Бихте ли инвестирали в " Исторически парк"?

  • 67 488
  • 370
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 35
Чиста пирамимида.Само Ивелин ще намаже.

# 286
  • Мнения: 68
Чиста пирамимида.Само Ивелин ще намаже.
 Доколкото съм запознат цялата управа на парка доста се замогнаха  благодарение на будалите. Ивелин направи милиони от тази схема само, че трябваше да плаща на политици от " Герб" . Без чадър от прокуратурата отдавна всички тези мошеници щяха да се радват на мъжката любов в някой затвор.

# 287
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Да побутна темата, чувал ли е някой да са изплащани дивиденти? ГФОто им отново е пълна трагедия, но се говори, че плащат на инвеститорите на ръка. Предполагам, че е така, иначе щяха да линчуват вожда до сега.

# 288
  • София
  • Мнения: 261
Да побутна темата, чувал ли е някой да са изплащани дивиденти? ГФОто им отново е пълна трагедия, но се говори, че плащат на инвеститорите на ръка. Предполагам, че е така, иначе щяха да линчуват вожда до сега.

А какви пари се плащат на ръка. Пари от  печалба? Или парите от нововъвлечени инвеститори? Интересно ми е просто.

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 11:15 от mariangeorgiev

# 289
  • Мнения: 114
Твърдо не. Абсолютна Понци измама.

# 290
  • Мнения: 68
Преди доста време тук в тази тема бях писал, че щом " Герб" се срине това ще бъде краят на пирамидата и ето, че познах. Към момента вече структурите им се разпадат и между сектантите има огромен разнобой какво да се прави при липса на политически чадър над проекта им. Само през 2021 г. " Исторически цирк " е регистрирал загуби от двадесет милиона лева. Гръмките обещания за 600000 туристи годишно се оказаха пълна фантастика а за капак на  всичко има реална възможност цялата управа на пирамидата да бъде подведена под съдебна отговорност още тази година. Мисля, че дори най - глупавите поддръжници на Ивелин вече са наясно, че няма да вземат дори стотинка от това което са дали.

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 15:40 от Sarmatian

# 291
  • Мнения: 1 306
Че е измама е ясно. Но пандемията им е повлияла повече или по-малко и по-важното е добро оправдание. Другото съществено е, че последните 2 години едва ли има такива оптимисти да "инвестират" в подобно нещо. Току виж фараонът е вложил капиталите в крипто и всъщност е на печалба Simple Smile

# 292
  • София
  • Мнения: 2 970
Днес прочетох, че този човек се е устремил към политиката. Някой знае ли нещо?
Цялата тази бутафория и грандиозни претенции с "Историческия парк" ми идва странна някак.

# 293
  • Мнения: 2
При създалата се ситуация на всеки е ясно какво следва с пирамидата. За 2021 г. " Историческа пирамида" регистрира загуби от 20 милиона лева. Тази  година ситуацията ще бъде още по - лоша и цирка приключва . Вече има брожения сред вярващите и някои от тях си искат парите.

# 294
  • Мнения: 29 324
Едва ли ще получат нещо освен една студена вода. Когато фирмата е на загуба, а те са инвеститори, то няма как да получат нещо.
Вероятно са поизпрани малко парици, други заделени по нечии чекмеджета и сега може спокойно да обявят несъстоятелност.

Последна редакция: пн, 02 май 2022, 16:21 от Soul Free

# 295
  • София
  • Мнения: 2 970
Аз не разбирам друго. Как е възможно без централен политически и съдебен чадър да се случи такова нещо? И цялата медийна кампания по рекламата му? Ако е вярно, каквото чета, то това си е класическа понци схема? Защо?

# 296
  • Мнения: 29 324
Е, защо?!? За да може една шепа хора да се облагодетестват за сметка на шараните. Типична схема от преди 20-ина години. Без политически протекции това няма как да се случи.

# 297
  • София
  • Мнения: 2 970
Нали, уж, сме вече правова държава с ЕС норми и такива неща не се допускат?
Този случай и кампанията му са твърде големи.

# 298
  • Мнения: 29 324
Хаха, правова държава в ЕС!!! То в последните години се окрадоха милиарди.....

# 299
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Аз имам една теория, че тези хора там перат пари. Основен съдружник беше кметшата на Пазарджик, например. Другата линия - част от ръководството са бивши кадри на Ружа. Не може да си на тотална загуба, а да продължаваш да строиш за милиони. Няма такъв филм.

Общи условия

Активация на акаунт