Бихте ли инвестирали в " Исторически парк"?

  • 67 678
  • 370
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 16
Ти пък! Вирусът е виновен.....ако не беше пандемията....ехееее!

  Миналата година Прокопиев им беше виновен . Тази година коронавируса  а следващата вероятно космическият разум.

# 91
  • Мнения: 18
Какво става с златните карти за " Исторически парк"? Нали имаха отстъпка 30 % а сега им казват, че отстъпката е 10%? Има ли поне едно нещо в което да не са излъгали или подвели хората тези измамници?

# 92
  • Мнения: 1 306
Тия златни карти и намаления само доказват, че е измама. Не е нормално подобен комплекс с ненормални цени и все още недовършен да се очаква да се посещава многократно. Каква е идеята някой да ходи 5 пъти за 1 година примерно, какво толкова ще види или преживее? Да обръснат всеки по 30лв/човек как да е, но да пробутват "златни" карти (сигурно има и по-ниска категория), защото ще ходи 10 пъти... направо комедия.

А в началото като прочетох за парка, преди още да е открит останах със съвсем други впечатления и даже мислех да ходя и следях кога ще го отварят. Бях останал с впечатление, че тоя Ивелин е натрупал пари от други начинания и си го строи като собствен проект, евентуално с някой съдружник. Като стана дума за акции, инвеститори и т.н. нещата замирисаха. А като прочетох и колко е входната такса вече съвсем се отказах от единично ходене.

# 93
  • Мнения: 68
От простотията на Ивелин само лакомията му е по - голяма! В момента входа в "Исторически парк" е 50 лева за човек . Какво толкова има там, че да искат такава сума? Практически това не е исторически обект а една бутафория която ако я посетиш веднъж никога повече няма да ти стъпи кръкат там. Миналото лято като се връщахме със семейството ми от морето отидохме да видим пародията и много се смяхме на простотията им. Една девойка ни обясняваше през цялото време как от там започвало възраждането на България и с какви положителни енергии ще се заредим като идваме по - често. На въпросите ми относно българската история, момичето не можа да ми отговори нито веднъж, а вместо това ни говореше за инвестиции в строежа на сектата. Докато бяхме в парка нямаше други туристи а само сектанти които работеха безплатно на Ивелин. Изобщо селянчето обича да прави хората на прости  и не се срамува да харчи средствата на инвеститорите за луксозни автомобили и лъскави мотори. Все пак той е богоизбраният и заслужава да се глези. За раята е чест да са част от този мега проект и да бъркат бетон по цял ден като малоумни без една стотинка. Както обича да казва гуруто : - Присъединете се към нас и започнете да живеете!

Последна редакция: сб, 16 май 2020, 18:00 от Sarmatian

# 94
  • Мнения: 29 371
То това не може да продължи вечно. Едва ли има много "инвеститори" все още....
А готови парици бързо се харчат.

От кога входът за тази чудесия е 50 лв., че и на човек?

Че ние за 150 лв. ще изкараме 2 дни на морето......

# 95
  • Мнения: 18
Ненапразно " Тогедър" ги наричат сектата на алчните. Трябва сериозно да се замислят да сменят хапчетата там. Този вход от 50 лева граничи с лудост и липса на визия за бъдещето. Това което правят от управата на това съоръжение е самоубийство. Около " Исторически парк" е пълно с исторически забележителности които са на достъпни цени. Тези обекти предлагат автентична история и вход от три лева. Може да не са добре подържани, но имат и евтина кухня с което печелят  доста клиенти. Едно семейство с две деца в" Исторически пирамида" трябва да плати 200 лева само за вход а за сувенири? Същото семейство в Преслав или Плиска ще плати за билети само 12 лева и ще си накупи купища сувенири от там за 20 - 30 лева. В парка обаче нещата стоят доста по - различно. Една чиния със старобългарска живопис се предлага само  за 125 лева, а една малка бронзова статуетка върви между 600 и 800 лева.

# 96
  • Мнения: 9
Здравейте! Случайно разбрах, че и тук се коментира разпалено темата за Исторически Парк и това е поводът за първото ми мнение в този форум.

Бил съм там няколко пъти и мога да споделя впечатления, но забелязах нещо странно в тази и още една тема за ИП. Коментира се от доста мъже (в женски форум, което е странно), които са новорегистрирани. Оставят някакъв коментар, най често негативен и бягат.

И второ, малко по горе се дават твърдения относно цената за вход, които не са верни(отново от мъже). С елементарна справка в сайта на ИП се вижда каква е цената. Прикачена е снимка по долу.

