказваха
Така,че всичко е точно,квит са!
Защо да са квит. Водещите трябва да са безпристрастни, докато поддръжниците на Митко не са. Това не е неправилно и не по правила. Могат да го нахъсват, да му помагат с идеи и така. Но само фермерите, не и водещитеАми да са подпомагали фермерите и Ивайло. Ама не са. Защо ли

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Къде е спойлера,аз не виждам такъв #Crazy
В предната тема

# 44
  • Мнения: 6 490
Аз затова мисля, че Иван и Андрей специално са поканили Ивайло. Срещат го тук-там по патриотична линия. Поомаяли и почесали егото му, какъв страхотен родолюбец е, как чудесно ще се представи във Фермата и хоп Иво вътре. Само, че от няколкочасово виждане едва ли са го знаели що за характер е. Ако Андрей не, то на Иван личеше, че е разочарован. Така де, ако са го натиснали за участие, някак не върви да го плюят. Къде видно-къде не толкова му лъскаха образа, ма ей на, не ставаше Андрей и каруцата да дърпа Wink

Общи условия

Активация на акаунт