Не знам с каква цел се прави тази дезинформация, но аз като турист съм доволен от моите посещения там и като видя такива лъжи изписани тук, за цената и че няма какво да се види и научи от ИП,  ми става доста неприятно, защото не смятам, че е заслужено. Прилагам няколко снимки, които съм направил, за да не пиша празни приказки.







# 97
  • Мнения: 29 371
И Вие се регистрирахте преди 20 мин., за да ни кажете това?

# 98
  • София
  • Мнения: 3 160
И Вие се регистрирахте преди 20 мин., за да ни кажете това?
Как ли сме живели досега без тази важна информация...

Не, не е "разпалено" обсъждането, тук никой не ви се връзва.

# 99
  • Мнения: 1 306
И второ, малко по горе се дават твърдения относно цената за вход, които не са верни(отново от мъже). С елементарна справка в сайта на ИП се вижда каква е цената. Прикачена е снимка по долу.
Някаква несравнима разлика ли има в цените, че не разбрах? Говори се за 50лв, а то било 30 на човек. Като отидат 2-3 колко ще излезе - струва ми се, че ще надхвърли 50лв.

# 100
  • Мнения: 9
И Вие се регистрирахте преди 20 мин., за да ни кажете това?

Да, заради това се регистрирах. Написал съм го в предходния ми коментар. Не се чувствайте толкова специални, че е заради Вас, има други хора в темата, които са търсили информация, за тях е. Wink

А към коментара, който твърди, че няма разлика дали 20, 30 или 50 лева на човек... Браво, че за Вас няма, но за други хора има и е редно да се говори с факти, а не със скалъпени цифри.

# 101
  • Мнения: 29 371
Нали ти е ясно, че да се регистрираш само, за да похвалиш прословутия ИП, означава, че си някакво подставено лице? Мнението ти не значи нищо, ако си някой от "инвеститорите". И да, няма значение дали е 30 или 50 лева, щото не бих ги дала. Ако бяха умни и наистина искаха да направят нещо с този парк, щяха да имат бизнес и финансови анализатори, които да им направят достатъчно добри разчети, както и проучване на пазара. Ама проучване от професионалисти, не от някой по тениска и с гуменки, с неизчистен акцент, да обяснява колко е велик, обаче никакви гаранции не дава на вложителите.

# 102
  • София
  • Мнения: 3 160
Разкажи ни, хайде. Нямам търпение.
Какво светло бъдеще ни очаква и колко трябва да инвестираме за да го получим?

# 103
  • Мнения: 68
И Вие се регистрирахте преди 20 мин., за да ни кажете това?

Да, заради това се регистрирах. Написал съм го в предходния ми коментар. Не се чувствайте толкова специални, че е заради Вас, има други хора в темата, които са търсили информация, за тях е. Wink

А към коментара, който твърди, че няма разлика дали 20, 30 или 50 лева на човек... Браво, че за Вас няма, но за други хора има и е редно да се говори с факти, а не със скалъпени цифри.
 Първо драги господине вашият шеф навсякъде тръбеше как нямал нужда от български туристи и обясняваше разпалено как щял да напълни парка само с чужденци. Сега изведнъж като няма никой в цирка, ни обяснявате колко хубаво и евтино било там. Еми благодаря Ви, ама никой нормален човек няма да дойде да си губи времето с вас и вашата секта на алчните. Нима 30 лева вход са малко за да видиш няколко картини и бутафорни постройки? Огледайте се къде живеем и как се изкарват парите в България. Неофит Рилски не е Лос Анджелис, нито пък Маями. Във всяка друга държава Вие и колегите Ви щяхте отдавна да сте по затворите заради всички измами в които сте замесени. Освен това цената от 50 лева вход я обяви публично Ивелин, в едно от редовните си обръщения през ноември. Изгледайте клипа където обясняваше как за срок от шест до осем месеца ще бъде готов Втори дял от храма на сектата. Предполагам заради високата посещаемост сте намалили цената. 😁😀😄🤣😂

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 22:27 от Sarmatian

# 104
  • Мнения: 9
Не съм дошъл тук с целта да доказвам на вас каквото и да е. Видях неверни твърдения и реших да споделя актуална информация.

Още от началото казах с какви намерения пиша. Нито съм подставено лице, нито някой ме заставил да пиша.

И не, животът ви няма да стане прекрасен, дори и в папата да се отъркате.

Всички тук сте големи хора и всеки може сам да прецени къде иска или не иска да ходи. Няма как нещо да се хареса на всички.

Пак казвам, видях, че има хора поискали информация и споделена грешна такава за актуалните цени. Това и съм споделил. Вие сте свободни да го тълкувате както пожелаете.

Желая ви успех!

Общи условия

Активация на акаунт